Lewicowa Wolność Słowa, - czyli trochę śmieszno i trochę straszno.

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

Internetowe portale dyskusyjne są ostoją wolności słowa i swobody wypowiedzi. Jednak nie wszystkie. Na swoich stronach* Lewica skutecznie wprowadza zasady lewicowej tolerancji, lewicowej wolności słowa i lewicowego szacunku dla wartości wyznawanych przez innych użytkowników i gości. Wolno im.

Całe szczęście jednak, że te wzniosłe zasady lewicowe nie panują jeszcze u nas w realnym świecie pomiędzy Odrą a Bugiem.. Chociaż z drugiej strony… Wielu polityków, wiele mediów oraz różnej maści trybunałów próbuje nas utrzymać w tym kanale.

Zatem wszystkim ku przestrodze, niech ich zobaczą.

Oto corpus delicti:

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W PORTALU ALTERNATYWA.COM

Informacje ogólne

1) Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich sekcji portalu Alternatywa.Com musisz się zarejestrować.

2) Rejestracja w portalu jest darmowa.

3) Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje maksymalnie 4 razy w miesiącu e-mail dotyczący nowości w portalu zwany DONOSEM. Jeśli tego nie akceptujesz nie rejestruj się! Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem a chcesz zrezygnować z otrzymywania DONOSÓW z naszego portalu musisz skasować swoje konto. Opcja dostępna w panelu użytkownika po zalogowaniu.

4) Portal Alternatywa.Com nie jest przeznaczony dla członków i sympatyków skrajnych ugrupowań prawicowych, zwolenników jedynie słusznych idei i poglądów oraz ortodoksyjnych wyznawców boga, bogów bądź bożków. Jeśli zaliczasz się do jednej z wymienionych grup przeglądasz strony na własną odpowiedzialność i bez zgody właścicieli treści zawartych na naszych stronach.

Netykieta w Alternatywa.

ComTwoje konto zostanie skasowane a dostęp do stron Alternatywa.Com zablokowany jeśli:

1) Będziesz utrudniał(a) dyskusje innym na forum, np. poprzez zasypywanie go postami, których nie jesteś autorem.

2) Zachowywać będziesz się w sposób, który zostanie uznany przez stałych bywalców portalu za nieodpowiedni.

3) Będziesz podawał(a) się za kogoś kim nie jesteś**.

4) Będziesz świadomie działać na niekorzyść innych użytkowników portalu.

5) Zostaniesz uznany za trolla. Niniejszy regulamin może ulec zmianom bez powiadomienia. Jego aktualna treść dostępna jest w dziale 'Pytania i odpowiedzi'.

Moje dygresje (ŁŁ)

*Poniższy regulamin został mi przysłany przez znajomego lewaka, który chyba mnie z kimś pomylił. Miałem skasować, ale ten tekst jest zbyt znamienny.

**zbadałem sprawę i tu kolejna pułapka lewaków. Pod ankietą rejestracyjną dla nowego uzytownika umieścili bowiem zwodniczy tekst: "Rejestrując się w naszym portalu możesz podać nieprawdziwe dane, jeśli chcesz pozostać anonimowy dla innych użytkowników. Jedynie adres e-mail musi być autentyczny. Na ten adres zostanie wysłane twoje hasło dostępowe!"

Nie ma się co śmiać, tak konstruowano prawo w PRL, które co do zasady obowiązuje do dzisiaj.

Powyższy portal szczyci sie także innymi perełkami. Na przykład, bada opinię publiczną w następujący sposób:
Jakie sankcje zastosuje Rosja wobec Polski za kretyńską dyplomację prezydenta Kaczyńskiego?
Zakręci kurki z gazem
Ograniczy dostawy ropy
Ichnie służby sprzątną wszystkie ujadające kundle
Wymyślą coś lepszego

Nie mam zdania

Ciekawe czy wyniki sondażu opublikują tylko zaprzyjaźnione Trybuna lub Przegląd, czy może też skorzysta i Gazeta Wyborcza.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

tam parę razy się wkurzyłem i zamieściłem odpowiedni komentarz, no i potem nie został umieszczony. I taka to lewicowa wolność słowa, zupełnie jak pacyfizm w wydaniu ZSRR.

Tak samo jakoś wszelcy liberałowie psioczą, że nie można obrażać Kościoła w Polsce, a równocześnie domagają się, żeby rasizm był karalny, homofobia, antysemityzm również, żeby tu była ostra cenzura. A natomiast jakąś pornografię z biczowaniem, spożywaniem ekskrementów jak w 120 dniach Sodomy D.A.F. markiza de Sade'a., żeby dzieciom pokazywać jako przykład właściwego współżycia. No i co to jest?

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#5043

czyli:

"1.Portal Alternatywa.Com nie jest przeznaczony dla członków i sympatyków skrajnych ugrupowań prawicowych, zwolenników jedynie słusznych idei i poglądów oraz ortodoksyjnych wyznawców boga, bogów bądź bożków"

oraz konstrukcji:

"ComTwoje konto zostanie skasowane a dostęp do stron Alternatywa.Com zablokowany jeśli:

3) Będziesz podawał(a) się za kogoś kim nie jesteś**.

ale

Rejestrując się w naszym portalu możesz podać nieprawdziwe dane, jeśli chcesz pozostać anonimowy dla innych użytkowników"

CAŁE MROCZNE PIĘKNO LEWACKIEGO POMYŚLUNKU. Aż dziw, że tyle ludzi za tym idzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#5045

czytałem ostatnio blog niejakiego "gdańskiego liberała XXI wieku". Najlepsze jest rzucanie kalumniami pod adresem konserwatystów. Najbardziej rozbawił mnie cytat: "prawica zawsze była antyrynkowa". W innym miejscu wspiera socjalistę Baracka Hussejna Obamę oraz pomysł refundacji zapłodnienia in vitro, chyba tylko po to, żeby dochrzanić tym wstrętnym konserwatystom (albo ujawnia, że jest kryptorozdawcą przebierającym się za liberała). A jak napisał, że jest z Unii Demo-Wolności, to już w ogóle... przecież oni głosowali na przykład za obowiązkiem wespół z KLD zapinania pasków, którego nie było przecie przez całą komunę!

Najlepsze jest jeszcze jak to lewizna tropi wszędzie nazizm. Specjalizuje się w tym na przykład organizacja "Nigdy Więcej". Wychodzi, że prawica jest z natury nazistowska i takie tam brednie.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#5046

Bo to jest tak: Każdy może mieć swoje zdanie, byleby ono zgadzało się z naszym. To było najważniejsze uzasadnienie cenzury w komunie i niestety również dla poprawnych politycznie. Widzę, ze lewacy już bez hipokryzji postanowili być sobą. I pomyśleć, że niegdyś Pomarańczowa Alternatywa była sprzeciwem wobec absurdów komuny.

Zastanawiam się, co by było, gdyby taki szlaban dla lewaków postawił w salonie Igor Janke.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#5048

ale się uśmiałam, jednak lewacy to mają poczucie humoru...

Pozdro.:D

Ps. Bóg, u nich z małej litery, ciekawam czy np. socjalizm z dużej. Tak, słuszne idee, w słusznym(jedynie) portalu alternatywa.com.
Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#5054