Łże-elita po trupach chce dojść do władzy

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

   Na jednym z portali społecznościowych popełniłem taki tekst :
"Najbliższy czas pokaże czy prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie został wybrany na ofiarę operacji Fałszywej Flagi (operacja w rodzaju prowokacji gliwickiej). Był znakomitym obiektem, zarzuty prokuratorskie,nieczyste interesy i sam fakt nazewnictwa gdańskich układów "mafia gdańska". Jeżeli śmierć Adamowicza będzie wykorzystana w najbliższym czasie do wzniecania niepokojów celem uzyskania celów politycznych, co ma już miejsce- pisząc to słucham konferencje Owsiaka, gdzie padają z jego ust straszne słowa, a Schetyna nawołuje na Twitterze do manifestacji w całej Polsce śmiem postawić twierdzenie, że tak jest, ze Adamowicz mógł być ofiarą właśnie takiej akcji.
Rok 20019 jest rokiem bardzo ważnych wyborów. Jesteśmy nauczeni doświadczeniem, że żądna łże-elita po trupach idzie do zdobycia władzy.Wykorzystuje nawet do osiągnięcia własnych celów dzieci."
Nie minęło zbyt wiele czasu od napisania tego tekstu jak sytuacja zaczęła się jakoś sprawdzać.

Śmiem twierdzić, ze zabójstwo Adamowicza właśnie na tak masowej imprezie w dodatku w Gdańsku może być szerzej zaplanowaną akcją celem dokonania zamachu na władze RP. Prezydent Adamowicz mógł być wytypowaną ofiarą przez zorganizowanych spiskowców. Wybór czasu, miejsca i osoby
jak najbardziej trafne.

1.Godzinę po wiadomości o śmierci prezydenta Gdańska konferencja Owsiaka na której oskarża poseł Krystynę Pawłowicz, TVP i Barbarę Pielę twórczynię satyrycznych Plastusiów o mowę nienawiści i obarcza za śmierć Adamowicza.

2.Dwie godziny po wiadomości o śmierci Adamowicza Gazeta Wyborcza tworzy mapę demonstracji z podanymi adresami i godzinami rozpoczęcia .
]]>http://sonar.wyborcza.pl/sonar/7,156422,24361067,po-ataku-na-pawla-adamo...]]>

3. Trzy godziny po, pojawia się wiadomość o schizofrenii paranoidalnej zabójcy. Osobnicy tacy są łatwo sterowalni.

4. Około godziny 18.00 pojawiają się w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu bojówki KOD-u obok spontanicznie zgromadzonych ludzi. Mniej więcej o tej samej godzinie w Gdańsku pojawia się Donald Tusk.
Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać w następnych dniach.
Przewiduję punkt 5.
Będzie do zmasowany atak propagandowy GW, TVN i łże-elity spod znaku #PO na PiS i władze RP o szerzenie nienawiści i obarczanie ich za śmierć prezydenta Adamowicza.
Przewiduje punkt 6.
Animowanie rozruchów w większych miastach Polski przez bojówki KOD i Obywatele RP oraz jakichś pomniejszych organizacji chcących silą obalić porządek konstytucyjny w Polsce. Chciałbym się mylić, ale wcześniejsze wydarzenia w Polsce wskazują, ten mój tok myślowy ma duże szanse powodzenia.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

mądrość etapu

 

to prowokacja

nie na łapu capu

a przemyślana

mądrość etapu

 

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1578429

zwłaszcza że poprzednia próba puczu nie spotkała się praktycznie z żadną zdecydowaną reakcją. Chyba nawet firma Emitel co to wówczas wyłączyła sygnał TVP połowie Polski dalej działa sobie w najlepsze. A nic tak nie rozzuchwala jak bezkarność.

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1578518

Nie wiemy co się działo z Emitelem za kulisami. Ale masz rację przypominając ! 

Vote up!
8
Vote down!
0

#1578529

Wszystko jest możliwe.

Podczas katastrofy smoleńskiej TVP Info (wtedy POwskie) już przed tragedią podało przekaz dnia w necie - potem skasowali.

Co do PiS, to swoją postawą i maniu w d... prawicy i lizaniu tyłków lewicy, podejrzewam, że przy ewentualnych rozruchach nie bedzie teraz mógł liczyć na prawicę (co jeszcze niedawno mógł i żadni KODomici itp. by nie podskoczyli). Sami do tego doprowadzili.

Vote up!
8
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578532

 https://www.youtube.com/watch?v=37wFIQ4yriQ
PILNUJMY POLSKI (ODC. 40)

 

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1578533

Muszę dodać słowo komentarza do wypowiedzi pana Antoniego, który przedstawia zupełnie inną hipotezę, związaną z zupełnie innym środowiskiem, które mogło mieć motyw do tej zbrodni. Ale obserwacje dotyczące samego przebiegu zdarzeń są bardzo podobne i potwierdzają się bardzo wyraźnie. 

Wiem jedno - w takich momentach rzetelnie prowadzone poszukiwania prawdy wymagają sprawdzenia wszystkich hipotez, nawet tych najmniej prawdopodobnych. Tak też jest, było i będzie w każdym poszukiwaniu prawdy i dlatego w sprawie katastrofy smoleńskiej tak rażące było przyjęcie przez rosyjskich i polskich śledczych pierwszej  hipotezy, która przyszła im do głowy i później wszystkie inne były odrzucane bez weryfikacji. 

Nie tak. Wszystkie hipotez trzeba starannie sprawdzać.. 

A hipoteza o politycznej, dokładnie zaplanowanej prowokacji politycznej, polegającej na zamachu na Pawła Adamowicza jak na razie nie została zweryfikowana negatywnie, a różni panowie  tacy jak Jarosław Kurski, Celiński, Borusewicz, Rabiej, Hartman i kilkudziesięciu innych intensywnie harują, by ją uprawdopodobnić.
Oni pozytywnie odpowiadają na pytanie:
QUI PRODEST?

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1578543

 Coś jest na rzeczy, bo zbyt grubymi nićmi szyte. Obecna Targowica, to zwierzęta w ludzkiej skórze. 

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1578556

wytresowane we wprost  obłąkańczej nienawiści do Polaków, polskości i polskiego patriotyzmu.

Postbolszewicka mafia w PO i ich akolici przecież działają z wykorzystaniem wszystkich osiągnięć propagandowych bolszewicko-nazistowskiej nienawiści do prawdy.

Mieli znakomity trening w okresie okupacji Polski przez komunistyczno-sowieckich zbrodniarzy z Kremla.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1578567

    Witaj! Ciekawe, jakie fanty zaoferowano nożownikowi po wyjściu z wariatkowa...Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1578574

Pochówek na koszt podatnika?

PS

Jeżeli był narzędziem wykonał rozkaz nie do odrzucenia. Innej opcji nie było i nie ma!

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1578694

To oczywiste, że akcja była zaplanowana przez specjalistów i oczywiste, że będzie kontynuowana w sposób przez Autora przedstawiony, bo przecież w takim celu została przeprowadzona.

Vote up!
2
Vote down!
0

ppłk

#1578787