Obłudny, zakłamany zestaw; Nowak z zegarkami, Tusk z Putinem ( i...Joanną!), Banaś z Mentzenem

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Obłudność!
Obleśność!
Nędzny zestaw!

Zacznę od obrazka z Giżycka, gdzie znów spędziłem cztery dni na obozie kondycyjnym, który sam sobie planuję i za ...swoje!
Niedzielne południe, na boisku przy plaży nad Jeziorem Niegocin rozgrywają się finałowe mecze w formule 3x3.
Nieco dalej w stronę przejścia dla pieszych przez tory ustawili się leszcze z peło, z przywleczonymi kartonowymi postaciami wybranych przez nich menedżerów, kierującymi spółkami skarbu państwa z wypisanymi zarobkami za ostatni okres ich pracy.
I...zero zainteresowania, dosłownie zero ( poza mną, ale o tym potem), albowiem turystów; liczne rodziny z dziećmi interesują lody, bogata oferta food truck'ów, i żaden nie zatrzymuje się przy pełowskiej wystawce.
Nikt!, poza mną jak już powyżej napomknąłem.
Ponieważ boisko miało być zajęte do ok. 13, postanowiłem sobie potrenować w pobliskiej szkole, na ich orliku i mijając tych leszczy od Tuska, zapytałem dlaczego stoją tacy smutni w białych koszulach z serduszkami?
Dlaczego nie ma w nich radości, wszak stoją jak na ścięcie?
Zacięte twarze.
Czemu tacy ponurzy?
Dlaczego ta akcja nie wzbudza w nich radości?
Zero? zacięte, smutne twarze i żadnej odpowiedzi.

Taa! przepiękne, wesołe, letnie Giżycko i zestaw pańszczyżnianych ponuraków, wysłanych przez Tuska.
Coś jakby na podobę tych przymusowo zmobilizowanych przez Putina sołdatów na front ukraiński.

A teraz zegarki.
Sławomir Nowak dostał synekurę poprzez Tuska, wydaje się, że głównym zleceniodawcą była komisarz Bieńkowską, to ona wepchała Ukraińcom tego budowniczego dróg.
Nowak "doskonale sprawdził się w biznesie" jako budowniczy dróg, stadionów i autostrad na euro 2012.
A "sprawdził się" rzeczywiście "genialnie"; nie tylko sfuszerowaniem, ale co też znamienne najwyższymi kosztami za km drogi/autostrad; 1 km budowanych na równinach, na lekkim gruncie, piaseczkach plataeu wyszedł drożej, niż na drążonych terenach górskich Austrii, Niemiec, ...
Zaś np stadion Narodowy, to najdroższy obiekt tej wielkości i klasy wśród wszystkich budowanych w porównywalnym czasie.
Z drugiej zaś plajta tysięcy drobnych podwykonawców, którym nie zapłacono za wykonaną pracę, za usługę.

I mówiąc, czasem żartując o zegarkach Nowaka, trzeba mieć na uwadze TRAGEDIĘ olbrzymiej grupy drobnych polskich podwykonawców, którzy ZBANKRUTOWALI.
Te zegarki Nowaka, to puszczenie ich z torbami, to ZBRODNIA na rodzinach właścicielach tych firm transportowych, właścicieli żwirowni, odkrywek piasku, pospółki, etc.
Zegarki Nowaka to nie żarty.

