Wstyd i konformizm…

Obrazek użytkownika pavo
Blog

Ze względu na to,że w sposób perfidny przez Administratora strony trybunalscy.pl zostałem pozbawiony możliwości zalogowania się na stronie i opublikowania ostatniego mojego artu o czym wcześniej informowałem Administratora strony Witolda Kowalczyka informując Go,że to mój ostatni art i nie mam zamiaru brać udziału w farsie którą uprawia na stronie i nie odniesienie się do swoich stwierdzeń, że Adam Michnik jest porządnym politykiem - moja odpowiedź na jego zamieszczony clip o Zb. Herbercie. Nie było może by w tym nic dziwnego jeśliby w/w nie uważał się za człowieka prawicy i osoby konsolidującej tę prawicę w mieście Piotrków Trybunalski. Przestrzegam wszystkich przed takimi praktykami takich ludzi.Proponuję przeczytanie artów w/w na stronie lub jego odpowiedzi na zamieszczone artykuły.

Mój art. który został wybanowany na stronie trybunalscy.pl., ponoć prawicowej

Nie wiem , który to mój już wpis na stronie trybunalscy.pl…. któryś z kolei. Zainteresowanych odsyłam pod link:
http://www.trybunalscy.pl/taxonomy/term/50
Byłem zarejestrowany na stronie lojalnie z przykazaniami Admina Pana Witolda Kowalczyka. Cieszę się ,że zainteresowałem swoimi wpisami odwiedzających stronę Pozdrawiam ludzi myślących, tak przy okazji.
Po prawie trzyletnim okresie publikacji cieszącymi się chyba nie skłamię jednych z najbardziej odwiedzanych postanowiłem zakończyć swoje „produkty” z dniem dzisiejszym na stronie trybunalscy.pl. Dziękuję Panu Witoldowi Kowalczykowi, który udostępnia tę stronę -boć to prywatna strona , który umożliwia prowadzenie jakiejś dyskusji na rzeczy , które mają jak rozumiem przynieść jednoczenie się wszystkich myśli prawicowych. Życzę powodzenia.
…………………………………………………………………………………………………
Byłbym bardzo kontent aby na stronie pisało jak najwięcej ludzi młodych wymieniającymi się swoimi poglądami na sytuację obecną. Bez względu na opcje polityczne. Bo tylko w takim przypadku może być wypracowanie , chociażby dla „Małej Ojczyzny” dobrego- może za dużo powiedziane- programu aby Piotrkowianom żyło się faktycznie lepiej. Uważam bowiem, że ludzie nie interesujący się historią najnowszą Polski nie mają punktu odniesienia co to lewica , prawica, konserwatyzm, liberalizm. Przy okrojonym systemie nauczania historii chyba nie będą mieli szans się o pewnych rzeczach dowiedzieć.
………………………………………………………………………………………………….
Rozwieszenie bannerów w Piotrkowie Trybunalskim Pt” Piotrków potrzebuje lekarza” , akcję chyba Pana Maćkowiaka promującego Pawła Szcześniaka na prezydenta miasta każdy powinien jednoznacznie rozumieć , zło będzie dalej się panoszyło. Czyżby zabrakło pieniędzy , czy to z oszczędności nie wydrukowano na bannerach pełnej nazwy miasta? Jest w Polsce Piotrków, Piotrków Lubelski i Piotrków Trybunalski. To nie nazwa Moszczenica Panie Maćkowiak składająca się z jednej części.
PS. „Jaka jest geneza przetargu kamienicy w Al. -3Maja przy MOK? Czy taki się odbył?”
…………………………………………………………………………………………………
Kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego . Wielka zasługa nieżyjącego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w stworzenie Muzeum Powstania Wśród dzisiaj rządzących żaden nie okazywał oskomy do propagowania tego wydarzenia w Polsce i chociażby we Wspólnej Europie nie mówiąc o Świecie. Czym taka sytuacja jest spowodowana? Wydaje mi się ,żeby nie drażnić Rosji. Przecież Pan Wajda reżyser światły, który w niekonwencjonalny sposób pokazał Katyń nie chce robić w filmie o Powstaniu Warszawskim. Tak samo jak wielcy kina Polański na przykład. To co ma stać się pomnikiem wzoru patriotyzmu, heroicznej walki o niepodległość odchodzi w zapomnienie. Już nie mówiąc o tym ,że nauka historii za komuny uważała Powstanie za wielki błąd.
O Katyniu Świat się dowiedział dopiero po katastrofie samolotu. O Holokauście mówi cały Świat od zakończenia wojny. O antysemitźmie mówi się bardzo często, choć naprawdę nie wiem , co konkretnie to słowo znaczy i kiedy powstało. Czy Rzymianie byli antysemitami? Jeśli tak, to wyrządzili więcej krzywdy naszym Braciom Żydom jak Adolf Hitler. Pozdrawiam myślących. Jednocześnie nasuwa mi się pytanie:
Czy Feliks Konieczny był antysemitą czy historykiem?
Link:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

