Smog

Obrazek użytkownika Ufka
Kraj

Nie byłam w domu kiedy padły strzały w Łodzi. Kiedy wróciłam około 15 w radiu TokFm usłyszałam to co zwykle. W TVN24.pl apel Premiera do polityków :To dramat, który wszyscy przeżywamy. Liczę na to, że wszyscy w Polsce otrzeźwiejemy - apelował premier.

Może najpierw niech zaapeluje do vicemarszałka z ramienia PO ? Pan Niesiołowski jak zwykle wysyła Jarosława do psychiatryka. Zwykły dzień w polskich mediach.

A ja mam już dość.Wiele osób dziwiło się, że oglądam, słucham tych wszystkich stacji. Ja mówiłam, że muszę wiedzieć co u wroga słychać.Już nie chcę.

To smog informacyjny. Nie zabija, ale sączy truciznę nienawiści w żyły. Najłatwiej było mi rozstać się z papierowymi gazetami. Teoretycznie mogłam "ukarać" ekonomicznie tzn nie kupować, ale czytać - niedaleko mam bibliotekę.Jednak po prostu nie ma sensu brać do ręki Wprost, Newsweeka czy Politykę. Tematy polityczne są obmłocone już w prasie codziennej, a objawień panów X,Y,Z nie ma sensu poznawać. Po pewnym czasie człowiek potrafi sam napisać tekst w ich imieniu.

Jednak gorzej było ze stacjami - radiowymi i telewizyjnymi. Rano TokFm, potem TVN24 zawsze paplał w tle. Pewnych audycji już nie oglądałam, ale wiadomości zawsze. Jednak już dojrzałam do tego, do czego dojrzeli inni.

Mówcie beze mnie. Tak, muszę pić wodę, ale czy naprawdę prosto z kranu? Wolę ją przefiltrować. Tu też mam wybór. Najważniejsze informacje dostanę i tak - o morderstwie zadzwoniła do mnie Znajoma, potem druga przysłała sms z Berlina.

Jak trafi się gratka w rodzaju pana Bieleckiego u Moniki Olejnik to się dowiem na Salonie.I będę mogła obejrzeć powtórkę o 24. Ale takie rzeczy zdarzają się rzadko. Więc bawcie się Panie i Panowie Dziennikarze beze mnie. Bo to podobno nie wy, to politycy. Ale nikt by ich nie słyszał, gdybyście nie byli ich tubą. No i przecież wy nie przekazujecie informacji. Wy ją STWARZACIE. Ja na szczęście jeszcze mam pilota. I mogę was wyłączyć, a więc żegnajcie!

Brak głosów

Komentarze

Dzisiaj w Minęła Dwudziesta ta kreatura z Wyborczej próbowała wmawiać, że media są tylko światłem odbitym.
Guzik prawda!
Oglądałam zajścia sprzed Pałacu w sierpniu, podczas próby przeniesienia krzyża, oglądałam manifestację tych skrzykniętych na fejsbuku. Ponieważ (ku rozpaczy mediów) do regularnego mordobicia nie doszło, to ujęcia z szarpaniem barierek i z tymi dwoma pijaczkami (przepraszam: młodymi, wykształconymi z wielkich miast) były puszczane niemal non stop. Z braku laku!
Do tego dochodzi Wojewódzki, o którym dziś wspomniał Warzecha (za co mu dziękuję).
Takie to są właśnie media. Najpierw coś oglądamy a potem nam jacyś zasmarkani publicyści mówią jak mamy rozumieć i oceniać to, co przed chwilą widzieliśmy!

Vote up!
0
Vote down!
0
#95820

coś takiego to zwyczajny masochizm.

Mój instruktor od nauki jazdy często włączał w aucie radio zet. zawsze gdy słyszałem  głos tej starej, wytapetowanej, napełnionej silikonem, jasnowłosej qrwy ojejnik, miałem ochotę zatrzymać cliówkę i wysiąść...

Vote up!
0
Vote down!
0
#95822

W Tokfm mają takich swoich świeckich księży, Mikołejko, Bartoś czy Obirek. Dzisiaj był Santorski i mówił o wiktymologii, czyli to samo co Niesiołowski czy Tuska tylko językiem bardziej wyrafinowanym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95836

Ale już nie będę!Muzyki sobie posłucham i jakiś program o domu lub ogrodzie

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#95860

no rozlało się już niemalże wszędzie.
W bezmiarze zmanipulowanej papki pozostają jeszcze do strawienia GP, NDz, Gość Niedzielny i kilka niszowych pism plus niektóre fora.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#95837

Właśnie obejrzałam Polski Punkt Widzenia w TV Trwam gdzie gościł Mariusz Kamiński. Po raz pierwszy widziałam kiedy brakowało mu słów gdy mówił o tym co się wydarzyło, o nagonce ze strony polityków i mediów. Jutro ranoo 9.40 będzie powtórka tego programu - polecam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95845

Siostra mi mówiła, że była transmisja z kościoła Św. Stanisława Kostki

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#95858

Vote up!
0
Vote down!
0
#95925

 Mam to szczescie, ze mam TV Trwam i nie musze szukac wiadomosci gdzie indziej. Polecam wszystkim zbulwersowanym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95863