Michnik syn Szechtera, Miecugow s.Miecugowa, Olejnik córka Olejnika! raczej Falskiej?Cwierćgoebelsik Olszewski s. Kierbela*

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Papka - trutka rażąca jak iperyt! Mój syn napisał z wojska, że już ma syfilisa! A mój trypra! To który z nich ważniejszy? Przepraszam za ten prostacko-chamski początek, ale on jako żywo oddaje, ilustruje publiczne wypowiedzi, teksty osób wymienionych w tytule!
To który z nich ważniejszy? pyta swoją sąsiadkę prosta kobieta!
Otóż to!
Który?
Pewnie by i można ustalić ich kolejność wg ..."zasług" w kłamstwie, w draństwie, manipulacji, w wiarołomstwie i zakłamaniu!
Oczywiście tych kilka nazwisk z tytułu, to jeno początek tej listy hańby!, trochę jakby symboliczny, która jest bardzo długa, długaśna!
Symboliczny oczywiście poza pozycja pierwszą!
Poza nr 1 tej odrażającej menażerii w służbie kłamstwa!
I oczywiście nikt już chyba? nie odbierze palmy pierwszeństwa przodownikowi stada!
Stada załgańców!
To krętacz, to łgarz kompletny!
Modelowy wytwór dwóch połączonych szkół propagandy, wzajemnie się wzbogacających i czerpiący garściami z obfitości bolszewickiej i nazistowskiej maszynerii kłamstwa!
Dwa w jednym!
Niesamowita siła rażenia naiwnych maluczkich odbiorców zhomogenizowanej papki-trutki!
To Lucyfer kudłaty jak by nazwał Sergiusz Piasecki!, gdy jeszcze żył!
To oczywiście Michnik syn Szechtera!, wyjątkowo nawet jak na salon III RP odrażająca postać!
Niszczyciel, siejący od ponad lat dwudziestu niesamowite spustoszenie w naiwnych umysłach!
A nie znamy jego roli, jestem pewien diabelskiej roli jaka odegrał przed 89r., gdy odwiedzał Moskwę!
Nie wiemy co i czego dokonał niekontrolowany przez nikogo buszując miesiącami po esbeckich archiwach!

Dalej tych jego uczni, pomniejszych, ale tak samo grożnych możemy wymieniać bez liku, bez ryzyka popełnienia błędu, czy ich skrzywdzenia.
Możemy usystematyzować te listę kłamców, manipulantów sługusów, sługusików, nadwornych krętaczy!
Co ciekawe ciągle ich przybywa!
Ktoś kiedyś postawił tezę, że nabrali kredytów i ze strachu przed utratą pracy, zdolności spłaty długów... muszą kłamać , aby służyć salonowi i obecnej władzy!
Jeśli to założenie jest prawdziwe, to znaczy, że będą łgać do końca swego...,. zasranego życia zawodowego, a nawet na emeryturze skoro brali kredyty przy kursie Euro 3,2/zł; CHF 2,18/ zł, a teraz mamy odpowiednio: 4,45 i 3,45 za zł! !!!