O Nowaku się rozpisałem, to Tuska muszę ... zredukować!
Taa! dosłownie i w przenośni.
To wyjątkowe wredne antypolskie indywiduum!
Ten typ, to jadowity polakożerca, zaprzedany typ, który dla swej osobistej kariery potrafił zastawić Polskę w pacht nie tylko UE, Niemcom, ale i odwiecznemu wrogowi Polski, jakim od wieków, a generalnie od pokoju andruszowskiemu jest mongolsko/kałmucka Rosja.
Tusk nie miał żadnych oporów, aby wkręcić nasz kraj w spiralę zależności nie tylko gospodarczej (energetyka), lecz gorsza odsłonić przed Rosją nasze miękkie podbrzusze-obronność.
Jak bardzo trzeba nienawidzić Polski, aby wejść z Putinem w taką komitywę?
Wszak tacy jak on, Putin szli od wieków na Polskę, aby ją uciemiężyć.
Jemu, Putinowi podobni szli na Warszawę w 1920r, potem w odwecie za przegraną wojnę wymordowali .wl37-38 ponad 150 tyś. spośród społeczności polskiej zamieszkującej zsrr, a setki tysięcy pozostałych wywieżli w łagry.
Czy Tusk ( podobno z wykształcenia historyk!?) nie wie o 17 września 1939? i jak wyglądało to rzekome wyzwolenie!
Wszak wystarczy spojrzeć na tę kałmucką gębę Putina, te kaprawe fałszywe ślipia, aby wiedzieć, że tacy jak on tysiącami zasilali jednostki RONA i razem z Niemcami mordowali, gwałcili ludność cywilną Warszawy w czasie Powstania Warszawskiego.

Tak! Donald Tusk bez oporów wszedł w komitywę z barbarzyńcą Putinem, mordercą ponad 300 tyś. Czeczeńców w tym ponad 50 tyś. ich DZIECI!, narażając nasz kraj na totalną ruską infiltrację i zależność.

Okazuje się, że D. Tusk dla dorażnych indywidualnych, osobistych korzyści jest zdolny do każdej podłości i jakiegokolwiek, nawet najbardziej ordynarnego aliansu.
Nie ma dosłownie żadnych oporów; zdołować i zamknąć polskie stocznie, otworzyć granice dla mln ton śmieci, w tym najbardziej toksycznych.
Ba! roszczelnić system podatkowy, liberalizując jednocześnie kk i kks do tego stopnia, że można było bez większych przeszkód i bezkarnie wyłudzać vat.
Z jednej strony setki mld zł wypływały, uciekały z kasy państwowej, z drugiej zaś bieda aż piszczała, gdyż ponad 450 tyś. polskich dzieci ( dane eurostatu ) szło codziennie bez śniadania do szkoły.

D. Tusk nie tylko jest zepsuty do szpiku kości!
On jest po prostu grożny.
Antypolski, polakożerczy, zły.
Zaś po przysłaniu go przez Niemcy, UE( vide pożegnanie go przez U.von der Leyen) robi wszystko, aby zdestabilizować nasz kraj, tak rozhuśtać emocje, aby jego zwolennicy zaczęli się zachowywać jak członkowie sekty, aby doszło dosłownie do zamieszek.
D. Tusk to zły człowiek, który bez oporów bierze, przyjmuje innych złych ludzi, chcąc ich wykorzystać do swej brudnej roboty.
Przykład wykorzystania tej mocno emocjonalno/powichrowanej ( w najszerszym tego słowa rozumieniu) i podpitej Joanny ( miała 1,5 promila alk. we krwi, gdy zgłosiła się do szpitala) jest wręcz modelowym przykładem na to, że D. Tusk jest zdolny do każdej podłości, z na grobach tańcem włącznie!

Te dwa powyższe zestawy są moim zdaniem jako żywo wyjątkowo wredne, podłe, niebezpieczne.

Ten zaś trzeci, jakby pozornie egzotyczny!
Ale, czy...aby?

Skoro już użyłem terminu powichrowany, to nie sposób napomknąć o zachowaniu szefa nik.
Co się porobiło z tym niewątpliwie zasłużonym dla służby cywilnej ministrem pancernym Marianem?, to zaiste zagadka.
Wszak, to on kierował KAS, która miała za jego kierownictwa (i tak jest nadal) duże sukcesy w uszczelnieniu oraz ściągalności podatków w Polsce.
To zaś, co się stało potem, to...

