Cichodajki buzują pkb!?, a PO wiela ta ciepła woda z kranu!? i dlaczego tak drogo?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Znów hurra informacje. GUS podaje wzrost pkb. Bo GUS jest jak CBOS. I poo każdej kolejnej zmianie prezesa dostarcza coraz optymistyczniejszych danych dla obecnie rządzącej koalicji.Tak więc jeszcze jeden nowy prezes, pkb w granicach 7 a POpoparcie dla Tuska wzrośnie do 102 procent.

Skąd ten wzrost pkb?
Mówi się, że to efekt opodatkowania ... nierządu!, prostytucji.
Skoro więc od lat już niemal siedmiu wiemy, że ta koalicja nierządem stoi, to nie dziwota!, że i tak drgnęło!
Gdzie i komu?
Widocznie nowy minister liczykrupa w porozumieniu z Arłukowiczem zainstalowali kasy fiskalne panienkom i paniom z najstarszej profesji świata.
I ... drgnęło!
A bilans od razu lepszy.
Myślę, że wskażniki mogłyby być jeszcze lepsze, gdy min. finansów opomiaruje ... tzw cichodajki lub cichodajki bez tego tzw czyli np galerianki oraz te panienki, które korzystają z sponcorngu zwanego nie wiedzieć czemu... miękką prostytucją!
/ czyżby oddawały się? dawały? ... miękko!?, na miękko!? tutaj niezbędna wydaje mi się profesorska konsultacja trójkąta Bralczyk-Płatek-Czapiński a może i kwadrat z Hartmanem! bo Kazia Szczupakowa oraz Madzia Środowa jako jeszcze doktorki raczej niewiele wskórałyby!/
Tak więc jak widać ta polityka cieplej wody w kranie nie jest wcale taka głupia jak mogłoby się z pozoru wydawać,
D. Tusk wie co robi i co mówi!
I gdyby tak ją rozszerzyć, objąć nią tzw tirówki, to budżet uchwalony przez koalicję jeszcze lepiej by się spiął, a były minister Jacku Vincentu może miałby i szanse w Bydgoszczu!

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:3)

Komentarze

że nia na temat, ale dziś dotarła do mnie informacja o niesnanskach pomiędzy PiS, a O. Rydzykiem w sprawie wyborów do Europarlamentu. Ponieważ jest pan z Torunia, to zapewne najlepiej jest pan poinformowany w czym rzecz. Martwi mnie to, bo znowu mamy rechot z tego powodu w mediach i na forach.
szczególnie na forach, gdzie prześciga się wszelkiej maści hołota, która nie szczędzi chamskich komentarzy. Czy ktoś to kontroluje, czy premier J. Kaczyński nie zdaje sobie sprawy z tego jak to szkodzi jego partii? A do tego jeszcze ten Karski w mediach, co nie potrafi sklecić 3 zdań na zadany temat tylko wypowiada parę oklepanych frazesów.  Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#421644