Wymieniłem Miecugowa jra, bo to postać tak samo odrażająca jak jego ojciec, który nie tylko razem z Szymborską oraz licznymi krakowskimi tzw literatami domagali się najsurowszych kar dla fałszywie oskarżanego kieleckiego bpa Kaczmarka! wieloletni kolaborant komuszego czasopisma "Budujemy socjalizm".
cyt.:
„W ostatnich dniach toczył się w Krakowie proces grupy szpiegów amerykańskich, powiązanych z krakowską Kurią Metropolitalną. My, zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie Krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich, wyrażamy bezwzględne potępienia dla zdrajców Ojczyzny, którzy wykorzystując swe duchowe stanowiska i wpływy na młodzież skupioną w KSM /Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – dopisek. A.S./, działali wrogo wobec narodu i państwa ludowego, uprawiali za amerykańskie pieniądze szpiegostwo i dywersję. Potępiamy tych dostojników z wyższej hierarchii kościelnej, którzy sprzyjali knowaniom antypolskim i okazywali zdrajcom pomoc, oraz niszczyli cenne zabytki kulturalne. Wobec tych faktów zobowiązujemy się w twórczości swojej jeszcze bardziej bojowo i wnikliwiej niż dotychczas podejmować aktualne problemy walki o socjalizm, ostrzej piętnować wrogów narodu – dla dobra Polski silnej i sprawiedliwej”.
Sławomir Mrożek dopisał: „Nie ma zbrodni, której byśmy się po nich nie mogli spodziewać. Zaciekłość niedobitków będzie tym większa, tym bardziej będą się upodobniać do SS – manów, do „rycerzy płonącego krzyża” – Ku – Klux – Klanu, do brunatnych i czarnych koszul – występując w tym samym co SS – mani, krzyżowcy, koszule i inni falangiści interesie”. Poza Mrożkiem i Szymborską rezolucję podpisali jeszcze m. In. Adam Włodek / pierwszy mąż Szymborskiej /, Kornel Filipowicz / późniejszy mąż Szymborskiej /, Olgierd Terlecki / konfident SB m.in. w Radiu Wolna Europa /, Bruno Miecugow – ojciec Grzegorza Miecugowa, do dzisiaj prowadzącego wrogą Polsce audycję telewizyjną TVN 24 „Szkło kontaktowe”, Hanna Mortkowicz – Olczakowa – konfidentka SB, Władysław Machejek – naczelny redaktor „Życia Literackiego”- konfident SB, Maciej Słomczyński – konfident SB, Tadeusz Nowak – konfident SB, Tadeusz Kwiatkowski – mąż Haliny Kwiatkowskiej – konfident SB, Jan Błoński – profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego – konfident SB, Henryk Markiewicz – profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego – konfident SB, Stefan Otwinowski, Adam Polewka, Karol Szpalski, Jan Wiktor, Jerzy Zagórski, Marian Zagórski – wszyscy konfidenci SB. "

Zakończę ćwierćgoeboelsikiem, czy ćwierćUrbankiem jak woli Marcin Mastalerek z wPolityce!
Kocio- szczenię PO z Bydgoszczy, od wielu miesięcy pracowicie ujadający jak kundel na ludzi przyzwoitych!
I nie dziwota!, bo to syn bydgoskiego komucha!
Do całego Urbana brakuje mu jeszcze 3/4, ale jest na dobrej drodze!
Tak zresztą jak partia D.Tuska bliska pierwowzoru pzpr! I leci już jak tamta ostro na mordę!
Tak więc kto wie, może to właśnie ćwierćUrbanek Olszewski powtórzy za Rakowskim... sztandar wyprowadzić!
Czego im i sobie życzę!
Ojciec Olszewskiego zwał się Kierbel przed zmianą nazwiska.
Skąd my to znamy!?

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

kosa62

Ten gównojad jest wyjątkowo beszczelny i niebezpieczny. Potrafi z kamienną miną wybronić najbardziej prymitywne kłamstwo. Wczoraj w "Minęła 20" przekonywał, że winnymi"afery stadionowej" jest nie kto inny jak uwaga - PiS i osobiście JK.

  Dopomóż Boże i wytrwać daj...

Vote up!
1
Vote down!
0

kosa62

#226152

Antysalonie! Ty. to jak wpadniesz w galop, to się zagalopywujesz! ;-))) Olszewski mógłby byś synem Olszowskiego! Stefana, zresztą! I żadne tam goebbelsiki! Streicherki!!! ;-)

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#226166

komucha z pzpr, postkomucha z sld, był nawet wojewodą bydgoski,-kumpel Kwach,
"Paweł Olszewski od dzieciństwa był przysposabiany do wielkiej polityki, za sprawą tatusia, Wiesława Olszewskego, byłego działacza PZPR i wojewody bydgoskiego z ramienia SLD.

