Seawolf, czyli logika stosowana….

Obrazek użytkownika pavo
Blog

Przeczytałem bardzo ciekawy wpis kolegi wilka morskiego i muszę koledze pogratulować oceny rzeczywistości politycznej. Niestety nie można zakładać jak to pisze w swoim blogu Chłodny Żółw, że cyt.
”W polskim społeczeństwie panuje demokratyczna równowaga. Oprócz "partii postępu" (SLD), "partii umiarkowanego postępu" (PO), "partii umiarkowanego wstecznictwa" (PiS), swoich licznych zwolenników znalazła by także "partia wstecznictwa"! Tyle, że ta ostatnia siła nie ma odpowiednich struktur.”
Tutaj w ostatnim zdaniu zgadzam się z Chłodnym Żółwiem dorzucając może jeszcze brak środków płatniczych tej ostatniej.
Takiego podziału nie ma, nie było i nie będzie. Natomiast prawdą jest że, gra w Realu pod nazwą „Polska” którą to zaprogramowali „programiści” ze ZSRR i PRL rozwija się znakomicie. I że w taką grę grają sobie przestawiając na planszy cyt. z Seawolf
”Taki Gowin, na przykład obsługuje pewien segment elektoratu, a Palikot – inny, obaj zgodnie wykonując rozkazy jednego centrum decyzyjnego, przy czym na to centrum to pewno nie jest Premier Tusk, ani (buhahahaha!) Prezydent Komorowski. Pan Premier Tusk i pan prezydent Komorowski to żołnierze w okopach, dowództwo , jak zwykle siedzi gdzieś w zadymionym schronie , gdzie pan Premier jest kropką na planszy sytuacyjnej, razem z Palikotem, Kutzem, czy Gowinem. Ale u nich każdy manewr zadziała bez wzbudzenia alarmu w mediach, bo te media to tez tylko takie kropki na planszy w sztabie.
W ostatnim dwudziestoleciu tzw, transformacji ustrojowej jest taki natłok informacji czy raczej dezinformacji, że przeciętny zjadacz chleba chcąc pochłonąć chociażby jej część dostaje zawrotu głowy. Nie wie co to jest prawica, lewica czy liberalizm i jakie im przyświecają cele. Ale „programiści” w/w tak to sobie wyobrazili i to założenie wprowadzili do swojej planszówki. Zjadacz chleba staje się oportunistą .
Natomiast taką opcję ustawiają hipokryci jaką jest cała PO nie wyłączając dołów partyjnych( z obserwacji własnego podwórka).
Jednoczenie prawicy.
Cyt z Seawolf ”Poza tym- i to jest także istotna przyczyna tragicznej niezdolności polskiej prawicy do zjednoczenia się, które to przekleństwo przezwyciężył dopiero Jarosław Kaczyński…” To jest również prawda. Przypominając sobie początki lat 90-tych ZChN i mnóstwo partyjek tzw. Prawicowych kanapowych oraz liczącej się KPN. „Przekleństwo „ ono brało się z tego ,że we wszystkich tych ugrupowaniach byli cyngle. I ci cyngle świetnie działają w strukturach PO czyli prawe skrzydło tej partii. Np. cyngiel Niesiołowski czy Gowin. Ale są cyngle jeszcze na tzw. emeryturze np. Chrzanowski. Żeby być obiektywnym to i cyngle byli w partiach lewicowych, które tworzyły się pod znamienitymi nazwiskami ludzi do skraju uczciwymi takimi np. jak R. Bugaj. (UP). Cyngiel np. Nałęcz
I ma rację Seawolf pisząc cyt.”Partia Nowaków i Palikotów może się dzielić i pączkować dwa razy dziennie, nazywać się w dowolny sposób i nikogo to nie zbulwersuje. Palikot może sobie założyć partię, a i tak będzie wiadomo, że rozkazy płyną z jednego źródła.”
Kiedyś w swoim wpisie napisałem takie zdanie- jak będę pewien na 100% że to Tusk rządzi Polską to na kolanach pójdę do Częstochowy. Któryś z blogerów mi odpisał iż raczej mi to nie grozi, wierzę mu.
W przypływie pewnego zdenerwowania chyba, gen. G. Czempiński przypomniał ,że on też partycypował w narodzinach PO i gen. Czesław autorytet dla Michnika coś o tym przebąkiwał jeden z wielu programistów gry „Polska”. Jeszcze nie wiadomo czy programiści aby nie zaprogramowali w grze „ostatni lot do Smoleńska” który to otworzył im podwoje do wszystkich ważnych brakujących instytucji w Państwie. Jest jeszcze jeden ważny element w grze. Nie odkryję Ameryki jeśli powiem ,że do tej pory zakulisowa fraternizacja PO z postępowymi ludźmi lewicy od Kwaśniewskiego napotkała pewien niewygodny element- tym elementem jest Napieralski. Dlatego też widzimy powoływanie Belki czy przebąkiwania już Bronisława o powołaniu Łętowskiej na przewodniczącego TK. Sytuacja chyba się za parę miesięcy wyjaśni na niekorzyść Napieralskiego.
…………………………………………………………………………………………………
Również odsyłam zainteresowanych a w szczególności Seawolfa i Chłodnego Żółwia do przeczytania mojego wpisu (15czerwiec09) z regionalnego podwórka trybunalscy.pl
Link:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DCo_CYdwMZoJ:stara.trybunalscy.pl/node/1358+Bo+jak+wie%C5%9B%C4%87+historii+niesie...+PiS-trybunalscy.pl&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
Pozdrawiam niepoprawnych.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

