Pieter-Jaap Aalbersberg w szczególności do D. Tuska oraz E. Kopacz

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

W kilkanaście dni po zestrzeleniu przez Rusków samolotu pasażerskiego nad terytorium Ukrainy, szef międzynarodowej misji poszukiwawczej Pieter-Jaap Aalbersberg (mimo działań stricte wojennych w okolicach Toreza) ma lepszy dostęp do materiałów z miejsca katastrofy ( czarne skrzynki) niż rząd D. Tuska po niemalże 52 miesiącach od zatracenia Polskiego Prezydenta oraz pozostałych na pokladzie Tu 154 osób!

W szczególności panu premierowi D. Tuskowi i E. Kopacz polecam poniższe słowa Pietera Jaap Aalbersberga.
cyt.
1.< Wszystkie działania prowadzone są bardzo starannie. Każdy cal w miejscu upadku samolotu jest badany przez dwóch ludzi: osobę, która szuka szczątków ludzkich i osobę, która specjalizuje się w rzeczach osobistych. Wszystko, co znajdujemy na ziemi, jest inwentaryzowane, opieczętowywane i odsyłane do bazy.
2. < Z szacunku dla rodzin ofiar katastrofy nie mówimy o konkretnych liczbach. Informujemy jedynie, że znaleźliśmy ludzkie szczątki>.

Staranność.
Szacunek dla rodzin i ofiar.
Komisja międzynarodowa.
Misja poszukiwawcza wyznaczyła pięć sektorów. Dotychczas udało się przeczesać tylko jeden z nich.
I wszystkie działania prowadzone są bardzo starannie. Każdy cal w miejscu upadku samolotu jest badany przez dwóch ludzi: osobę, która szuka szczątków ludzkich i osobę, która specjalizuje się w rzeczach osobistych.
Staranna inwentaryzacja.

Boże!
A jak oni? choćby ten Tusk i ta jego nieszczęśnica kłamczucha Kopacz się zachowali 10 kwietnia i potem!
Zgroza!
Hańba!
Kłamstwa.
Uległość.
Obrażanie ofiar i ich rodzin.
Żółwiki!
I te ich śmichy chichy na lotnisku, gdy lądowały samoloty z trumnami!

O wy !
Nędzo ludzka!
Nędznicy!

I jeszcze raz zacytuję Tuskowi, Komorowskiemu, Kopacz, Arabskiemu, Klichom i tej POzostałej sitwie i wam łżemedialna swołoczy.
< Wszystkie działania prowadzone są bardzo starannie. Każdy cal w miejscu upadku samolotu jest badany przez dwóch ludzi: osobę, która szuka szczątków ludzkich i osobę, która specjalizuje się w rzeczach osobistych. Wszystko, co znajdujemy na ziemi, jest inwentaryzowane, opieczętowywane i odsyłane do bazy.>

Otóż to!
Tak zachowuje się prawdziwy, porządny, uczciwy rząd, gdy giną obywatela jego państwa.
Tak pracuje porządna komisja badająca przyczyny, przebieg i skutki katastrofy lotniczej! nawet jeśli wydarzyła się ona daleko poza granicami jego kraju!

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1433789