Kurs kolizyjny

Obrazek użytkownika LunarBird
Kraj

Znowu afera wokół PiS. Kaczyński kogoś wywalił na zbity pysk, dając na odchodnym politycznego kopa w dupę na zapęd - tak jak to tylko on potrafi. I znowu wielu blogerów daje się mediom robić w balona. Żenujące, doprawdy. Jak my mamy uporać się z rządem Tuska, jak wystarczy grupka frustratów robiąca szefostwu partii medialnie koło pióra, wystarczy krótka i dosadna odpowiedź szefostwa partii na te działania, a już hieny wypatrują żeru na straszliwym Kaczyńskim?

Panowie, czy nie zapomnieliście, co się dzieje? Czy nie dotarło do was jeszcze, co nas otacza? KRRiT oraz REM twardo egzekwują kierowniczą rolę PO w mediach. PiS bezkarnie wyzywa się już nie od kaczystów czy oszołomów, ale jawnie i bezczelnie zarzuca faszyzm. Z drugiej strony PiS okopuje się na pozycjach, wystawia na pierwszą linię najtwardszych żołnierzy, egzekwuje w partii żelazną dyscyplinę, wywalając każdego, kto okaże choćby minimalny brak lojalności.

Już pisałem, że zbliża się burza. Twardy, zacięty, bezpardonowy konflikt PO z PiS. Kaczyński to nie jest człowiek, z którym można grać w kulki, on nie wybaczy mordercom swojego brata. Nie spocznie, nie cofnie się dopóki nie zmiażdży tego, kto doprowadził do Katastrofy Smoleńskiej.

To już od dawna nie jest polityka. To jest wojna. Wojenna retoryka Palikota i Niesiołowskiego odbijała się od PiS jak od ściany. Ale do czasu. Wszystko wskazuje na to, że Kaczyńskiemu powoli kończy się cierpliwość. A Jarosław Kaczyński, drodzy państwo, to nie jest tchórz jak Tusk i Komorowski. To nie jest szpagatowy inteligent szpanujący w mediach nieskazitelnym garniturem i szerokim uśmiechem przyklejonym do twarzy przez platformerskich PRowców.

Jarosław Kaczyński walczyć lubi i umie. To człowiek walki, któremu wyjątkowo nie opłaca się nadeptywać na odcisk. Kluzik-Rostkowska, Jakubiak, Kamiński, Poncyljusz i inni ich pokroju wykazują się wyjątkowym brakiem pomyślunku stając przeciwko JarKaczowi w takiej chwili. To nie jest dobrotliwy Lech, który wszystko wybaczał i puszczał płazem wybryki.

A poza tym tu nie chodzi nawet o Kaczyńskiego. Czy ci państwo eksPiSowcy nie słyszeli powiedzenia: nie pchaj rąk między drzwi a zawiasy? W sytuacji gdy PO i PiS zbierają siły na śmiertelny bój, oni chcą wpychać się między jedną partię a drugą?

Wyjątkowy idiotyzm. Owszem, proPOwskie media mają na razie radochę. Ale to minie. Jak kiedyś powiedział z gryzącą ironią Jacek Kurski: „na scenie politycznej nie może mieć dużego wpływu partia, która mieści się w jednej windzie.” Po pierwsze z powodu konieczności budowania od zera partyjnych struktur, które PO i PiS już mają i bezlitośnie wykorzystają do zamordowania rywala. Po drugie gdy tylko partyjka kanapowa „separatystów” spróbuje odebrać głosy PO, platformerskie media ją zlinczują. PO twardo prze do monopolu medialnego nie po to, żeby jacyś eks-kaczyści odbierali im elektorat. Biedna Kluzik-Rostkowska roi sobie, że Monika Olejnik będzie ją głaskała po główce już zawsze.