KIEDY W 1989 ROKU NASTAPILA ,,TRANSFORMACJA USTROJOWA,, UCIESZYLEM SIE ALE POZNIEJ Z BIEGIEM LAT WIDAC BYLO ZE JAK TO OKRESLILA MOJA ZNAJOMA ,,TYLKO NAZWY SIE POZMIENIALY A TEPY CZERWONY BETON POZOSTAL I NIE IDZIE GO SKRUSZYC,,NIE BARDZO WTEDY ROZUMIALEM CO MA NA MYSLI ALE TERAZ ROZUMIEM DOSKONALE TEN ,,BETON,, JEST WSZEDZIE W ARMI W POLICJI W POLITYCE W SLUZBIE ZDROWIA W GOSPODARCE,MEDIACH I DIABLI WIEDZA GDZIE JESZCZE  NA NASZE NIESZCZESCIE ZAJMUJE WSZYSTKIE ,,SZCZEBLE DECYZYJNE,,  W DZIEDZINACH WAZNYCH DLA KRAJU.....TO DZIEKI TEMU ,,CZERWONEMU BETONOWI,, NIE MOZNA NIC ZMIENIC CZY ZREFORMOWAC W POLSCE I JAK TO JUZ KTOS TU WCZESNIEJ NAPISAL PRZEPRASZAM ZE NIE PODAM AUTORA ALE POPROSTU WYLECIAL MI Z GLOWY A WIEC ,,CZERWONA WLADZA WESZLA DO POLSKI  NA BAGNETACH I TYLKO NA BAGNETACH MOZE ZOSTAC WYNIESIONA,,

Vote up!
1
Vote down!
0
#79505

Bagnety bagnetami, ale bardzo uprościłoby sprawę sprawdzenie skąd wzięły się fundusze na GazWyb, TVN, PolSat i wiele wiele innych. Należałoby również sprawdzić czy nie było przekrętów tu i ówdzie.

Przypuszczam, że dokładne sprawdzenie załatwiłoby to wszystko raz na zawsze. Stacje czy tytuły byłyby zamknięte lub poszły pod młotek, a dzisiejsi "wodzowie" bardzo długo oglądaliby kwadratowe słońce.

