Palikot: Lech Kaczyński zginął wskutek własnej głupoty... apel do Admina!

Obrazek użytkownika pavo
Blog

Ostatnio tzn. się w dniu 19 lipca br umieściłem dwa kontrowersyjne wpisy ptt. "Ostatni zapis..." i "Umówiliśmy się wszyscy...". Umieszczenie tych kontrowersyjnych wpisów nie było bez kozery z mojej strony, albowiem czytając dzisiaj wpis Paligłupa pt " Lech Kaczyński zginął wskutek własnej głupoty" nie wspominając wcześniejszych oraz okazując pewną dalekowzroczność swoimi wpisami- w każdym bądź razie tak mi się wydaje- chciałem uwrażliwić czytających na podawanie informacji mediów mainstreamowych i niektórych portali internetowych stwarzających wrażenie,że to Palikot ma rację i ta reszta typu Niesiołowski.Uważam bowiem,że czytanie moich dwóch ostatnich wpisów zupełnie na opak, co zdawało mi się oczywiste do zawartej treści miało stwarzać wrażenie odrzucające "prawdziwości" podawanych informacji przez w/w media oraz ich komentarze. I nie pomyliłem się, jeśli przeczytałem dzisiejszy wpis Paligłupa. Jego wpisy na pewno czyta większość niż wpisy na niepoprawni.pl Bowiem uważam,że ukazujące się tutaj wpisy na tej stronie nie czytają li tylko ludzie myślący inaczej od narzuconej nam nomenklatury, a w szczególności ludzie młodzi.
Powiem więcej i chyba nie odkryję tu Ameryki, że takie wpisy na takich stronach czyta również "biały wywiad" i wyciąga odpowiednie wnioski dla rządzących.
Jeśli , z czym się zgadzam jeden z blogerów uznał moje wpisy za "czarny humor", który daje raczej jednostronność odbioru w tym wypadku czytającemu, to jak należy nazwać wpisy Paligłupa" Kaczyński ma krew na rękach". "J.Kaczyński powinien podać się badaniom psychiatrycznym" etc , już nie mówiąc o pluciu nienawiścią przez Niesiołowskiego czy Kutza", które są stawiane grubym drukiem na portalu Onet.pl , czy na pasku informacyjnym TVN24?
Oczywiście poprosiłem o zdjęcie moich wpisów , z wyrazem przeprosin urażonych nimi. Jednak mam nadzieję, że należy się zastanowić czy aby nie ośmieszając i wyprzedzając wypowiedzi czy wpisów na blogach Paligłupów, Niesiołowskich, Kutzów czy wypowiedzi hipokrytów typu Gowin uprzedzać ich wpisami z tak zwanym "czarnym humorem" . Bo przecież moje wpisy miały temu służyć ...ośmieszać ich własną bronią. Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak przynajmniej sądzę. - Tam objawiać swoje przewidywania i niech sie denerwują. To by chyba było celniejsze?
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73670

Nas nie musisz przekonywać do swoich racji bo myślimy podobnie. Faktycznie ciekawie będzie jak napiszesz to na lemingowskim forum.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73678

też uważam, że na "ich" stronach powinno się "objawiać swoje przewidywania" - całą klawiaturą się pod tym podpisuję

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73682

już dawno mnie nie chcą.....heh

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

halibuter

#73705

Popieram zdanie @bez kropki.Tu już i tak jesteśmy dostatecznie oburzeni wyskokami walikonia.A wkurzać ich na ich własnych forach byłoby znacznie bardziej celowe.
A generalnie poruszanie tematu tego śmiecia staje się coraz bardziej dysonansem od elementarnego smaku.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73681

Wiem, że to poniżej poziomu, ale może ktoś z Szanownego grona dysponuje nadmiarem czasu (nie wiem, leży z nogą w gipsie?) - To niechby wziął stąd pare tekstów i kopuj-wklej na różne tam POtformy (ja to POtwornej platformy posłałam pare pytań, na razie cisza) i lęgowiska lemingów?
W myśl zasady "nie pękaj, daj innym pęknąć".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73731

ponieważ mało znam się na polityce , to chciałabym zapytać , czy każde zdanie tego 'człowieka ' powinno być komentowane i rozbierane na czynniki pierwsze ? Po co? Już wiadomo do jakich organizacji należy i jakie ma haki na swoich ( pięknie to opisał ktoś na niezalezna.pl ) , jest nie do ruszenia na górze , ale na dole może być całkowicie ignorowany .Przecież nad psią kupą nikt nie deliberuje - zmiata , zbiera , lub się w pośpiechu oddala z pieskiem :) i po temacie .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73709

Niestety tak już jest, że pieniądz gorszy wypiera lepszy. I to jest fakt, czy wręcz prawo ekonomiczne. Jeśli chcesz wyprzedzać to rób to. Ja osobiście sądzę, że polityka medialna ala Palikot doprowadzi do odrzucenia mediów przez część ludzi. To co robi ten facet to akt rozpaczy.
Najgorsze jest to, że PIS wydaje się ulegać demagogicznej formie stupdyskursu. Ale to już ich problem. Po prostu nie tędy droga. Jarosław jeśli chciałby walczyć z zaczepkami syna szmalcownika powinien dać na mszę za zbawienie jego duszy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73769