Nazwijcie mnie nawiedzonym, ale sądzę, że tu chodzi o coś więcej niż o kampanię wyborczą. Polska jest za mała dla PO i PiS. Donald Tusk najwidoczniej jest zdania, że nadszedł czas rozdeptania PiS na miazgę i prze do tego wszystkimi siłami. Kaczyński natomiast jest wkurzony na aroganckie poczynania PO i również nie zamierza tego tak zostawić. Ludzie popierający PiS manifestują pogardę dla władzy, opuszczając struktury rządowe. Sytuacja coraz wyraźniej zaczyna przypominać czasy komunistyczne. To się nie skończy, póki jedna z partii nie przestanie istnieć.

Zastanawiam się teraz tylko, czy czeka nas ponownie wariant Piłsudskiego, czy może uda się tego jednak uniknąć. Na razie wygląda na to, że bez twardych argumentów w walce z Kartelem się jednak nie obejdzie.

 

Brak głosów

Komentarze

gdzie dywizje-

Vote up!
0
Vote down!
0
#103974

Ciekawe kto chętniej stanąłby do konfrontacji: ideowcy popierający PiS czy menele, kombinatorzy, Rychy, Zbychy i Miry popierający PO...

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.
Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#103979

Pomysł "Konfederacji Polskiej".

Tylko że. Trzeba zrobić "renament" w strukturach terenowych.
Jest wojna !!! nie ma miejsca dla prywaty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#103983

to co się dzieje dzisiaj w terenie pisowym to plucie w twarz tym:

a może oni inaczej nie potrafią? to od cyca podatkowego wypier papier

pozdrawiam Harcerz.

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#103984

Wielu tak myśli.
Sam mam kilku zdolnych. Gotowych oddać się pod komendę.
Problem z kierownikami - nam Poruczników potrzeba w polu .
W każdej gminie , powiecie.
Zmusić administracje do działania.

Dzisiejsze "falangi"- nie odpowiadają potrzebom Ojczyzny.

Mam nadzieję na jutrzejsze działanie - wspólne.

Nie dać się zepchnąć z ulicy. Przeciwnik ma być powalony i obezwładniony.

Vote up!
0
Vote down!
0
#103994

PiS nie chce nowych poruczników

PiS woli ciszę lub własnych słów słuchać, słuchać

PiS-Frakcja Rewolucyjna

potem możemy rozmawiać ze "Starymi"

starość - zaznaczam - to sprawa ducha nie ciała

starych białych kołnierzyków...

niekoniecznie w białych kołnierzykach - dziś w czapkach bejsbolówkach nawet, o kurtkach skórzanych modnych nie wspominając - strój nie czyni człowieka - i potwierdza się co pisałem o Lidze - przed jednym wydziaranym biały kołnierzyk młody wykształcony spierd...

kto by nie spier... przed jednym co idzie na czterech? jakiś porąbany ten jeden musi być - czyżby naprawdę mu zależało? czyżby on wierzył, że naprawdę tu idzie o Polskę? wariat przecież... przed takim się ucieka...

Amen

Jutro Marsz Niepodległości - zobaczymy. W łysych nadzieja? :-) Taki żart - wybaczycie... Ale może właśnie Wy? Nie za Krzyż, nie za Kaczyńskiego - za Polskę do jasnej cholery!

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#103998

Ja. I jeszcze kilku.
Wiesz czemu?

Twój jeden - działa impulsywnie.
I co z tego że ma mase, kopyto i z głowki przyłoży.
Jeśli jest jeden czy 10- nic nie znaczą.

100 - o tych predyspozycjach zdyscyplinowanych , przeszkolonych w metodach spychania demonstrantów i ich obezwładniania , zabezpieczonych sprawnym dowództwem , ochroną prawną!, inwentaryzacją działań -
100- milczących w działaniu !!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#104002

nie zrozumiałeś - póki co, to ja jestem ten jeden :-) nieprzeszkolony, a jednak... na przyładzie sprawdzałem - zdziwiony do tej pory i zasmucony kondycją białych kołnierzyków (nazwa ogólna jak pisałem - nie o strój tu się rozchodzi - za dużo tego pacyfizmu - do zwymiotowania)

1000 milczących w działaniu! zgadzam się - w dzisiejszych czasach trudno o podpis, ale pitolenia aż za dużo... milczenie złotem, och jak nam tego złota brakuje i rąk do pracy...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#104006

które tak lubisz, że tutaj piszesz większość dnia :-) ile tu pitolenia o złym kraju, o złej PO, o złym tym i tamtym - gdyby tak było tylko wśród blogerów - ale nie, to przymioty również pisiorów - zareklamować się przez słowotok - grafomaństwo na żywo - aż się odechciewa...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#104008

np Petelicki ?

