Kto wyhodował potwora ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Parę dni temu zamieściłem tu notkę o Eurokatastrofie i życie dostarczyło natychmiast dowodu na zawarte tam tezy. Oto dżihadyści w Iraku zamordowali okrutnie amerykańskiego dziennikarza, a zabójcą okazał się, sądząc po języku, jakiś facet wychowany w Wielkiej Brytanii. A nie jest on wyjątkiem. Wygląda więc na to, że dżihadystów hoduje Zachodnia Europa. Brytyjczycy, w tym Cameron, zupełnie zgłupieli. Polityka ograniczyła się tylko do kwestii gospodarczych, o innych jej aspektach zapomniano. Po utracie imperium i ograniczeniu się do Wysp, Brytyjczycy utracili cywilizacyjną motywację, zaczęli kisić się we własnym sosie i finansowych spekulacjach w londyńskim City i cierpią na wyraźne ograniczenie zdolności umysłowych. Agresywna polityczna popawność, multikulturalizm, gender, edukacja seksualna i seksualne rozpasanie to hasła całkowicie sprzeczne z nauką, więc jak mogło do tego dojść ? Dodajmy do tego zajścia w Ferguson w Stanach, które też pokazują fiasko politycznej poprawności. Amerykański model integracyjny funkcjonuje znacznie lepiej niż brytyjski, bo to przecież kraj imigrantów, ale w stosunku do czarnej mniejszości popełniono istotne błędy, których źródło wydaje się tkwić w fatalnym amerykańskim szkolnictwie publicznym.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:4)

Komentarze

że dżihadystów hoduje Zachodnia Europa ale Wielka Brytania kompletnie zatraciła instynkt samozachowawczy, co widać po ich szerokim otwarciu się na wszelkie żądania ludności pochodzenia islamskiego.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1436115

wymieszanie faktow z basniami, prymitywna propaganda.

1. Jest mozliwe, ze jakiegos dzinnikarza zabito w Iraku?  Moze i tak, ale sa i tacy ktorzy nazywaja ten filmik prymitywna "agitka", ktora zrobiono w studio i podaja jak to sprawdzic, ze to agitka zrobiona w studio - prosze sobie poszukac samemu.

2. Zalozmy, ze jeden dziennikarz nie zyje, JEDEN, ale wypada sie zapytac czy tacy dziennikarze US, pracuja tylko dla dziennika, czy tez maja innych mocodawcow (nie bylby to pierwszy taki przypadek).  A pozatym nie widzialem tych placzow za kazdym chrzescijaninem irakijskim, ktorego zamordowano w Iraku od kiedy rzad US przynosl tam ta demokracje.  Czemu nie?

3. A co on tam robil?  Pan wie?  O wszystkim co tam robil?  I znowu, nie bylby to pierwszy taki przypadek.

4. Cameron powiedzial do Tuska, ze rzad jej krolewskiej mosci wiecej stworzyl miejsc pracy dla polakow w Anglii niz Tusk dla polakow w Polsce.  Czy nie nalezalo by jednemu podziekowac, a drugiego wybatozyc i zamknac?  A Pan napisz co dla ktorego.  A i przeprosic by wypadalo.  Ktorego?

5. Fakt rosnie im ta zaraza, ale jedzie ta zaraza walczyc dla ISIS, czy innego kalifatu i nikt ich nie trzyma - przypadek?  Wojna poza naszym terytorium, a "my" jednym proste kije a drugim krzywe kije sprzedajemy, a zaraza sama sie wynosi.

6. "Oni" zglupieli?  A kto wzial ekonomiczny odwet na klate?  Niemcy?  Na kogo sie ruscy wsciekli?  Czy dalej sa sankcje ukraninskie na polskie towary?  Taka to ich wdziecznosc ukrainska - i nie od wczoraj to.  Zbudz sie Pan.

7. Pan wie jak wygladal ten mlodzian z Ferguson?  Waga, wzrost?  Sprawdz Pan.  Czy szedl dp policjanta z podniesionymi rekami, czy nie?  A sa swiadkowie.

8. Wyznaczono prokuratora i znowu murzyni protestuja - czemu?  Pan wie?  Pomoge tu, z tego co wiem, ojciec tego prokuratora zostal zastrzelony przez, no jaki mial kolor skory te strzelec?  Zgaduj-zgadula.

9. Czy edukacja w US moze byc lepsza?  Tak, moze.  Ale sprawdzmy - np.  na koniec szkoly sredniej ucza calek, rozniczek, rachunku prawdopodobienstwa.  Czy napewno panienka w Biedronce na kasie potrzebuje tego?  Murarz?  Taksowkarz?  Rolnik?  Dalej sam Pan sobie dopisz.

10.  Gdzie ludzie dalej chca emigrowac?  Dajmy im dwa wybory - US czy Polska?  Jaki bylby wybor - dla przecietnego emigranta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Bogdan

#1436122

Grubymi relatywistycznymi nićmi szyte.

Papież Franciszek rozmawiał z rodzicami dziennikarza. Jeden zabity dziennikarz, dwóch zabitych, trzech.... Od którego numeru liczy się zbrodnia ?  Moja chata z kraja, plują do zupy - deszcz pada.. Gratuluję.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1436145

Nic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Bogdan

#1436153

wszystkich amerykanskich dzinnikarzy.  Jesli jeden na 100 nie jest agentem to myle sie raz na 100 razy - dla mnie swietny wynik.

I jak zwykle nie ma odpowiedzi na proste pytania - tu jak zwykle.

A zbrodnia dla mnie sie zaczyna od jednego chrzescijanina - od JEDNEGO CHRZESCIJANINA.

A druga zbrodnia jest gdy smierc jednego taktuje sie jako wydarzenie swiatowe, a jednego chrzescijanina to - e tam zdarzylo sie, dobra jest idziemy dalej.

Mozna teraz postawic pytanie - a co tu naprawde chodzi?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Bogdan

#1436154

Stary Testament  - tylko na odwyrtkę ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1436383

Stary Testament  - tylko na odwyrtkę ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1436384

nie ma jednej odpowiedzi na pytania, tylko te pseudointelektualne "mundrosci".

A sprawdz ilu chrzescian tam zabito, napisz o kazdym jednym notke jak o tym dziennikarzu - porownaj objetosc tych notek z ta o dziennikarzu  i moze cos zrozumiesz.  Moze?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Bogdan

#1436647