Czy prokurator Seremet przekaże... Moskwie! śledztwo w sprawie samopostrzału plka Przybyła?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Prokurator Seremet hołduje!!!... Piotra Wielkiego! Zakrawa na jakąś piramidalną bzdurę, ale to fakt!!!!Dzisiaj Andrzej Seremet, prokurator gen. III RP jedzie do Moskwy na obchody... 290 lecia prokuratury rosyjskiej.
" Prokurator Seremet wylatuje do Moskwy w środę na zaproszenie stojącego na czele rosyjskiej prokuratury Jurija Czajki, wyjazd ma związek z obchodami 290-lecia prokuratury rosyjskiej,"
No! No!
290 lat rosyjskiej prokuratury! czyli szef polskiej prokuratury będzie czcić cara założyciela, budowniczego rosyjskiej prokuratury! samego Piotra Wielkiego, ulubionego bohatera J. Stalina!
Zdałby się więc jakiś prezent godny ojca założyciela rosyjskiej prokuratury, bo to Piotr Wielki powołał ją do życia niemal trzy wieki wstecz!
Piotr Wielki Order Orła Białego już otrzymał w 1712r. od Augusta II w kilka lat po głośnym, wspólnym wielkim ochlaju w Birżach, więc p'rezydęt Komorowski może być w dużym kłopocie odznaczeniowym!
A wiadomo jak lubi obdzielać nimi przyjaciół Rosjan.
Pan Seremet powinien mieć stosowną laudację na cześć wszechcara załozyciela Rosji, który w 1705 wzburzył i poruszył Rzeczpospolitą! zabijając własnoręcznie po pijaku przełożonego bazylianów w Połocku.
Ale czy pan prokurator to wie?!

Skoro takie mamy dobrosąsiedzkie związki z prokuraturą rosyjską, to jest kolejna okazja aby skorzystać z jej pomocy i przekazać śledztwo w sprawie samopostrzelenia się
prokuratora wojskowego płka Przybyła!
Mielibyśmy pewność rzetelnego i niezależnego śledztwa, bez nacisków politycznych, gdyż jak wiadomo prof. i POseł Niesiołowski już zasiał tezę o rzekomej niepoczytalności poznańskiego śledczego.
A niemal trzywiekowe doświadczenie statecznej rosyjskiej
prokuratury daje gwarancję sprawnego spokojnego, merytorycznego śledztwa!

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

a serio dodam że początkowo nie miałem zdania podejrzewając jednak że to hucpa.

Nazajutrz jak "człowiek honoru" upajał się chwilowa popularnościa przed sitkiem radiowego reportera i powiedział cos w tym stylu "zrobiłem to w obronie naszej bohaterskiej prokuratury a szczególnie gen. Raruskiego najlepszego szefa i prokuratora na świecie" to już odłozyłem sprawę na półkę "Hucpa"

Pa Ruski to kreatura jakich mało, czy złodziej to nie wiem, czy agent to tez nie wiem ale chyba za głupii na bycie kadrowym KGBistą, niewątpliwie nieudacznik i kłamliwa wywłoka (głupie donosy na prok. Pasionka nie pozostawiaja wątpliwości)

nie będzie Przybyłowi że w obronie Pa Ruskiego - obum dać żółte papiery a Prok Woj słuzącą od zawsze do tuszowania przestępst w wojsku rozwiązać!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#214269

Moim zdaniem PrOducent Orderów Orła Białego POwinien POmyśleć o uruchomieniu PrOdukcji na 3 zmiany,bo nie  sPrOsta takiemu zaPOtrzebowaniu. To już nie jest Order...... i wcale mi nie jest do śmiechu.

Jest to śmiech przez łzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#214285

Pojedzie w salonce, a wróci w jesionce? Od 10 kwietnia 2010 każdy się zastanawia, czy można bezpiecznie jechać do Moskwy (bo bezpiecznie lecieć to wiadomo, że nie można).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#214681