Wyborco, Komorowski w zimie dotknął kajaka

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Nasz słynny polarnik Marek Kamiński kontynuuje kajakowy spływ po Wiśle: od źródeł do ujścia. Warunki nie są łatwe, zimno i cała Polska do przepłynięcia. A przypominam, że Wisła juz od dawna nie jest spławna na całej długości. Marek Kamiński się jednak nie poddaje i jak to on - wytrwale dąży do celu. Dziś dopłynął do Warszawy i spotkał się na brzegu z entuzjastycznym przyjęciem.

I byłoby fajnie, miło, sympatycznie gdyby nie pewien niesmaczny zgrzyt: WYBORCZY.

Nagle, wśród tłumu witającego podróżnika pojawia sie zamieszanie. TVN się auaktywnia i ostrzy obiektyw. TAK, TO ON, SAM PRZEDKANDYDAT NA PREZYDENTA BRONISŁAW KOMOROWSKI zaszczycił tego tam Kamińskiego. Sympatycy platformy zrobili słupka.

Po kilku zdawkowych słowach i kocopałach niewymownych, klepanych pod publiczkę, nie zdzierżyłem - przełączyłem relację z tego spływu kajakowego na jakiś bardziej strawny program.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Bronio Komorowski zbyt mocno naoglądał się filmów amerykańskich o kampaniach prezydenckich, nie siląc sie na ich zrozumienie. Tam kandydat nie psuje imprezy ale ją uświetnia. Tam kandydat jest przekonywujący. Tam nikt nie robi nic na chama - bo wywołując poczucie niesmaku bardziej nalał by sobie do piwa niż jakby się nie pojawił.

Komorowski zachował sie tymczasem tak, jakby słysząc, że w tłusty czwartek należy wchłonąć jak najwiecej pączków kucnął nad tacą z pączkami, ściągnął nachy, rozchylił pośladki i gołą dupą usiadł na nich. A nuż coś tam się wchłonie.

Tylko dlaczego ja muszę na to patrzeć?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na miejscu Twej żony mimo trudności okołopołogowych tak bym Cię tak szurnął, w ten łeb za to gapienie się w kłusownika, że
długo byś do siebie dochodził!
Tyle pożytecznych robót w domu a Ty na wsi'wego głupka się łempisz!!!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#51324

Byłem po okresie czuwania przy małej i próbowałem zjeść śniadanie "bliżej świata" ;-) 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#51354

No i teraz masz Kruszynkę do pomocy.

To są teraz Twoje wielkie plecy...,
więc i przewaga nad pozostałością :)

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#51356

Kamiński nie spisał się. Pół kilometra dalej, ale na drugim brzegu rzeki, czekał Sikorski i też chciał dotknąć kajaka. Kto odpowie za to niedopatrzenie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#51360

WSI czuwa, podpowiedziało kłusownikowi gdzie ma podjechać na brzeg Wisły oraz zadbało o dobrą oprawę medialną zorganizowaną przez WSI24. Też niechcący zobaczyłem fragment z tym przepitym ryjem aż straciłem apetyt i natychmiast zmieniłem kanał. Dyszka za cierpienia moralne ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#51365

gotowy wykurzyć z puszczy żubra cimoszke, no dziś znowu chciał babci zabrać login, ale ja jako babcia nigdy w życiu nie dam temu gburowi zabrać, będę zapierać się rękami i nogami.....10 za kajak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#51426