A tak zupełnie przy okazji przestaliby ogłupiać i tak już ogłupiałe społeczeństwo.
_______________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
1
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#79511

została "ustalona" przy okrągłym stole jako dziennik społeczny z winietą na pierwszej stronie "Nie ma wolności bez Solidarności" i przyznanym deputacie papieru na jej redagowanię od gen. Czesława "człowieka honoru" wg A. Michnika. Spółka Agora zoo. dysponowała kapitałem założycielskim 10000 starych złoty czyli złotówkę. Reszta tzn. sie np. TV Polsat i inne mogły powstać tylko i wyłącznie na prawie korzystnie dla nich uchwalonym bez konkurencji.

Vote up!
1
Vote down!
0

halibuter

#79521

zasiadał również A. Wajda

Vote up!
1
Vote down!
0

halibuter

#79522

Społeczny? Czyli czyj? Kto to jest owo "społeczeństwo"? A co się stanie jeśli teraz owo społeczeństwo zechce cofnąc swoją zgodę i zmienić zarząd spółki? Przecież społeczeństwo to również MY!
___________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
1
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#79750

rozchodzi się o te MY. To samo jest z majątkiem państwowym. Państwowy czyli Nasz wypracowany przez naszych dziadów, ojców przez Nas. Żydokomuna zinterpretowała Państwowy na niczyj.

Vote up!
1
Vote down!
0

halibuter

#79922

A więc trzeba będzie ciąć! Tylko jak? Kosy na sztorc? Szabla w dłoń? Te metody trzeba zostawić jako ostateczną ostateczność, wiadomo bowiem, że stosując je zostaniemy sprowadzeni do parteru przez różnego rodzaju "przyjaciół" . Pozostaje zatem chyba najpotężniejsza broń. GŁOWA!!! Używając jej można zajść o wiele dalej niż wielu się wydaje!.

Wygląda na to, że trzeba będzie ponieść "kaganek oświaty" do ludu. Portale  w rodzaju NP powinny służyć przede wszystkim nawiązywaniu kontaktów, poznawaniu poglądów i następnie wspólnemu działaniu...głową!

A wszyscy, którzy przeciwdziałają lub przeszkadzają temu w taki czy inny sposób, winni być bezlitośnie tępieni na naszych forach!

_______________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
1
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#79924

taką propozycję łączenia się w społeczności za pomocą sieci i tu podałem przykład radio Wnet K.Skowrońskiego i W.Cejrowskiego.Taki przykład, albowiem uważam, że jest to jak do tej pory najlepsza strona w osiąganiu takiego celu. Pisałem o tym na niepoprawni.pl, na swoim podwórku regionalnym trybunalscy.pl z którego zostałem wyrzucony wraz z artami. Jednak aby osiągnąć taki cel potrzeba mrówczej pracy jak największej ilości ludzi.

Vote up!
1
Vote down!
0

halibuter

#79933

Tadeusz Sikora
na następujące "ciała założycielskie" różnych przedsięwzięć pod wspólnym już chyba kryptonimem "Trust":
1. V-ty Zarząd Główny WiN
2. "Ruch" ( z Czumą i Niesiołowskim )
3. KOR ( z Kuroniem, Michnikiem, Blumsztajnem itp,itd)
4. "Solidarność" ( z Wałęsą,Jurczykiem, Sienkiewiczem i innymi takimi "opozycjonistami")
5. ROAD, Unia Demokratyczna, Unia Wolności ...i wreszcie:
6. Platforma Obywatelska ( z Czempińskim i prawie całym składem "Nocnej zmiany" )
więc nowe organizacje ekstremalnie prawicowe, czy też ekstremalnie lewicowe, oczywiście w opozycji do tzw. rządu z kim mamy tworzyć ? Kto da "ciała założycielskiego" ?
Pozdrawiam.
Tadeusz Sikora

Vote up!
1
Vote down!
0

Tadeusz Sikora

#79549

... od partii, tylko od Młodego Szpęgleryzmu.

;-)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
1
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#79580