„Oszołomy”, „kanalie”, „krętacze”

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Zacytowałem Adama Michnika.

Wczoraj „oszołomami” i „kanaliami” nazywał tych wszystkich, którzy domagali się lustracji i dekomunizacji. „Oszołom” i „kanalia”… TW Maleszka w Gazecie Wyborczej zadziałał.

Dziś pan Michnik nazywa „krętaczami” tych wszystkich, którzy przypominają fakt prezydentury Jaruzelskiego, wynikającej z głosowania NIEDEMOKRATYCZNIE wybranego Sejmu.

Nie ma w Polsce normalnie myślącego człowieka, który 35%-ową demokrację nazwie normalnością. Poza panem Michnikiem, Wałęsą i im podobnymi oszołomami, kanaliami i krętaczami. Bez cudzysłowu.

Poziom zbydlęcenia jest porażający. Kapuś pisze w GazWybie, „odpieprzcie się od” krwi na rękach.
„Ścieżki zdrowia” (he he) piszą książki. Przy tzw. okrągłym stole załatwiają sobie prywatną gazetę. Kanalie, oszołomy, krętacze. Bydlaki. Mafia z cmentarza i cepeenu jest broniona przez ”wybitną opozycjonistkę, Ewę Milewicz. Bo „afery nie było”. A dziś prokuratura chce zarzuty postawić.
Nie czytamy o „kanaliach”, „oszołomach” i „krętaczach”? Dlaczego, panie Michnik?

Gdzie jest teczka Michnika? „Wybitny opozycjonista” nie pokazał swojej „wybitnej opozycyjność”?
Może dlatego, że jego tzw. Komisja to peerelowski kapuś?

Mamy podobno wolną Polskę. Ta „wolność” polega również na tym, że tematem tabu jest historia „ałtoryteta” Adama. Dziennikarze jakoś trzymają się od niej z daleka. Dlaczego? TW Maleszka dalej działa? Boja się że tzw. „wybitny opozycjonista” nazwie ich „oszołomami”, „kanaliami” i krętaczami”?

Nie dziwi mnie poziom zakłamania tzw. III PR. Dziwi mnie poziom zakłamania dziennikarstwa, które nie jest zdolne do obnażenia zbydlęcenia. Kogo? Samych siebie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Michnik ma swojego premiera, swojego prezydenta, jego środowisko ma władzę, media, banki, ma wszystko,ale czegoś mu brakuje. Brakuje mu prawdziwego, podziwu, którego nie da się wymusić medialną pałką. Dlatego dla osłody wydano mu "Dzieła Wybrane". Nie żartuję, nazwano to "dzieła". Order też już ma, od Komorowskiego. Parodia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#141227

Pieeękna inicjatywa. Kiedyś wydawano "Dzieła Lenina", "Dzieła Bieruta", "Dzieła Stalina". Doszedł nam kolejny klasyk. Kto go nie zacytuje w pracy magisterskiej, w dysertacji doktorskiej, w rozprawie habilitacyjnej, niech nie liczy na życzliwość komisji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141233

Oblesne parchy i oprawcy TW w postaci boniego, jego zony, michnika i innych w duzym procecie trzesa rzadem i polityka polska na szkode naszego narodu, a jak narod sie zakurwi i znow holote popedzi naczle z komoruska vel. DZIADZIA do ich ojczyzny, beda darli morde ze Polacy zli, ale ile mozna cierpiec? jest nadzieja ze Moskale i Araby to troche uspokoja!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#141253

Urban i Falska mają godnych siebie kontynuatorów jedynie słusznej linii.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#141239

... odbiora Gwiazde Orla Bialego i  stanie twarza w twarz z wymiarem sprawiedliwosci za szczekanie w swojej "prasie" bez dowodow, bez dowodow (naturalnie po glebokich reformach obecnego "wymiaru sprawiedliwosci").
Kanalie musza nie tylko zniknac z zycia politycznego w Polsce , ale rowniez musza odpowiadac za bycie kanalimi niezaleznie od obozu jakie prezentuja i prezentowaly.
Bydlo z PO i kanalie Bigoslawa nie sa w stanie i takich zamiarow nie maja aby doprowadzic do wolnej i normalnej Polski. SLD to juz zupelnia inny temat i powinni byc wymazani z Historii!!!
PiS jest jedynym rozwiazeniem aby zasiac demokracje w Polsce aby pozniej moznabylo glosowac na partie roznych pogladow ale pogladow w interesach POLSKI.
 

Czy jednak pranie mozgow nie zaszlo juz za daleko??? Pranie mozgow nie wymaga w obecnych czasach jakichkolwiek "detergentow" w porownaniu z okresem Komuny kiedy sporo pracy nalezalo wlozyc aby mozgi prac, a i tak skutki byly oplakane.

 

 

>>>>>>>>>> Jeżeli Plan A nie powiódł się to i tak nam pozostaje kolejne 31 liter w alfabecie... <<<<<<<<<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141293