Otóż to! co?
Co poszło nie tak?, skoro wyszły tak nieciekawe ( delikatnie ujmując) sprawy z podatkami byłego ministra za wynajem kamienicy w Krakowie.
Zachłanność i przekonanie, że uda się jakoś prześlizgnąć przez sito kontroli instytucjonalnej i ...medialnej?
Raczej chyba nie zwyczajny błąd!, ale przekonanie, że władza może więcej.
I wyszła wielka chryja, która mocno pokiereszowała obóz rządzący.
Media, opozycja otrzymała olbrzymi ładunek do rażenia rządu, prezesa PiS.
A mocno urażony, wybrany na szefa nik Marian Banaś ochoczo dołączył do totalnych.
Dzisiaj zaś już udziela się z Mentzenem na wspólnej konferencji prasowej, zaś jak wiadomo, to jego syn ma wystartować z listy Konfederacji.

Co się porobiło, co się dzieje z ludżmi, którzy stracili zaufanie władz PiS lub stamtąd odeszli?
To przykład nie tylko M. Banasia.
Feeria obrzydliwości w wykonaniu, w wydaniu tych osób.
Od lat obserwuję "koncert" nie tylko "najmłodszego członka peezelu" F. Libickiego.
A Paweł Zaleski, Marek Migalski, Michał Kamiński, Kluzik Rostkowska, P. Poncyliusz, J.M. Jackowski, P. Kowal,...
Sorry!, ale to ...do zrzygania się!

Obłuda, zakłamanie.

Obłuda, obleśność...obless!
Ja ! ja! richtig!
Da,da! taktoczno!, ruki pa szwam!

A feee!, a pfuuu!
Urażone, obrażone ...LALUNIE!, czyli raczej obłudnicy, oblesie!

Obłudny, obleśny zestaw.

Obłudnicy!
Oblesie!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

18 marca 2023 r. w Katowicach Donald Tusk zepchnął Josepha Goebbelsa do przedszkola propagandowej bezczelności

(...) Prowokacje jako metoda działania Donalda Tuska zaczęły się po wyborach parlamentarnych w Polsce w 2005 r., gdy późniejszy premier tak kierował negocjacjami koalicyjnymi miedzy PiS a PO, żeby do żadnej koalicji nie doszło. Prowokacje polegały na ujawnianiu przez PO stanowiska negocjacyjnego drugiej strony oraz stawianiu warunków nie do przyjęcia, np. rezygnacji z zajmowania się przez organy ścigania osobami z kręgów partii Donalda Tuska, a polityków tej partii objęciu swego rodzaju immunitetami. (...)

Donald Tusk wydaje się najbardziej szkodliwym i niebezpiecznym politykiem w dziejach III RP. A po drodze był także największym szkodnikiem w UE, pomagając Berlinowi faktycznie niszczyć UE, a z traktatów robić świstki papieru. Gdy dodać do tego nekropolitykę oraz zamianę publicznych wystąpień w seanse nienawiści, wyłania się z tego obraz opętanego podżegacza. Tyle tylko, że to wszystko jest robione na chłodno i cynicznie. Taka jest metoda Tuska: zimna kalkulacja ma przynieść możliwie gorące skutki.

A co z Polską? To nie problem Tuska.

Stanisław Janecki

Za: https://wpolityce.pl/polityka/638797-tusk-zepchnal-goebbelsa-do-przedszkola

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1653398

"„Nie jestem krwiożerczy, co mi sugerują moi przeciwnicy. Nie żądam, aby wieszać na szubienicy sędziów, którzy robili tak zwane procesy kapturowe przeciwko akowcom. Chcę jedynie, żeby stanęli przed sądem, a jeżeli są bardzo starzy i schorowani, żeby po prostu wrócili do domu i umarli we własnych łóżkach. Ale powinni stanąć przed sądem, żeby przeciętny obywatel polski wiedział, że istnieje jakieś poszanowanie prawa” („Rozmowy w Dragonei”, Warszawa 1997).
Gustaw Herling-Grudziński (1919-2000)

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1653449