Kto następny w kolejce do niewyjaśnionych samobójstw, zabójstw i „nieszczęśliwych” wypadków…

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Takich śmierci w Polsce było sporo. Jak do tej pory układają się one tak, że najczęściej śmierć spotykała działaczy o zapatrywaniach niepodległościowych, urzędników państwowych mających obwieścić bardzo ważne informacje na tematy związane z aferami wielkiego kalibru, księży „niewygodnych” władzom, dziennikarzy, polityków o odmiennych opcjach politycznych. Co prawda „nieszczęśliwe wypadki” nieraz kończyły się szczęśliwie. Ostatnio takim szczęśliwcem okazał się dziennikarz Wojciech Sumliński, w którego oponie był poziomo wbity gwóźdź. A bodajże w 1993 roku pękła tez opona J. Kaczyńskiemu.
Wspomnę jeszcze o serii zagadkowych samobójstw w aresztach, a dotyczących też spraw ważkich( zabójstwo Dębskiego, Olewnika). Było tego naprawdę dużo.
Dziwne samobójstwo popełnił dyrektor biura Tuska G. Michniewicz, szyfrant Zielonka, który ponoć miał problemy ze zdrowiem psychicznym. Do głośnych wypadków zaliczę W. Pańko, M. Karp ( to bardzo osobliwa śmierć link: http://lista-obecnosci.blogspot.com/2008/04/czego-si-boi-pose-gra.html ), M. Faltzmann .
Zdarzyła się katastrofa smoleńska.
Namnaża się więcej pytań niż odpowiedzi. Warto obejrzeć ostatni odcinek „Warto rozmawiać” Pospieszalskiego (link: http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac/wideo/smolensk-co-wiemy-dwa-miesiace-po-katastrofie-24062010/1900584) , który już został okrzyknięty największym oszołomem w Polsce, dlatego program ma dość wczesną godzinę nadawania (23.30). Warto wspomnieć śmierć gen. Lebiedzia i obecny los jego żony, śmierć Litwinienki, dziennikarzy rosyjskich. Ponoć zginął jeden z kontrolerów lotów lotniska smoleńskiego.
Nikomu oczywiście nie życzę żadnej śmierci. Jedynie się zastanawiam, kto jest następny w kolejce - E. Klich czy może J. Miller, a może któryś z niesubordynowanych lotników z 36 pułku, może jakiś dociekliwy dziennikarz, czy może gen. Petelicki, który ostatnio wystawia nie dość pochlebną laurkę tym wszystkim, którzy w Polsce byli odpowiedzialni za fatalny lot i stwierdzenie,że Polska nie zdała jednak egzaminu i wszystko to, co się tu dzieje jest chore?
Kto następny?

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#68169

 Dotyczy ten problem także osób z górnej półki na ważnych stanowiskach ,zwalanie na (dołek psychiczny)  nie zawsze jest wiarygodne gdyż w cale nie musi być samobójstwo a jest tylko mordem ale najłatwiej zwalić wszystko na samobójstwo np.przypadek Sekuły(Urząd Celny)  a dodajmy dlaczego?, tak dużo ginie pieszych na przejściach może był świadkiem jakiegoś zdarzenia (nie wygodnego dla tych z układów ) ? i dlaczego prokuratury tak szybko umarzają ślectwa dla nich wszystko oczywiste ,proste -to tylko zaburzenia psychiczne lub był pijany ,kto następny ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#68381

bo wiadomo o jakie przypadki "samobójstw" chodzi i w jaki sposób kończą się śledztwa. Sekuła trzy razy np.strzelił sobie w brzuch

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#68475

PONAD 50% SPOLECZENSTWA LYKA WSZYSTKIE KITY KTORE WLADZA NAM SERWOJE W TV I NAWET JUZ NIE WYSILA SIE ZEBY PORZADNIE UKRYC FAKTY...LUDZIMY SIE ZE ZYJEMY W WOLNYM KRAJU ZE WSZYSTKO JEST OK. A TAK NAPRAWDE TO OK. JEST TYLKO W TV I W SLOWACH ZAKLAMANYCH POLITYKOW....

Vote up!
0
Vote down!
0
#68397

już żyjemy w świecie Orwella

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#68477

Czy tylko przypadkowy zbieg okoliczności przed wyjazdem polskich archeologów do Smoleńska?

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#70897

i coś czuję, iż materiały za niedługo będę mogła zbierać w terenie. Brrrrr, przerażające.

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą i po szkodzie głupi"

#301872

http://www.youtube.com/watch?v=2MyoKq30kzM

Vote up!
0
Vote down!
0
#266180

Przepraszam za to , ze w tym arcie wymienilem pana nazwisko. Jest mi przykro

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#266489

powinni napisać w obecności świadków oświadczenie, iż w najbliższym czasie nie zamierzają popełniać samobójstwa???
Zdrowie psychiczne w normie, długów brak, relacje rodzinne w porządku :)
Może by to trochę przyhamowało te dziwne zgony?

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą i po szkodzie głupi"

#301875