Truciciele

Obrazek użytkownika Ufka
Kraj

Przyglądam się tak naszej scenie politycznej i chyba już wiem jak to ma się potoczyć.

Nie dało się ukraść partii to trzeba ją zniszczyć. Mam wrażenie, że nie doceniacie Pana Ornitologa. Może lojalność nie należy do jego walorów, jednak dbałość o własne interesy jest cechą występująca u wszystkich poza świętymi, u pana M. także, a może przede wszystkim.

Nie będzie skazany na niebyt, o nie! Przeczytałam o wywiadzie dla Wprost pani Kluzik-Rostkowskiej. Mówi, że jeśli Ziobro stanie do wyborów o przywództwo PISu to ona także. Czy w najbliższych miesiącach mają się odbyć jakieś wybory?

Pani Joanna nie mówi tego na żywo, atakowana przez Monikę O. - podejrzewam, że i w tej sytuacji powiedziałaby tylko to, co miałaby ochotę powiedzieć. Nie, ona mówi to w autoryzowanym wywiadzie panu Machale.

To czytelny sygnał - zwłaszcza jak połączyć to z dopieszczaniem pisowskich "liberałów" przez media.Partia Palikota okazała sie kompletnym niewypałem. Tak jak kiedyś pisałam - większość pryszczatych piszących głupoty na forach nie skończyła 18 lat i nie ma praw wyborczych. A ci co mają wiedzą, że w programie partii powinno być coś więcej niż "bij Kościół" i in vitro - choćby pomysł, skąd forsę na to in vitro wytrzasnąć.

A więc trzeba podzielić partię. Wystarczy kilka znanych nazwisk, media już zrobią całą resztę. Trzeba jakoś zagospodarować niezadowolonych z rządów PO. Że "twardy elektorat" za nimi nie pójdzie? A kogo to obchodzi? Część zagłosuje na "Jeszcze Bardziej Konserwatywny PIS", inni na Prawicę Rzeczpospolitej Marka Jurka, a większość zostanie w domu. I o to chodzi.

Nigdy nie lubiłam skrytobójczych zamachowców. Jednak mimo wszystko - jeżeli ktoś wbija nóż, nawet w plecy to przynajmniej wiadomo, kto to robi.No i musi się liczyć z tym, że atakowany może jednak się obronić i wyrwanym nożem zabić zamachowca. Kiedy ktoś powoli dosypuje arszeniku może to robić przez długi czas niepostrzeżenie. Ale pewne objawy są.Jestem przekonana, że nie tylko ja je widzę

Brak głosów

Komentarze

Ciekawa analogia z tym arszenikiem.
Ludzi, których można by nazwać "kretami" jest na prawicy od metra - niestety.
O ile można jeszcze jakoś rozumieć Marka Jurka to takiej Kluzik-Rostkowskiej ani Migalskiego już raczej zrozumieć się nie daje.
Jarosław Kaczyński nie jest bohaterem mojej bajki, ale nie widzę w tej chwili innego równie groźnego dla "układu" innego zawodnika.
To po co w takim razie ci wymienieni wyżej się pultają, tego nie rozumiem.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#100186

To, czy ruch Genosse Katzenbrennera to niewypał czy też nie, okaże się za jakieś rok-dwa lata. Wtedy "pryszczaci" uzyskają prawa wyborcze (jeśli w międzyczasie nikt nie zniży cenzusu wieku). Na razie jest to: (a) manewr odciążający konserwatywne (tzn. nie jawnie lewackie i antyklerykalne skrzydło PO, zarówno partii jak i wyborców), (b)wydmuszka na użytek mediów, mająca zagregować i skanalizować lewactwo. Nie udało się z za bardzo przeintelektualizowaną "Krytyką Polityczną" i tow. Sierakowskim, udaje się z tow. Katzenbrennerem. Istnieje w zafałszowanym dyskursie politycznym PRL-bis; po prostu jest, i tyle póki co im starczy.

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#100190

Jan Bogatko

...Niewymwny ma za zadanie odebrać głosy lewicy, to przyniesie jednak sporo kłopotów p. Tuskowi, zapewne autorowi powstania tej atrii,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#100219

On nie tyle ma odebrać głosy jawnym komunistom (nie lewicy!), co przejąć pałeczkę, stać się kolejną inkarnacją pzpr. Kompartia w formule SdRP-SLD-SDPL-LiD się po prostu już wyczerpała.

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#100835