Pora wracać, gdyż ryża gapa z krwawym wasylem ....

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Trochę mi zeszło, gdy w koszulce( kamizelce) z napisem NP ( he, he! niemal wszyscy myśleli, że to ktoś z press, a ja z ...Niepoprawnych) przewędrowałem od Avdijewki w walczącej z kacapem Ukrainy przez Ryczące Czterdziestki ( zahaczając o nowo obranego prezydenta Argentyny), cztero kilomtrowy Eagle Pass/Del Rio w stanie Texas i powrót nad Wisłę, gdzie Ryża Gapa do spółki z Krwawym Wasylem demolują Polskę.

Na Ukrainie dzieje się nieciekawie.
Z jednej strony niepowodzenie zapowiadanej ofensywy z powodu nie tylko braku dostaw znaczących rodzajów sprzętu ( czołgi Abrams, F !6) broni oraz amunicji do zasięgu 300-500 km, lecz także spory na linii prezydent- dowodzący armią oraz niestety korupcją we wszystkich niemal sferach życia.
Planowane wybory prezydenckie nie sprzyjają jednolitej strategii walki z Rosją, osłabiają także zdolności ofensywne wojsk ukraińskich.
Wydaje mi się, że na ...nieszczęście! dla Ukrainy!, chyba wszystkie główne obozy polityczne dały wiarę w dobre intencje Niemiec jako ich sojusznika!
Prezydent, Żeleński, bracia Kliczko, tudzież i gen. Załużny wpadli w pułapkę Berlina, deklarującego się jako ich główny sojusznik.
Zaś Stany Zjednoczone mogące, zdolne od ręki, aby w formie efektywnej realnej, rzetelnej pomocy wojskowej Ukrainie (wys. 5% ich budżetu obronnego USA ),
spowodować upokorzenie wielkomocarstwowe plany oraz osłabić na wiele lat dążenie Rosji do dominacji, robią bardzo wiele, aby Ukraina straciła Krym oraz wschodnie obszary jej terytorium.
Zaś naiwność Ukraińców zauroczonych Niemcami oraz mirażem ich deklaracji o rzekomej istotnej pomocy wojskowej będzie Kijów drogo kosztować.
Niemcy już rozbili sojusz Polski i Ukrainy, która uznała, że Warszawa jest już jej niepotrzebna.
Zadziałał mit przebogatych, wpływowych Niemiec, silnych Niemiec.
Słaba Ukraina, osłabiana przez D. Tuska od 13 grudnia ub. roku Polska, to dar, prezent dla nawet wyjątkowo nieudolnego Scholza, to spacyfikowanie Trójmorza.

Marzyło mi się pójść śladami-rejsu Vito Dumasa i pokonać Ryczące Czterdziestki w strefie niskiego ciśnienia, pomiędzy 40° i 50° szerokości geograficznej południowej, ale wylądowałem dużo b. na północ i zobaczyłem, co też w Argentynie wyniszczonej wielodekadowymi lewackimi eksperymentami porabia nowo obrany prezydent Javier Milei.
Sam siebie zwie anarchokapitalistą.
Zastał gospodarkę totalnie zdemolowaną, inflacja osiągnęła poziom 211%, najwyższy od 32 lat.
Od listopada do grudnia ceny wzrosły o 25,5% wobec 12,8% miesiąc wcześniej.
A ja znalazłem w tym całym ich bajzlu niesamowitą "perełkę".
Otóż biedny kraj z dziurawym budżetem w ostatnim okresie sfinansował za1 mld $ lewackie fanaberie, produkcję filmów, których nikt, albo niewielu oglądało.
Zapewne niejedną "zieloną granicę" tamtejsi różniści hollandyści i hollandystki nakręcili.

W drodze powrotnej nie mogłem odpuścić Teksasu, gdzie doszło do starcia tego stanu z władzą federalną.
Poszło o nielegalnych imigrantów.
Stan sam w sobie przebogaty; 30 mln mieszk., pkb sytuowałby go jak 8 poz. na świecie.
Władze stanowe powiedziały stop; na rzece granicznej z Meksykiem; kontenery morskie, boje, zasieki, drut żyletkowy.
I lewactwo oraz Biały Dom orzekły ...skandal, faszyzm, rasizm, etc. czyli "wpuście ich, potem zobaczymy kim są"!
Brzmi jakoś znajomo!
Największe hallo wywołały te 4 km zabezpieczeń na 2000 km granicy Teksasu z Meksykiem.
Twarde stanowisko Teksasu poparły 33 z 50 stanów.
Za Bidena 6,3 mln nielegalnych imigrantów trafiło do USA, tylko w grudniu było ich 300 tyś.
W tym bałaganie sprokurowanym przez administrację J. Bidena trudno się bronić administracji stanowej nie tylko Teksasu.
Jedna z form obrony, li tylko symbolicznej!, jest obdarowywanie stanów oraz miast rządzonych przez demokratów tysiącami imigrantów, których wysyła się tamże
autobusami, koleją i nawet samolotami.
"Chcecie ich, to bierzcie", tylko gubernator Abbot z Teksasu wywiózł w ub. r. niemal 50 tyś.
I...lewactwo, ci tak wrażliwi liberałowie oburzeni :" tak nie można, nie dajemy rady! nie mamy miejsc! skończyły się już nam fundusze"!
Są za, są zwolennikami otwartych granic", ale do momentu, gdy to ich nie dotyczy!, nie kosztuje.

Ale trza końca patrzeć!
Tylko, gdzie ten koniec?
Pora do domu, nad Wisłę, na NP.

