komisje

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Spalić się ze wstydu? czy od świecy?
Cały scenariusz obstrukcyjny totalniaków został dosłownie zdruzgotany przez dwoje zdawałoby się ich naturalnych sprzymierzeńco/doradców!

To co zademonstrowali w trakcie obrad sejmowej komisji opiniującej projekty zmian o KRS i SN przedłożone przez prezydenta: pani profesor I prezes SN oraz rzecznik KRS w zasadzie powinno przekonać nawet Budkę i Gasiukową do...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Kuki
Blog

W załączniku raportu komisji Millera możemy odnaleźć "naciski" gen. Błasika na załogę.

Są to następujące słowa:
- "250 metrów" - odczyt zgodny ze wskazaniem WB (12:26)
- "100 metrów" - odczyt zgodny ze wskazaniem WB (13:54)
- "Nic nie widać" - nacisk na odejście na drugi krąg (13:59)

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ufka
Kraj

W TVN24 już zaczynają odwracać kota ogonem - słuchałam 1 minutę dyżurnych ekspertów, teraz mówią o słabym wyposażeniu lotniska i umniejszają winę kontrolerów. Przerzuciłam na TVPInfo bo tam dalszy ciąg połączonych Komisji.W Salonie24 Miki analizuje kąty i centymetry.

Ale przecież to nie ma żadnego znaczenia!

Czy ktoś w czasie trzech lat rządzenia PO analizował, które z obietnic przedwyborczych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Zebe
Kraj

Wiekszość z nas już wie, że komisja pod przewodnictwem premiera Putina zakończyła dziś swoje prace. Wiemy też, że raport  MAK  oraz ustalenia owej komisji przekazano prokuraturze rosyjskiej. Wiemy już też, że rosyjska prokuratura wezwie świadków z Polski. Zapewne jednym z pytań będzie to, czy wywieziono nielegalnie do Polski znalezione szczątki z miejsca katastrofy. Pytań tego rodzaju...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

„Wybory sfałszowano. Pis zwęszył spisek”. Taki tytuł ma artykuł na stronie internetowej „Faktu”
Przy artykule zamieszczona była ankieta, większość 57% z 2500 biorących udział uważa że wybory sfałszowano. Wybrałem najciekawsze, moim zdaniem, komentarze dotyczące tego artykułu:

Jako bezpartyjna , brałam udział za komuny /marzec 80/
W-wa,Bielany- w wyborach , i wiem ile żeśmy rzucili wtedy kartek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

Fałszerstwa w wyborach się zdarzają, nikt nie zaprzeczy. Podstawowy problem, to jak częste jest to zjawisko. Czy są to wyjątki od reguły, czy stały element gry. I na ile ten margines jest szeroki.
Przeczytałem w lokalnej gazecie „ Nowiny Jeleniogórskie” ciekawy artykuł „Przekręty wyborcze”. Osoby mające styczność z oszustwami w wyborach, opisują w nim metody jakimi są one dokonywane. Opisy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

- A teraz pokażemy posiedzenie komisji sejmowej badającej katastrofę w Smoleńsku, zwaną " komisją samolotową" - zapowiedział spiker dziennika.
- Wiedziałem, że jest zespół, który to bada, ale o komisji nie słyszałem - wyraził zdziwienie tata Łukaszka.
- Bo powstała tydzień temu - wyjaśniła mama Łukaszka.
Na ekranie pokazano stół, a za stołem grupę ludzi. Kłócili się.
- Pan chyba sobie jakieś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Psuj

Sprawa eksperta komisji ds. nacisków, byłego pracownika SB Jerzego Stachowicza, znana jest dość powszechnie. Co prawda niechętnie uwypukla się te jej aspekty, które kompromitują Andrzeja Czumę w roli przewodniczącego komisji, jednak nawet najzagorzalszym zwolennikom PO trudno twierdzić, że ich partia odniosła w sprowokowanym przez Widackiego starciu świetne zwycięstwo.

Dzisiaj miał miejsce...

0
Brak głosów