"Szanowny Wiesław Kierbel, jeszcze przed zmianą nazwiska ma Olszewski, już dał się poznać jako dobry towarzysz i aktywny działacz robotniczej partii...
Kiedy uczęszczał do Technikum Elektryczno-Mechanicznego nazywał się jeszcze Wiesław Kierbel, ale przed maturą, w roku 1967, zdecydował się wraz z kolegą klasowym – Adamem Kwoką , na zmianę nazwiska. Ukończył więc bydgoską Akademię Techniczno-Rolniczą już jako Wiesław Olszewski. Podczas studiów zaangażował się politycznie po stronie nazywanej dziś reżimową. Działał w Zrzeszeniu Studentów Polskich. Nawiązał wtedy odpowiednie kontakty, co zaowocowało otwarciem się przed nim nowych możliwości. Zaczął kierować studencką spółdzielnią pracy Inventus. Żeby wzmocnić zaufanie do swojej osoby, wstąpił do PZPR, której członkiem pozostał do końca.
Spółdzielnia Inventus dawała średnio zatrudnienie 1500 studentom z WSP i ATR rocznie. Jej kierownictwo rozdzielało zlecenia. Witold Gadomski z “GW” zbadał, jakie obowiązywały w spółdzielniach zasady działania :
“W spółdzielniach istniała ścisła hierarchia. Ci na samym dole musieli wstawać przed świtem i czekać w kolejce na byle jaką fuchę – mycie okien czy sprzątanie hal fabrycznych. Ci w środku pracowali na kilka książeczek, dostawali lukratywne zlecenia, a czasem odpalali dolę tym na samej górze. Tam można było robić prawdziwy biznes. Tam też zaczynała się droga na salony wielkiej polityki.
Spółdzielnie były zapleczem finansowym organizacji młodzieżowych. A organizacje były zapleczem władzy. Tu rosły kadry, które miały rządzić PZPR i Polską.”

cyt. za Nowy Ekran:
"Zakłamana, bolszewicka twarz Pawła Olszewskiego, twarzą Platformy Obywatelskiej.
ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zasmarkany, szkliste oczy, bełkot ... Czy człowiek znajdujący się pod wpływem narkotyków może brać udział w publicznych dyskusjach?

Normalnie, to widok czegoś takiego wywołuje odruch politowania, ale dzisiejsze, bezczelne zachowanie Pawła Olszewskiego, tak bardzo typowe dla komuszych POmiotów, pozbawionych elementarnych oznak przyzwoitości, wywołać mogło jedynie uczucie obrzydzenia. Ten pieszczoszek, urbaniątko PO, stanowi namacalny dowód tego, że Lech Wałęsa skłamał twierdząc, że obalił komunę i to w dodatku sam. Pospieszyła się również Joanna Szczepkowska ze swoją wypowiedzią: „Proszę Państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm”.

Skoro rzesze takich Kierbelów/Olszewskich, mamy w prawie każdym mieście, w prawe każdej gminie, to należy wprost powiedzieć:

Proszę Państwa! Mamy dzisiaj 14 czerwca 2011 roku a komuniści, ich rodziny z pozmienianymi nazwiskami i ich bolszewickie pomioty, nadal mają się w Polsce bardzo dobrze!!!

Przy nich Goebbels to wzór cnót wszelakich. A oni rozpełzli się po wszystkich miejscach życia publicznego i jak ta szarańcza, niszczą wszystko wokół siebie. Tylko że szarańcza przynajmniej robi to dla zaspokojenia głodu a oni robią to nie tylko z wrodzonej pazerności, skłonności do kłamstw, oszustw i zwykłego złodziejstwa ... oni robią to z nienawiści do Polski i Polaków i z wyssanej "z mlekiem matki komunistki" miłości do KPP/KGB. Oni tak się wstydzą własnych życiorysów, że gotowi są uczynić każdą podłość, zrównać wszystko z ziemią - byleby tylko prawda o nich, nie wyszła na jaw!