_________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#104009

generałowie zawsze tak czy inaczej z jednym lub drugim systemem...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#104012

nie chce!
Euro parlament, wielka kasa, wygodne pięć lat,
Sejm to samo!
Wielu z nich dostało się tylko dzięki znaczkowi i wysokiej pozycji na liście, chcieliby świętego spokoju, salonu, wywiadów w łżemediach.
A tu trzeba walczyć!
ŚP Prezydent był wielkiej łagodności, często nie dostrzegał miałkości tych, których popierał.
Dzisiaj czas walki, frontowców i mięczaki, słabeusze chcą kanap, a nie ciężkiej pracy!
To czas weryfikacji, egzaminu.
Już widać miałkość tych co biegają od studia do studia.
Ale PO, łżemedia, salon mają za rywala TWARDZIELA, Jarosława Kaczyńskiego, ale on musi mieć wsparcie, także takich jak my, a na NP!\
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#103978

Kawa na ławę. Tak, jeśli ktoś jeszcze myśli, że to tylko walka modernizacyjna, to się myli. To walka o wolną i niepodległą Polskę, która dziś rządzona przez ludzi z marginesu, poddańczo wykonująca polecenia, zmierza do niewoli ponad naszymi głowami. Musimy zrozumieć, że te 5zł/h, to jej symbol. Polska, to nie te piękne mieszkania i samochody jak w serialach, piękni, wystrojoni, dobrze zarabiający panie i panowie występujący w telewizji, są tam po to, by nas mamić, robić miraż, dawać złudną nadzieję, a mój syn po wyższych studiach informatycznych z oceną bardzo dobrą, kilka lat nie miał pracy. teraz pracuje za 1600zł po 10-11 godzin, jako instalator!!! W takich warunkach, Polska nigdy nikogo nie dogoni??? Niewolnik zawsze ma tylko michę i spanie, i co??? Wydaje się wam, że macie więcej??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#104016

lokalnym pisiorom

a potem zrób eksperyment - idź do lokalnych platfusów

jak myślisz czym będzie się różnić odpowiedź???

SŁOWAMI BALSAM, SŁOWAMI...

Ps. To o czym piszesz doskonale rozumiem, ale powiedz to strukturalnym... tfu.

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#104021

Akurat z tobą, Błąd w systemie, nie chciałbym wchodzić w polemikę, ponieważ jesteś anty dla anty. Dla mnie wazna jest linia, dążaca do niepodległości. Bo uważam, że tylko niepodległa Polska, może pokazać swoją mądrość ale jak rozpoznać??? Właśnie tak, że to będzie widać na ulicy, w domu, w pracy!!! A czy to będzie PIS czy ta siła będzie się nazywać inaczej nie wiem. Narazie tą siłą jest pan J.Kaczyński, inni to tylko otoczenie, które zgadza się z jego wizją dojścia do tego celu. Komu nie po drodze, to pan JK, jeszce widzi, ja też widzę. Zawsze są czarne owce. Co ja mogę, mieszkam daleko"od głównej drogi", mogę tylko wspierać lokalne inicjatywy, ale interesuje mnie bardziej główny nurt wolnościowy jako całości. Nie ma innej drogi jak wódz, przywódca, lider a wióry zawsze polecą!!! Dzisiaj w mediach można posłuchać dyskusji, udającej, że wszystko jest ok. jest wolność, każdy ma równe szanse, jest normalność??? A ja widzę zakłamanie w kazdym słowie, lizanie dupy, włażenie bez smarowania??? Czy ty, też to tak widzisz??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#104033