Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Kolosalnej wartości dokument pojawił się dzisiaj na www.niepoprawni.pl . Ponieważ nie można dopuścić do tego, żeby nam umknął, zwracam na niego uwagę. To pierwszy tak bogato udokumentowany i tak precyzyjnie przeprowadzony dowód z analizy „rzekomego” zderzenia skrzydła Tu-154 z drzewem, na którym siedział Jaś Flanelka, fotografik Specnazu fotografował z dołu, a Anodina klepnęła, bo nie miała...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Blog

Sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen nie weźmie udziału w zgomadzeniu plenarnym NATO zorganizowanym w listopadzie w Warszawie.

Anders Fogh Rasmussen odmówił uczestnictwa nie podając powodów tej odmowy.

Dla polityków PO i SLD jest to policzek i oznaka lekceważenie naszego kraju.

A dla mnie, niekoniecznie. Otóż Anders Fogh Rasmussen nie jest politykiem niepoważnym, ale wręcz przeciwnie. I...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Nieoceniony KaNo przybliżył nam na swoim blogu, a właściwie dokonał prezentacji fragmentów zapisu ścieżki audio amerykańskiego (German Marshall Fund of the United States) przemówienia człowieka, którego Polacy uznali godnym następca prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

http://fotoszop.salon24.pl/

Rzecz jasna, w pierwszym odruchu zdumienia, zwracamy uwagę bardziej na styl niż na sens wypowiedzi, jako że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

W swoim poprzednim wpisie, przy okazji wywiewania znad Wisły mgły zasłaniającej krajobraz - a wszystko w celu pokazania rodakom, że w naszym kraju nic nie jest tym, czym udaje że jest, skoncentrowałem się na tak zwanym systemie ubezpieczeń społecznych. Systemie który udaje, że coś zabezpiecza, a tak na prawdę zajmuje się sprowadzaniem zagrożeń, wywoływaniem wilka z lasu i projektowaniem przyszłej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Moja wiedza o prowadzeniu śledztw jest tylko nieco większa od wiedzy przeciętnego czytelnika przygód Sherlocka Holmesa. Uczestniczyłem jako praktykant, nieentuzjastycznie, w pracach prokuratury rejonowej, czytałem niechętnie kodeks postępowania karnego i z dużą przyjemnością przyswoiłem sobie pracę Brunona Hołysta „Kryminalistyka”. Tyle tego. Ta praca, którą przyswoiłem sobie z przyjemnością ma...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Mam dość. Polska to nie Kolumbia. Chrzanię polit-poprawność. Ile trzeba, żebyśmy nareszcie dostrzegli, jak głęboko tkwimy w tym bagnie. Słomkę Nam dadzą, żebyśmy mieli szansę nie zauważyć jak gówno wlewa nam się do oczu i uszu? Pół Warszawy ćwierka, że Lepper zamierzał zdradzić morderców w mundurach; być może nie nosił Matki Boskiej w klapie, ale w sercu, co wystarczyło na gest honoru.

Był mi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

NIECH SIĘ PRUJE!
W całkiem niedawnym wpisie zajmowałem się pewnego rodzaju oczywistościami, a więc i tą, kogo niewykształcony i ciemny lud z najbardziej socjalnie zdegradowanych zakamarów wielkich miast uczynił swoim prezydentem na obraz i podobieństwo swoje, dzisiaj zdecydowałem się oddać komfortowi dywagacji na tematy, na które pełnej wiedzy i jasności nie mamy.

Pierwszy, to sytuacja w Libii....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Blog

Już miałem wsiadać na rower i ruszać w trasę, ale mnie podkusiło, żeby rzucić raz jeszcze okiem na newsy z kraju. I mnie Pan Bóg pokarał, bo jak rzuciłem okiem, to nie mogłem się oderwać przez kilkanaście minut. Przez te kilkanaście minut nie mogłem się oderwać od kilkunastozdaniowej informacji, bo to jest chyba największe kuriozum informacyjne, jakie czytałem w ciągu ostatnich lat.

Przytaczam in...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Dowodzona przez genera Anodinę pozakonstytucyjna komisja uraczyła nas raportem. Tonem pouczającym przedstawiła wnioskii zalecenia. Ja - w ramach rewanżu, tez jedno mam:

Po ósme: nie łżyj.

“W próbce krwi generała Błasika stwierdzono stężenie alkoholu etylowego w wysokości 0.6 promille.”

18 kwietnia 2010

Poinformowano, że wciąż nie udało się zidentyfikować ciał 21 ofiar. Byli to: gen. Andrzej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Blog

Od dnia narodowego święta nie ustaje monotonny i bezczelny mamrot postkomunistycznych „intelektualistów” wsparty kanonadą propagandowych katiusz z Czerstwej. Ma on na celu to, co tego rodzaju konstrukcje służb własnych i obcych mają zwyczajowo na celu: zohydzenie narodowego święta i zamiana arcypolskiego dnia na kolejną zadymę postsowieckich bojówek, z ubocznym skutkiem w postaci zaprezentowania...

0
Brak głosów

Strony