Kto odpalił Tuska?

Obrazek użytkownika Ufka
Kraj

Miałam nic nie pisać o dopalaczach. Ale tak sobie słucham, czytam, oglądam i zastanawiam się jak to się stało? Kto podpowiedział Tuskowi takie piękne samobójstwo?

Bo widać, że trzeba ratować co się da z tonącej Platformy. Ci, którzy wiążą nadzieję z Palikotem mogą spokojnie czekać. Jak porwie tłumy to dobrze, jak tylko przepełznie do sejmu też ok. W końcu kto wie, co będzie za rok i jaka ilość głosów się przyda do zawiązania bądź uwalenia koalicji.

I pewnie ktoś podpowiedział Tuskowi, żeby przykrył budżet,dług, brak ofensywy jesiennej ( 500 ustaw!!! słyszałam na własne uszy! do Bożego Narodzenia! Bez niedziel 10 dziennie!) i kongres Palikota. Przykrył Akcją Dopalacz.

Tylko coś sądzę, że tym razem podpowiadał jakiś Zdrajca. Bo zastanawiałam się jak można obrzydzić Najlepszego Premiera z Partiii Miłości, która to Partia ciągle zwyżkuje w sondażach i ciągle nie może osiągnąć 100%.
No i własnie to widzę. Pan Premier własnymi rencami zawiązuje sobie sznur na szyi. Nawet nie muszę wyłączyć Szkła Kontaktowego, zajrzałam też na forum GW.

Wszyscy zamiast zachwycać się Naszym Twardzielem leją równo . Prawnicy, przedsiębiorcy - że to niezgodne z prawem. Starzy - że im się Ircha przypomina. Młodzi, którzy dopalali - że jakoś cudem żyją. Lekarze, że nie prowadzą statystyk "dopalaczowych" itd itp

No a już przeprowadzka Tuska do Sejmu jest przedstawiana jako istny kabaret.

A ja się spokojnie przyglądam. Im więcej się mówi o Tusku tym mniej o Krwawym Jarosławie. Nawet chwila oddechu przyda się jemu i nam.

Brak głosów

Komentarze

Do dopalaczy a raczej wszelkich substancji, które mogą mieć zgubny wpływ na życie i zdrowie człowieka mam stosunek określony, negatywny.
Tego "Króla Dopalaczy" uważam za chłystka, ale na miły Bóg! Facet otwierał i prowadził sklepy zgodnie z prawem. Bo jak nie, to dla rządu jeszcze gorzej! Sklepy mu zamknięto w blasku fleszy, w asyście Policji i Sanepidu, to dlaczego nie miał w takiej samej asyście swojego sklepu otworzyć?
A prawo gdzie? A vacatio legis? A jak przyszedł do lokalu sprzedawać prezerwatywy lub inne substancje, których NIE MA na liście zakazanych?
Podkreślam jeszcze raz: rzecz nie w tym, że dopalaczy i ich sprzedawców bronię, tylko jakichś namiastek prawa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92026

A najzabawniejsze, że akcję przeprowadza partia "liberalna", stale operującą frazesami o "państwie prawa", "zagrożeniach dla demokracji" i innymi pokrewnymi.

Tusk chyba ciut za dużo westernów oglądał, z tymi szeryfami działającymi czasem zgodnie z prawem, czasem na pograniczu, ale zawsze broniących biednych i pokrzywdzonych...

Ale czasy nie te, szeryf parszywy i umaczany, a obywatele też niewdzięczne, nie doceniają...

Tylko czekać, aż przyjdą Indianie i miasteczko puszczą z dymem...

Vote up!
0
Vote down!
0
#92034

Może i przyjdą, ale nam dadzą popalić:((

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#92099

jest handel fałszywym alkoholem.Nikt nie zwraca na to uwagi.Być może przez to ,że tym zajmują sie byli funkcjonariusze.Tak jak zajmowali się paliwami.Tak jest od wielu lat i to w całej Polsce.Ilu przez to zmarło-nikogo nie obchodzi.A i w sklepie bardzo często nie wiesz,a kupisz trucizne zamiast wódki.Problem jest niewyobrażalny.A dotyczy jak zwykle, tych biedniejszych.                 Pozdrawiam.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#92059

Wyobraźmy sobie, że jest zupełnie inna rzeczywistość i ten manewr przeprowadza rząd uformowany przez PiS (z jakimś koalicjantem lub samodzielny).

