TUSK - zero honoru

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Dość już mam międlenia tematu debat, doooość! Stara zasada pojedynków mówiła - jak Ty wyzywasz, to przeciwnik wybiera miejsce i rodzaj broni. Tusk wyzwał, ale okopał się za kamerami i mikrofonami bohatersko krzycząc ze swojego medialnego bunkra.

Brak szacunku, Panie Tusk!

Profesor Andrzej Waśko, filolog, znawca epoki romantyzmu, czekał na Katarzynę Hall, by zmierzyć się z nią w uczciwym boju, a okazuje się, że czekał na marne. Szkoda czasu Profesora Waśko!

Brak szacunku, panie Tusk!

Tusk ogłosił, że nie będzie przesłuchań w "partyjnych kazamatach" (czyli w biurze PiS). Jak dla niego lokal partyjny jest kazamatami, to winszuje zmysłu wojskowego, tak jak drzwi od stodoły mogą posłużyć za samolot, tak siedziba partii to już od razu kazamaty. Cała ta partia trąci badziewiem, podróbką, trąci plastikowymi imitacjami, potiomkinowskimi wioskami, bublem sprzedawanym na ruskim targu. Nawet słów dobrze dobrać nie potrafi - brak szacunku, Panie Tusk!

Ględzenie o Polsce to za mało - ale ględzenie o ględzeniu (o debatach) to już w ogóle strata czasu dla uczciwego obywatela!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jarosław powinien się zgodzić ,ale tylko na wolnoamerykanke. Żadnych ustawionych tematów. Tusek zadaje pytanie, Jarek odpowiada i zmiana.

Myślicie że herr Tusk by się zgodził?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178820

i starannie dobranej "bezstronnej publiki"?
NIGDY

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#178823

i wielkim wyrachowaniem swoich pilarowców narzuca mądrym ludziom swoją wypaczoną i zdegenerowaną wizję naszego kraju!Jak on się Boga nie boi?!Życie jest takie krótkie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178838

On taki sam bubel jak jego "polityka" i spoty przedwyborcze.
"No może nie wszystko się udało ale teraz to będzie lepiej! No i do tego to wredne , kaprawe spojrzenie w lisim usmieszku pt."No rodacy, głosujcie na Tusia..no jeszcze tylko ten jeden raz ..proszę! A ja wam k...a pokażę!"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#178840

że debatę powinien poprowadzić ktoś bezstronny, o dużej kulturze osobistej i mający wprawę w prowadzeniu debat np sejmowych.

Jedyną osobą która spełnia wszystkie te kryteria w sposób absolutny jest marszałek Stefan Niesiołowski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178850

Tusk jeszcze może krzyczeć ze swego bunkra. Bo jak z niego się wychyli, to go zaraz jacyś "nieokrzesani" "pisowcy" obrzucają niecenzuralnymi określeniami. I to żeby jakiś Ziobro albo inny Dorn. A tu nikomu nie znani ludzie, w dodatku poszkodowani przez kataklizmy, zamiast szukać u premiera otuchy to oni kąsają rękę która karmi. Ponoć. Często nawet BOR jest bardzo potrzebny. Ani to potem w telewizji pokazać, ani się tym chwalić. Do sądu mógłby z tym pójść, ale jakby tak każdego wsadzać za takie "ekscesy", to kto by pracował na tę jego ferajnę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178856

a strona PeOwska wciąż krzyczy ze swoich przyczółków.

Dzisiaj w ZETce jeden pan redaktor opowiedział, że z Boga też można się pośmiać i zarzucił na antenę taki oto żart (cytat z pamięci):

Bóg stworzył człowieka na Swój obraz i podobieństwo, wystarczy jednak popatrzeć na Zbigniewa Ziobro by zobaczyć, że ma jednak do Siebie dystans.

No to wszyscy mogą się już śmiać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#178858

Od kiedy zaraza czerwona i ubecka POlszewi miała honor,wasale i pachołki obcych agresorów,oni tylko mówią PO Polsku,ale nie myślą PO Polsku,to żmije z dwoma językami,do składania fałszywych obietnic,i do niszczenia Polski,i tym ubeckim jadem zatruwają Polskie społeczeństwo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178859

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#178857

Takich jak on,to sie kazało służbie obić kijami!!
I dać 5 złotych na okłady...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178862

Donald-Dyzma - czy o tym człowieku można POwiedzieć,że ma czegoś dość? Zwłaszcza okresowego bycia "premierem"-nieudacznikiem i w dodatku chwilowo bezkarnym? Proszę nie żartujcie.

PS

Miał prawo Dyzma POmyśleć o kazamatach. Człowiek siedzący czwarty rok w szafie w trampko-korkach na nogach ma POdstawy tak uważać.

   ______________________________________________________________ Sukces nigdy nie jest ostateczny,porażka nigdy nie jest totalna.Liczy się tylko odwaga.   /Churchil/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178869