Pan Ludwik Wiśniewski zwany księdzem

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Pan Ludwik Wiśniewski dalej zwany księdzem zupełnie jak pan Tadeusz Pieronek dalej zwany biskupem, pierwszy ma,drugi miał lewicowe poglądy,i nikt nie jest w stanie zabronić wyrażania swoich poglądów nawet księżom czy jak dla mnie w tym przypadku panom. Ksiądz ma obowiązek głosić prawdę, ponieważ prawda jest niezmienna! Przypomnę słowa św.Jerzego Popiełuszki z jednych z kazań. (Grafika do tekstu)
Po tragedii smoleńskiej sp. pan biskup Pieronek tak mówił o ludziach modlących się przed pałacem prezydenckim cyt.
"Ci ludzie są mali, teraz doskonale widać ich karłowatość - jakaś fanatyczna sekta"
No tak, zapomniał, ze dzięki tej sekcie spod znaku Ryby idącej na męczeńską śmierć w areny Rzymu miał niezłą robotę.Natomiast pan ksiądz Ludwik Wiśniewski w swoim żałobno- politycznym manifeście zawarł:
"Nie będziemy dłużej obojętni na panoszącą się truciznę nienawiści na ulicach, w mediach, w internecie, w szkołach, w parlamencie, a także w Kościele."
Ale konkretnego wskazania, konkretnych przykładów zabrakło. Moze zatem doczekam się od pana księdza Ludwika potępienia wdowy po prezydencie Gdańska Adamowiczu za słowa nienawiści, za jad, który wylał się z jej ust wczoraj w stacji TVN24 ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

"czekaj tatka latka" . Jako element szerokiego frontu "mówiących nienawiścią", bez używania penalizowanej "mowy nienawiści", jegomość ksiądz(?) sprawdził się i zasłużył. Co na to ekselencje i eminencje? Ano, nic.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1579156

"Pan Ludwik Wiśniewski zwany księdzem", jak Go nazywasz, jest w dodatku dominikaninem a to zakon z którego jest najwięcej "odszczepieńców' KK którzy opuścili zakon i teraz plują na Kościół - w necie jest sporo wiadomości na ten temat jak i zasług dla KK "Pana Ludwika Wiśniewskiego zwanego księdzem"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1579167

Dlatego potrzeba się za nich Modlić

Żeby na Świecie nie było złych panów

I by zniknęli wszyscy ludzie podli

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1579169

Pieronek, Lemański, Boni i wielu innych, wychwalających PO, a plujących jadem na prawicowych ludzi.

Złoty cielec, masoneria, żydo-komuna w kościele katolickim w Polsce, to nie wymysł, to rzeczywistość!!!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1579176