Apel do bardzo niepoprawnych…

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Niepoprawni!
Nie skupiajmy się na tym co mówią „autorytety” typu: Wajda, Kuczyński, Michnik, politycy jedynie „słusznej partii”, ofiary nami rządzące, „profesorowie „ typu Bartoszewski i generałowie Parulscy! Co mówi TVN i GW oraz tego typu pochodne.
Skupmy się w tej chwili na jednym niepodważalnym fakcie: SAMOLOT RZĄDOWY TU-154 , NA POKŁADZIE KTÓREGO ZNAJDOWAŁ SIĘ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ PROFESOR LECH LKACZYŃSKI Z MAŁŻONKĄ ORAZ OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI, KTÓRY ULEGŁ KATASTROFIE W SMOLEŃSKU ZOSTAŁ ŹLE NAPROWADZANY NA ŚCIĘŻKĘ DO LĄDOWANIA.
W formie zawiadomienia do prokuratury oraz niewyjaśnionymi odpowiedziami skąd posiadł taką wiedzę: Pana Radosława Sikorskiego, który 15 minut po katastrofie powiedział , że…”katastrofa wynikła z błędu pilota”,
- wypowiedzi Pana E. Klicha sugerujące że z pewnością był to błąd pilota
- Pani Ewy Kopacz , która powiedziała, że- ziemia w miejscu katastrofy została przekopana do jednego metra w głąb celem odnalezienia szczątków ofiar katastrofy oraz, że polscy patomorfolodzy uczestniczyli przy sekcji zwłok ofiar ,że wprowadzała świadomie cały Naród w błąd, proszę o kierowanie pytań do prokuratury warszawskiej celem wyjaśnienia w/w wypowiedzi w załącznikach powiadomienia
Wyżej wymienione fakty predestynują potencjalnych zawiadamiających do otrzymania wyczerpujących odpowiedzi , co prokuratura czyni w kwestii wyjaśnienia przekazanej społeczeństwu wiedzy przez ministra Sikorskiego po 15 minutach po katastrofie oraz wprowadzania społeczeństwa Polskiego w błąd przez Panią minister Kopacz. I jakie stanowisko prokuratura zajęła w przedmiotowej sprawie.
Wzór zawiadomienia:
http://niepoprawni.pl/blog/164/polski-watek-zbrodni-smolenskiej-zawiadomienie

Zawiadomienia należy przesyłać listem poleconym z potwierdzeniem wysłania przez każde przedsiębiorstwo pocztowe.

Brak głosów