…………………………………………………………………………………………………
Jest taki polski muzyk , który się nazywa Paweł Kukiz. Założył nawet coś pod nazwą Powiernictwo Polskie , chcąc zrobić na złość Pani Steinbach za powiernictwo pruskie. I co Panu Kukizowi z tego wyszło …..konformizm i hipopkryzja, dla zainteresowanych coś w sieci się znajdzie.
Pytanie : co należy sądzić o szwedzkim zespole Sabaton, który tak w swych utworach hołubi polską historię , którą się nie chcą zająć polscy artyści ?........Wstyd czy konformizm. A może hipokryzja?
………………………………………………………………………………………………..
I tak zupełnie na koniec. Miło mi było dyskutować na stronie z Panem Michałem Rżankiem, którego uważam za człowieka, który w tym naszym Piotrkowie Trybunalskim mógłby coś pożytecznego zrobić, Z Panem Tobołą i oczywiście z Panem Piotrem Korzeniowskim oraz z innymi , którzy w jakiś sposób uważają dyskusję za konstruktywną.
…………………………………………………………………………………………………
Może jestem w mniejszości, ale…Wielki polityk kiedyś powiedział tak: ”jak byłem w mniejszości zawsze miałem rację”. Utożsamiam się z tymi słowami może w ten sposób, w demokracji większość nie zawsze ma rację. A odnosząc się do dzisiejszej większości uważam ,że ona niszczy Polskę. I nie chciałbym aby w niedalekiej przyszłości Polska znalazła się w granicach Kongresówki
…………………………………………………………………………………………………..
Gdzie tu wstyd a gdzie konformizm? To pytanie zostawiam Adminowi. Jestem niereformowalny Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

co na niepoprawnych zrobiłem wpis admin strony zlikwidował wszystkie moje arty i odpowiedzi. Prawica się łączy. Heh
Ps Lojalnie napisałem do niego sms, że publikuję wybanowany art na niepoprawni.pl. Blogerzy !. Logujcie się na stronie trybunalscy.pl i piszcie temat. Będę wdzięczny. A jeszcze bardziej będzie wdzięczna prawda.Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

halibuter

#76451

P E T Y C J A  ---proszę o podpisywanie i przekazywanie dalej

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5609

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#76473

A gdzie jest korona nad głową orła?

Daj se spokój z jakimiś trybunalskimi.
Pisz tu i kropka.
Jesteś Polakiem, a nie jakimś trybunalskim.

Pozdro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#76557

herb miasta. Jestem trybunalskim i jestem Polakiem. Patriotyzm lokalny niestety musi istnieć. I niestety trzeba piętnować to co jest złe, a właściwe chore w na prawo. Rozrastający sie geometrycznie przysłowiowi Kowalczycy będą mówić ustami "niezależnego "publicysty prawicowego Wołka albo jakiegoś innego Żakowskiego. Oznaki choroby trzeba niszczyć u jej zarania. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

halibuter

#76618