Seawolf , moja odpowiedź alfabetem Morse~a

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

2011-06-28 20:06
Naród zdecydował! Seawolf

Ja może zahaczę z innej beczki. Wiadomym jest,że po raporcie opublikowanym przez " The Economist" pan Z.Ziobro powiedział :
"Co więcej, pan premier Donald Tusk powinien się dowiedzieć, że pod jego rządami Polskę w tymże raporcie prześcignęły, jeżeli chodzi o realizację zasad niezbędnych żeby uznać system za demokratyczny, takie państwa jak: Timor Wschodni, Jamajka, Trynidad i Tobago czy Botswana. A więc państwa, jak się wydaje, niepierwszoplanowe, jeżeli chodzi o doświadczenia demokratyczne ..."
I tak uważam . dajmy już spokój z pisaniem o tym , że nie będzie autostrad, są przekręty w budowaniu inwestycji państwowych ,że jest "niezależna" prokuratura, i że sprawa "katastrofy smoleńskiej" ( nie bez kozery piszę w cudzysłowie ) i że właściwie nie będzie prywatyzacji służby zdrowia, tylko zamiana jej na spółki prawa handlowego.I że przyszłych emerytów okrada się w majestacie prawa, i że program PPP tez jest programem okradania własnego Narodu w majestacie prawa. Piszę tak dlatego , żeby plan PPP był do końca spełniony trzeba jeszcze sprywatyzować dwa srebra rodowe: kopaliny i lasy państwowe, wtedy "dumni" poplecznicy Łże -elit obudzą się któregoś pięknego ranka i stwierdzą , że już żyją w granicach Królestwa Kongresowego (RAŚ).Nadszedł czas , że trzeba wszystko pisać otwartym tekstem ,nadszedł czas ,żeby Łże - elity pookrągłostołowe wymieść ze sceny politycznej raz i na zawsze.
I taka pierwsza próba dokonania tego zamiaru skończyła się swoistym zamachem Racji Stanu dnia 4 czerwca 1992 roku. Drugą, bardziej drastyczną była "katastrofa smoleńska". Nie będę się rozwadzał nad tematem , zainteresowanych jedynie odsyłam do ich własnej pamięci , jak do feralnego dnia była szykanowana głowa Państwa Polskiego. Zadam pytanie dlaczego? Ano dlatego , że śp. Prezydent Lech Kaczyński myślał kategoriami Racji Stanu, bo jako wybraniec z woli Ludu działał i podejmował działania jako wybraniec z woli Ludu, dlatego śp. Prezydent optował za Gruzją , bo myślał kategoriami szansy uniezależnienia się od dostaw surowców energetycznych od Rosji. Nie trzeba być zbytnio bystrym, żeby wziąć do ręki mapkę polityczną Europy Wschodniej i zobaczyć o co tak właściwie chodziło. O stworzenie budowy drogi przesyłowej surowców energetycznych z Kaukazu i Persji poprze Gruzję , morze Czarne i Ukrainę do Polski.
Nie piszmy już o tych niespełnionych obietnicach Łże-elit, piszmy o ich destrukcyjnym działaniu na rzecz rozwoju naszej państwowości.
Chciałbym może odnieść się jeszcze stary Wilku Morski do działalności jak ja to nazywam Agencji w sieci przed wyborami. Dużo pisałeś o Nowym Ekranie i ja chciałbym się może do tego odnieść , bo również jaką taką wiedzę na ten temat posiadam. Z niepokojem patrzę na destrukcyjną działalność niektórej braci blogerskiej. Ale jak znam życie , takie ruchy były do przewidzenia. Postaram się poruszyć może kiedyś bardzo ważny temat tzw."polityki fraktalnej" przez Naczelnego Nowego Ekranu, która miała miejsce długo przed otwarciem tego portalu blogerskiego,jakim jest Nowy Ekran i wprowadzania ludzi w błąd , ze te ruchy mają na celu integrację elektoratu jednej realnej opozycji jaką w tej chwili jest Prawo i Sprawiedliwość.
Miał być szach i mat, dla braci blogerskiej , okazało się , że niektórzy bardzo szybko przejrzeli na oczy i chwała im za to. Z niepokojem obserwuję teraz działania Agencji na mój najbliżej sercu leżący portal Niepoprawni.pl.
I z niepokojem obserwuję działania Agencji ,już bez mała rok na społecznościach Facebook, gdzie pojawiają się ruchy wciągania dezintegracji elektoratu PiS nawet posłów tej partii. I wcale nie trzeba być uważnym obserwatorem, aby zauważyć pewną destrukcję .
Wydaje mi się , że poseł Antoni Macierewicz o którym premier Jarosław Kaczyński powiedział: to jest człowiek , który na swoich barkach dźwiga stukilogramowe worki, w jednym z wywiadów powiedział: wyrywam z kontekstu "mam nadzieję , że nie Nowy Ekran".
Pozdrawiam

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

DEDAL

I o to chodzi , dokładnie się tak samo rozparcelowuje  blogerów jak społeczeństwo ...

Jeśli bowiem wymiana poglądów  jest jak zaczyn "drożdżowego ciasta " to brak konsekwencji w jego rozrobieniu , jest niczym jak wodą na młyn - zatem co z grupą wyborców , którym wystarczy na gaz do 20 letniego samochodu ????

Pozdrawiam 

Vote up!
1
Vote down!
0

DEDAL

#167568

Cyt, "jest jak zaczyn "drożdżowego ciasta " w późniejszym arcie może wyjaśnię to "drożdżowe ciasto " podobne w sumie do polityki fraktali .
Pozdrawiam myślących

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#167579

Przyznam, że początkowo też dałem się zwieść.

Pozdrawiam.

PS. Po 4.06.92 życie przestało być normalne, jakoś nauczyłem się z tym żyć, ale nigdy się nie pogodziłem z tym co zrobili. Po 10.04.10 nie zaznam spokoju dopóki nie zobaczę tuska i jego szemranej ferajny przed plutonem egzekucyjnym.

Vote up!
1
Vote down!
0
#167582