W tej domowej atmosferze zakłamania, wyrastają później takie osobniki, podobne do Pawła Olszewskiego, którym szybko robi się za ciasno w lokalnych społecznościach, więc idą robić kariery tam, gdzie nie pytają, skąd przychodzisz i kim jesteś ... czyli do takich partii, jak Platforma Obywatelska. Taki świeży narybek poddaje się kolejnym etapom prania mózgów, indoktrynacji tak, by skutecznie pozbawić ich jakiegokolwiek poczucia własnej godności. Ukształtowane "prawidłowo" osobniki sprawdza się "w boju", szczując na politycznych przeciwników. Tym, którzy wykażą się największym zaangażowaniem, z czasem pozwala się, by zasiedli w ławach parlamentarnych - nie bacząc przy tym na oczywisty fakt, że w ten sposób niszczona jest ostoja demokracji, jaką jest Sejm lub Senat, że hańbią dobre imię tych instytucji. Gdy już tak, te małe olszewickie karły moralne, rozsiądą się w tych ławach sejmowych, to zaczynają wierzyć, że pozjadały wszystkie rozumy, że stały się pępkiem świata, motorem postępu ... Dochodzi do tego, że zaczynają ustanawiać własne "standardy" a nawet POUCZAĆ innych! I potem mamy taki widok, jak dzisiaj w TVN24, gdy taki smarkacz z przeszklonymi oczami i z wyrazem twarzy idioty, nie potrafiący sklecić jednego merytorycznego zdania, najpierw coś bredzi i prymitywnie kłamie a na koniec usiłuje jeszcze pouczać innych ...

Pawle Olszewski: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie!"

Takich jak on, to tak naprawdę należałoby potraktować jak zwykłych oszustów i złodziei, którzy wyłudzają publiczne pieniądze na działania szkodliwe dla państwa. Sprzeniewierzenie się przysiędze poselskiej nie powinno kończyć się pogrożeniem palcem przez Komisję Etyki, ale po prostu wyrzuceniem z Sejmu na zbity pysk i to z hukiem! Immunitet parlamentarny powinien chronić tych, którzy mają jakieś problemy z powodu poglądów politycznych a nie tych, którzy w głowach mają tylko i wyłącznie kręcenie lodów lub służenie swojemu Panu!"
pzdr
p.s.
jego facjata przypomina mi tego norweskiego mordercę Braevika!

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#226177

Sorki, @antysalonie! Staremu to się ze starym kojarzy! ;-)

Pozdrawiam.

PS. Dzisiaj coś obsceniczny jestem. ale... parafrazując Zagłobę Onufrego: "Chuj, chujem!"

Vote up!
1
Vote down!
0
#226187

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#226172

Interesuje mnie zmiana nazwisk żydowskich na polskobrzmiące. Czy stało się to w 1968 roku czy też może wcześniej turyści ze Wschodu "asymilowali się" w naszej Ojczyźnie? O ile rodziny komuchoidalnych mogę obserwować na prowincji i nie widzę żadnych nawróceń w nastepnych pokoleniach, o tyle nie mam doświadczeń ze zmianą nazwisk. Z góry dziękuję za wyjaśnienie, gdzie szukać takich informacji, bo jak widzę, wiesz o tym dużo.

Gdzieś tu widziałam: progenitura, rzecz ponura. ;-)

"Państwa giną wtedy, kiedy nie umieją odróżnić ludzi złych od dobrych"
Antystenes z Aten

Vote up!
1
Vote down!
0

Petronela

#226573

chyba raczej tak:
Olejnik córka Olejnika! raczej Odolskiej?

http://www.rodaknet.com/rp_szumanski_21.htm

 __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ 
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
1
Vote down!
0
#226627