A tu demolka totalna.
Pajacowaty, cymbałowaty Szymek sam w sobie i ze sobą jest pospołu wszystkim; trybunałem, sądem najwyższym, izbą pracy, czyli coraz bliżej izby...wytrzeżwień, a może nawet i tej, gdzie pasami do łóżka wiążą!
W skrócie, tak na moje, to już niemal dom wariatów, tyle, brzytwa w ręku.
Taa!
Szymek z brzytwą.

Ale jest jeszcze gorzej, czyli ryża gapa i krwawy wasyl.

Szymusia trzeba na razie zostawić, niechaj się dalej samo zachwyca oratorskimi zapiejłami.
Niechaj mu kuchnia sejmowa służy, a plapa niechaj mu się coraz obszerniejszą staje, karczycho rośnie, jak to bywalo u sekretarzy zbrodniczej pzpr.

Ale, że Szymek, to tylko parawanik.
Gorsi, najgorsi są ci dwaj wyżej wspomniani Donald i Wasyl.

Grożni, bo nienawidzą Polski, zrobią wiele, a nawet wszystko, aby nasz kraj pogrążyć w bałaganie, chaosie, a nawet i gorzej, w anarchii.

Ja to wszystko pojmuję na swój rozum tak.
Wnuk wehrmachtowca dogadał się z potomkiem tych, których w 1947 roku ze względu na zagrożenie ówczesnego państwa, musiano przesiedlić z płd wsch Polski i rozsiedlić na tzw ziemiach odzyskanych, gdyż stanowili matecznik, oparcie lokalne dla zbrodniczej upa.

Obaj wyrażnie nie lubią Polski, gdyż jak inaczej można wytłumaczyć ich decyzje demolujące system prawny, ustrój w Polsce.
Dlaczego obaj tak zapiekle anarchizują i podżegają do anarchii innych?
Jak to wytłumaczyć?
Dlaczego tak niszczą?

Tusk w młodości już wyrażał, że Polska, polskość go uwiera.
Potem już jako premier w praktyce to realizował obłędnym resetem z Rosją, uległością wobec Niemiec, UE.
Degradował nasze szanse rozwojowe.
Zaś Bodnar widocznie się czaił.
I dopiero niedawno Polskę, Polaków publicznie sprowadził do ...zwierzątka!, które zadedykował Niemcom już jako "oswojone zwierzątko".
Żeby coś takiego zadeklarować obcemu państwu, trzeba po prostu żle życzyć Polsce, Polakom, nienawidzić naszego państwa, gardzić nim.
Tak to widzę.

I sieją spustoszenie; ryża gapa z krwawym wasylem.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

1.Imigranci to potencjalni wyborcy lewaków i po to się ich ściąga. Będą głosować na tych co dają darmowy socjal. Jak w Australii, Francji, a teraz i w USA.

2. Tusk z resztą swoich folksdojczów realizują plan Rzeszy Niemieckiej powrotu do granic z 1937 roku. A w tym celu należy doprowadzić do całkowitego paraliżu prawnego i organizacyjnego  państwa, a potem stwierdzić, że zamiast polskiego bałaganu należy stosować stabilne niemieckie prawo i oddać się pod jurysdykcję niemieckich trybunałów, bo tylko " imperator i państwa ościenne zapewnią spokojność obywatelom naszym. Przeto z dobrej woli dziś rezygnujemy z pretensji do tronu i polskiej korony." /Kaczmarski/

3. Wedle rosyjskiego prawa wszyscy zamieszkali w granicach dawnego Królestwa Kongresowego są obywatelami Rosji i potrzeba ich chronić. To dlatego doktryna obronna Tuska zakładała wycofanie wojsk na linię Wisły.

4. I to by było na tyle.

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1658762

Mafijna, postbolszewicka, psychopatyczna elita PO-PSL i Polska 2050, tworzy nowe PRL-bis wspólnie z komuną i lewackimi degeneratami

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że PZPR jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło ponad trzydzieści lat. Jednak działalność PO, a więc dzisiejszej nowej „przewodniej siły narodu”, czyli mafijnej partii Tuska i Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem wzorów z PRL na tworzenie PZPR-owskiej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej z którego przez lata bezkarnie korzystali mafiozi z PO-PSL-Polska 2050 oraz przestępcy.*

Teoretyczne państwo psychopatycznej elity III RP

Łobaczewski w swojej „Ponerologii Politycznej” znakomicie wyjaśnia sposób w jaki psychopatyczna elita III RP, czyli PRL-bis „odkrywa swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”, jednocześnie podporządkowując swoim interesom społeczeństwo złożone z ludzi normalnych. A także pozbawiając przy tym wiele osób zdrowego rozsądku za pomocą zezwolenia na „kręcenie lodów” lub pośrednictwa agenturalnych, podporządkowanych, albo wysługujących się mafijnej PO-PSL mass mediów, często przy tym współpracujących z tajną, zbrodniczą, sowiecką agenturą różnego rodzaju tajnych, peerelowskich służb.

Tym samym, ta postsowiecka władza działała jako znacząca destruktywna siła w państwie, którym zarządza. W ten sposób ta psychopatyczna PO-PSL i Polska 2050 sama określają się jako zbrodnicze, mafijne oraz antynarodowe. Jednocześnie PO-PSL jest partią tworząca swój „światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim normalne jest odbieranie instrukcji przez posłów PO od przestępców czy członków mafii w czasie spotkań np. na cmentarzu.

  • Tak więc - sądząc po liczbie przestępców w szeregach PO jacy są chronieni przez PO-PSL immunitetem poselskim - mafijna PO-PSL i Polska 2050 jest partiami gotowymi do niszczenia Polski oraz rabunku mienia państwowego, a nawet i do „wyrzynania watah”, byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia państwa zdobyć władzę dla przestępców oraz zbrodniczych mafii…

_______________________________

* Zob. https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp

** Zob. "Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt — stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności"

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658766