Są powody do mruczenia !!!

Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Wreszcie polski system sądownictwa (bo raczej nie prawo) dokonał tego, co nie udało się politykom - dopadł i zrujnował Ziobrę.

200 do 500 tysięcy na przeprosiny doktora G. w mediach, to rzeczywiście i w istocie decyzja sądu o przepadku mienia.

Co ciekawsze, zrzutka kolegów z PiS na Ziobrę jest ponoć niezgodna z prawem.

Głupi Ziobro powinien brać przykład z Ćwiąkalskiego, który bronił mafiozów i "biznesmanów", a teraz jest ministrem i broni... interesu PO (czyli tego samego)....Albo w ogóle od zazu zostać lekarzem (olewając takie smieszne rzeczy jak "prawo" i "prawiedliwosć") i zająć się przyczepianiem serca do serca, albo drugiej głowy....?

Mniejsza już o to, że sam doktorek G> nadal wygląda na wyjątkowego bydlaka, złodzieja i mordercę. Sprawa będzie się jeszcze ślimaczyć długo i nie wiadomo, jak się skończy w świetle opinii ekspertów (czyli kolesi po fachu). Ziobro natomiast został uziemiony szybko i skutecznie. Chciałoby się powiedzieć - jak za czasów stanu wojennego i przyspieszonych orzeczeń.

Nie wiem z czego cieszy się Palikot, który już obiecuje, że wykupi mieszkanie Ziobry i zrobi w nim muzeum IV RP? Na jego miejscu zrobiłbym wystawę penisów-wibratorów.
A z czego cieszą się lemingi, którym w każdej chwili komornik może ściągnąć gacie? Z czego cieszą się tak zwani dziennikarze (przecież noga może się omsknąć,rozpoznanie zawieść, mimo zaangażowania i sprytu?)

Nie wiem, a przecież powinienem wiedzieć.

Radością napawa przecież fakt (oczywiście zainteresowanych), że agenci, oficerowie śledczy, kapusie i kombinatorzy, złodzieje i przekręciarze, agresywni wariaci i chamy, którzy opowiedzieli się PO odpowiedniej stronie, mogą czuć się bezkarni.
Żaden „niezawisły sąd" (oddychający z ulgą po okresie IV RP, czyli po PiS-owskim faszyzmie) nie skaże, ani nie zrujnuje ani Palikota, ani Niesiołowskiego, niezależnie od tego, jakie prawa złamią. Oni mogą szczekać, kłamać i obrażać do woli. Nawet prezydenta RP. I... niech im ktoś skrzywi palec, ale będzie wrzask!!!!

Przeciwnicy III RP muszą za to schować mordę w kubeł i pokornie odwiedzać Satyryczne Muzeum IV RP im. Kurwikota, albo składać kwiaty pod pomnikiem Kapusia im. Niesioła-Gawędzioła, albo zostaną zlicytowani do ostatnich majtek na tyłku. Wolność Słowa i Demokracja, jak się patrzy (na Tuska)!

Moim zdaniem mamy własnie do czynienia z klasyczna oligarchią, a nie (obrzydzonym przez PO, UW i innych „aferełów") liberalizmem. Różowa arystokracja rządzi, a czerwony biznes cieszy się wreszcie spokojem.

Kryzys, nie kryzys, a u nas jest wreszcie przynajmniej porządek, jak za komuny, albo stanu wojennego (za czym 44 % obywateli tęskni)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

hi hi, widać to 40 i 4, coś znaczą...widać 44 to liczba magiczna, a i ja za cztery miesiące z kawałkiem też się na ową liczbę załapię(z powodu wieku), bu!

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#9164

Ładnie to wszystko podsumowałeś, mnie najbardziej dobiły te sondaże.  Chyba najlepiej skomentowała to Lichocka w Rzepie.  Szkoda, że tak mało dziennikarzy pamiętających stan wojenny potrafi powiedzieć kilka słów prawdy.

Pozdro.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#9169

Dixi, nie będę komentował tego wpisu bo z faktami się nie dyskutuje.Mogę Ci tylko pogratulować trafności spostrzeżeń.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#9211