Co mówiłaby na ten temat opozycja w postaci PO i SLD ?

Myślę, że gdy każdy sobie wyobrazi taki scenariusz dojdzie do wniosku, że w całej sprawie widać sznurki, które prowadzą w bardzo głębokie kulisy. I wbrew pozorom finał wcale nie musi być dla, tego tam, co o nim mówimy, tak zły jak się wydaje.

Nie mogę się oprzeć złudzeniu, że to co widzimy to jedna z najbardziej spektakularnych potyczek między niebieskimi, a zielonymi lub innymi środowiskami, które walczą o bieżące wpływy. Sprawa akcji przeciwko dopalaczom przypomina mi klasykę gangsterskiego gatunku, gdzie, rzecz jasna, boss do bossa strzelać nie może ale co może to może. Np. może odstrzelić jakiegoś "kapitana" - tak żeby pokazać kto jest silniejszy i/albo przejąć jego biznes i wpływy z tegoż.

Ale co ja tam wiem ? Może o jeden odcinek The Sopranos lub The Godfather za dużo...

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#92060

Za komuny było prosto Natolin i Puławy, a reszta mogła se popatrzeć. A teraz? Pokazują jakiegoś chłoptysia i mówią "Król dopalaczy" - taaa od pucybuta do milionera

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#92098

Choć właściwie zważając na przeważającą proweniencję tych elit to powinien raczej być - pусский cон ; )

Zwłaszcza, że jeszcze bardziej pasuje.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#92224

prezydenta i płemieła
Polska myślę nie miała po II wojnie światowej.To ogromny sukces wyborców Peło.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92079

Zastanawiam się CO musiałby zrobić Plusk, czy PO, żeby lemingi przejrzały na oczy?
Albo nie lemingi, ale tz. milcząca większość.
I,na Boga, nic nie przychodzi mi do głowy. Chyba zaczynam się naprawdę bać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92091

2007: Tusk zostaje Płemiełem Polski
2008: Pierwszy sklep z dopalaczami zostaje otwarty
2010: W Polsce istnieją dwie sieci sklepów z dopalaczami
2010: Samorządowcy ze śląska piszą ustawę anty-dopalaczową
2010: Pierwsi konsumenci dopalaczy umierają
2010: Płemieł zauważa że dopalacze są złe

Niezły refleks ma Płemieł!
Tak zwany PR-efleks!

Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#92194

Ciekaw jestem ile ci młodzi i wykształceni z dużych miast byliby zdolni zeżreć węgla, cementu, wapna, gipsu czy innych nawozów dziennie, jakby ładnie te produkty zapakować w błyszczące sreberka z napisem "Dopalacze.pl"?

Pozdrawiam

PS
Chyba Donek chce w ten sposób uratować swój elektorat przed zbliżającymi się wyborami by nie wymarł.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#92277

Te ch*je pod tym płaszczykiem chowają inne ważne rzeczy.

Na przykład wpisują na tę listę antydopalaczową, zioła i rośliny lecznicze!!!

Przecież to jakiś skandal, żeby tym ch*jom na to pozwalać!

Oprócz tego, że nie będzie można ziół sprowadzać, nie będzie też ich można u nas sprzedawać/kupować/uprawiać. Tako rzecze Codex Alimentarius, ustanowiony dla narodów Europy bez ich zgody i za ich plecami. Rzecze on, że zioła są szkodliwe, zagrażają życiu po prostu i jako takie, substancje wywrotowe, będą oto zakazane, ze względu na troskę jaką ma o nas miłościwie panujący, jedynie słuszny rząd. Ten centralny, czy ten terenowy, nieważne. On nas ku*wa kocha, i nas leczy, całkiem za darmochę przecież, on nas karmi i żywi, on się nami opiekuje, bo to ojciec najlepszy.

A głupi naród (czyt. "bydło ludzkie") wszystko łyknie (?).

Odsyłam do Ducha Apokalipsy Johna Higgiinsa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92286