Treści z tagiem: łże elity

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

  Obserwując, jak salon III RP, zwolennicy Platformy Obywatelskiej, oraz sami prominentni politycy rządzącego ugrupowania próbują bagatelizować ostatnie afery w łonie koalicji to nie jestem tym wszystkim wcale zaskoczony.

Po tym wszystkim, co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku i później, utwierdziłem się w przekonaniu, że nie istnieje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Kraj

Od czasu do czasu lubię sobie odsłuchać poranka w „Rynsztok FM” który prowadzi Jacek Żakowski a wtórują mu Tomasz Lis (gwiazda) Tomasz Wołek (ten od „Życia” a teraz nie wiem gdzie i Wiesław Władyka („Polityka”).

Wypowiedzi tych panów na ogół są bardzo zabawne, za wszelkie zło odpowiedzialny jest Jarosław Kaczyński, a ku lepszej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Czego się boją? A, to już oni sami wiedzą najlepiej. My też wiemy, my też...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Na miejscu polityczno-medialnego mainstreamu wręczyłbym sobie 10 kwietnia 2011 roku bukiet goździków i butelkę samogonu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Prowadzona polityka łże elit przybiera formę humanitarnej eksterminacji Polaków. „Gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje” teraz to samo robią Swojacy ( czy aby?). Ponad rok temu na niepoprawni.pl napisałem tekst Pt. ”Coś o wojnie …słów kilka” (http://niepoprawni.pl/blog/144/cos-o-wojnie%E2%80%A6slow-kilka)
Wojna polsko-polska nie opiera...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Zagrabianie co raz to nowych obszarów w instytucjach państwowych przez „jedynie słuszną” zdaje się nie mieć końca . Tak było jeszcze przed katastrofą smoleńską , zaś po niej tempo grabienia się zwiększyło. Nie trzeba tutaj mówić ,że katastrofa otworzyła podwoje dla łże elit do wszystkiego co dla niej istotne i niewygodne. Został jeszcze urząd...

0
Brak głosów