Kosztowna i szkodliwa wyrywność ekipy D.Tuska wystawia nas także na POśmiewisko!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Dyplomatyczne spsiałe deklaracje, skundlony wzrok. Tusk i Sikorski jak dwa nadwiślańskie bączki wprawione w ruch siłą swej naiwności odbijając się co rusz od ściany wpadają na siebie.
Przekonani o dziejowej misji polskiej prezydencji oderwali się tak bardzo od rzeczywistości, wpadli w sidła tylko im właściwej niekompetencji.
Po wstępnym zadętych, wręcz naiwnych apelach do możnych UE, przeładowanych pierwiastkami solidarności POszli dalej!
Zaproponowali Niemcom przejęcie kierownictwa nad UE nawet kosztem suwerenności naszego kraju!
Co gorsza tę samozwańczą deklarację min. Sikorski wygłosił pod bramą brandenburską!
Co prawda zyskała ona nie tylko przychylność salonu, warszawki, premiera Tuska, oraz wszelakiej lewizny od Millera, przez biłgorajskie popłuczuny po łżemedia.
Krytyczny głos opozycji skupionej wokół PiS oraz innych ośrodków bliskich konserwatywnej prawicy został oczywiście
poddany totalnej krytyce.
Premier Tusk poprzez min. Sikorskiego jakby przemówił zamiast Niemców, którym ze wszech miar byłoby bardzo niezręcznie sformułować wizję Europy pod dyktatem Berlina.
Dzisiejsze nocne obrady na których nie tylko Wlk. Brytania, lecz także Szwecja, Czechy, Węgry okazały się sceptyczne wobec proponowanych przez Niemcy i Francję zmian w przyjętych traktatach wykazały nie tylko naiwność, miałkość ekipy Tuska!, która już niemal w ciemno zadeklarowała aprobatę dla Berlina kosztem polskiej suwerenności!

Polityka zagraniczna ekipy D. Tuska to nie efekt emocjonalnego rozhuśtanio-rozchwiania ministra-fircyka jak niektórzy sądzą!
To coś głębszego i bardziej niebezpiecznego!
To zaprzaństwo!, to zdrada! polskich interesów narodowych!
Polityka Tuska to tylko krok od zdania się na dyktat możnych sąsiadów!
To spsiałe uśmiechy, to dygotanie, to przyklęki przed Moskwą, przed Berlinem!

Twarde stanowisko Londynu, brak ślepej akceptacji Pragi, Sztokholmu, Budapesztu na jakiś czas neutralizują wiernoPOddańcze deklaracje Tuska wobec Berlina!
Na jak długo?
D.Tusk chciał uczestniczyć w głównym rozdaniu w końcówce
polskiej prezydencji i wyszedł ośmieszony!
I zupełnie zbędna była złośliwa dygresjo-aluzja n/t N. Chambairlaian/'a po Monachium skoro sam obrzydliwie mizdrzy się do Berlina!
Nie pomogą już Tuskowi komplementy ścierkowego Rumpeya!
Dyplomatyczne spsiałe deklaracje, skundlony wzrok.
pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Donald Tusk, nie ma społecznego mandatu, do podejmowania takich decyzji, mimo wygranych wyborów??? Tak właśnie, mimo wygranych wyborów, ponieważ przed i w trakcie kampani wyborczej, zataił, knuł potajemnie zdradę narodową, nie informując o tym wyborców tzn. obywateli Polski??? Dlatego, dzisiejsze deklaracje Tuska, według mnie, warte są funta kłaków dla władców Europy, ponieważ również w Brukseli, wiedząc o sprzeciwie opozycji i społeczeństwa polskiego, cynicznie, przyjmują te deklaracje wywołując jeszcze większą śmieszność instytucji UE??? Być może wiedzą, coś więcej, czego my jako Polacy nie wiemy, że Tusk, już jest wiernopoddańczym wasalem Niemiec, który bez skrupułów sprzeda interes polski w łapy niemieckiej Brukseli, uciekając od odpowiedzialności za Smoleńsk??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#206406

jest Donald / pies / Tusk  , w mojej opinii był głęboko zakonspirowanym niemieckim

kretem który , latami czekał na swój czas. Przez ostatnie cztery lata  bujał w obłokach , i tylko czasami dawał znać o sobie kim jest. Teraz już nie kryje się przed polską , gdzie ma Polską rację stanu , sprzedaje polską suwerenność  jawnie niemcom  razem z Pawlakiem , z drugiej strony sowietom . Do spółki z Sikorskim , sprzedadzą Polskę , a " prezydent " jeszcze chętnie pomoże , bo wiadomo jakie są jego słabości wobec rosji i niemców zarazem.

Jeżeli polacy przejżą na oczy , będzie za późno  , bo za kolejne cztery lata Polska będzie w gorszej sytuacji niż Grecja i Egipt.

Żeby wyjechać z kraju trzeba mieć kasę , ja jej nie mam i chcąc nie chcąc muszę żyć w tym niemiecko-sowieckim , jak mówił pan J.Kaczyński  kondominium.

pozdrawiam tych polaków którzy , razem ze mną zostaną na tym polskim padole.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#206420

te sprzedajne kundle moskwy i berlina w swoich genach maja 99% genów niewolnika  tak samo jak i michnik i reszta lewactwa to robactwo należy wytłuc do nogi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211247

jest na to dobry sposób ,przyjrzeć im się z bliska.jak kto morze i czym morze.efekty będą piorunujące

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

independent balt

#208197