D. Tusk- antidotum na P i S jest 2-wodorotlenek

Obrazek użytkownika pavo
Humor i satyra

Ostatnio w Polsce wiele kłopotów stworzył 2-wodorotlenek. Szczególnie dał się we znaki na południu i południowym-wschodzie Polski, co nie przyniosło mu (D. Tuskowi) dodatkowych głosów poparcia, a wręcz przeciwnie. 2-wodorotlenek jest bardzo niebezpiecznym związkiem chemicznym dla człowieka. Szczególnie gdy jego nadmiar znajdzie się w płucach lub w kolanach i głowie. Nadmiar w płucach może powodować nawet zejścia śmiertelne. 2-wodorotlenek jest jeszcze o tyle groźnym związkiem chemiczny ,że zmienia swoje postacie. Dlatego jest uważany za bardzo podstępny.
Podnoszenie się jego poziomu w morzach może nawet zagrażać całym państwom takim jak na przykład Holandia. Natomiast niski poziom 2-wodorotlenku powoduje niepowetowane straty w rolnictwie. Ostatnio brak tego czynnika w Rosji a konkretnie w okolicach Moskwy powoduje ogromne pożary.
Sztab PR D. Tuska obserwując te zjawiska doszedł do wniosku, że w sposób szczególny może wykorzystać wysoki poziom 2-wodorotlenku w zwalczaniu opozycyjnej partii P i S oraz do przeprowadzenia bardzo trudnych acz koniecznych reform w Państwie polegających na podnoszeniu podatków oraz przeprowadzeniu szeroko pojętej prywatyzacji za przysłowiową złotówkę nie ponosząc przy tym spadku poparcia, a nawet jego wzrost o 20%!
Do tego celu ma posłużyć odpolityczniona już TVP, TVN-24 i GW oraz radio publiczne. Już teraz zawiązuje się Komitet tego przedsięwzięcia z Jackiem Żakowskim i Wojciechem Mazowieckim na czele.
PR-owcy Donalda Tuska po przeprowadzeniu niezbędnych symulacji zachęcają premiera do podniesienia podatku VAT nawet o 8%. Nie mają jednak sposobu na obniżenie tego groźnego związku w organizmie Janusza Palikota, który może zaszkodzić premierowi w osiągnięciu sukcesu w zwalczaniu PiS i przeprowadzeniu niezbędnych reform.
Krążą pogłoski wśród partii rządzącej ,że poseł Palikot ma być wysłany na roczną kurację obniżenia poziomu 2-wodorotlenku w jego głowie na Saharę bądź na pustynię Atakama. W grę ponoć wchodzi również Arktyka gdzie 2-wodorotlenek zamienia się z postaci ciekłej w postać stałą. Kuracja ma być w ramach planów reformy zapłacona z kieszeni podatników.

Brak głosów

Komentarze

Alkohol dobrze wiąże wodę ;-)
Pozdrawiam niemnożko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80489

RP, RP system
śmiać się chce, gdy o tym pomyślę
robienie wody z mózgu w ludzkim umyśle
to RP

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#80508