wybory2011

Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Działania PKW są ostatnio coraz bardziej kontrowersyjne. Warto więc zastanowić się, jaka przypadła jej rola w wyborach – czy rzeczywiście wypełniła swój statutowy obowiązek dopilnowania bezstronności i rzetelności wyborów?

Czy też może na ten wynik próbowała wpłynąć stosując niedozwolone prawem sztuczki formalne?

  Przypomnijmy sobie rozwój wypadków.   Na skutek przejścia na emeryturę po...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Indagowany na okoliczność wygranej „naszego rządu w Warszawie” przez „Russia Profile”, rosyjski komentator Dmitrij Babicz złożył zaskakujące oświadczenie, że reakcja Moskwy będzie pozytywna. Póki co tylko pozytywna, ale – jak sądzi komentator, tuż po ogłoszeniu zwycięstwa Władimira Putina w marcowych wyborach prezydenckich w Rosji, relacje Moskwy z Polską poprawią się „radykalnie”.

No ja już się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kultura

9 października wrzuć platformę do śmietnika

WYBORY PARLAMENTARNE 2011

Za to, że PO powstała ze służb specjalnych PRL-u i obcych nadania
I za to, że do dziś wykonuje wszystkie służb tych polecenia i zadania
Za to wszystko 9 października
Wrzuć platformę, czyli PO do śmietnika

Za to, że PO Polskiej Racji Stanu nigdy nie reprezentuje
A tylko na kolanach Angelę, Putina po dupach całuje
Za to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Polecam czytać przy akompaniamencie załączonej ilustracji muzycznej pod tekstem

„Proszę nie pozwalać Straży Miejskiej zabierać kwiatów...” Niech biorą, smacznego, pewnie żona po raz pierwszy w życiu kwiaty dostanie, nic że kradzione, ważne że to dla niej będzie taki promyk nadziei w ciężkim życiu.

„O głód, mór, ogień i wojnę – prosimy cię Panie” – prosiliście o pieniądze i władzę, a teraz się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

W dniu dzisiejszym – czwartek 6-tego października 2011 roku – zebraliśmy się tłumnie na dworcu w Gdańsku – Wrzeszczu w oczekiwaniu na przyjazd Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Od samego rana była przepiękna, słoneczna pogoda, pomimo dość silnego wiatru.

Już na peronie powitała nas bojówka PO, zachowując się agresywnie wobec zgromadzonych, wyśpiewując „Polska w budowie” na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Wywiad z profesorem Biniendą http://fotoszop.salon24.pl/
Ulica Gubienko – symulacja: http://www.niepoprawni.pl/blog/2140/ulica-gubienko

GAZETA

Dzisiaj o tym, co moje; moje inaczej i moje szczególnie. Mówimy o Polsce – Ojczyźnie, i każdy z nas, obok tej Wielkiej, ma też tę małą – to też Ojczyzna. I jest brzemieniem polskiej historii, że my musimy się skupiać na tej Wielkiej, bo ciągle jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Media głównego nurtu doniosły o rzekomo przygotowywanej przez oficerów byłych komunistycznych służb specjalnych prowokacji, w której miałyby być wykorzystane zagraniczne media, a polegającej na opublikowaniu sfabrykowanej rozmowy śp Lecha Kaczyńskiego z Jarosławem Kaczyńskim w ciągu 24 godzin przed wyborami, a więc w czasie ciszy wyborczej.

Taka prowokacja, gdyby była szykowana, była by...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Wybory za pasem. Osobiście nie jestem wielkim fanem wyborów z powodów oczywistych. Po niecałych 100 latach cyklicznych spektakli na całym świecie skończyła się kasa, i to jest bezpośredni skutek ich urządzania. Po prostu co jakiś czas obiecywano ludziom coraz to więcej kolorowych papierków; a jak zabrakło złota, które gwarantowało ich wartość, to się zrezygnowało z parytetu złota na rzecz...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

„- Kibicują nam miliony Polaków, ale wiem także, że kibicują nam ci, których z nami już nie ma. Maciek Płażyński, Adam Rybicki, Grzesiu Dolniak, Sebastian Karpiniuk i Krysia Bochenek. Oni tam na górze patrzą na nas, ściskają kciuki i mówią nam: wygrajcie to, wygrajcie to dla nas. I wierzę, że tak jest, dlatego wiem, że musi być dobrze .” (G.Schetyna na Ergo Arena 11.06.2011).

Przyznam, że ze...

0
Brak głosów