Treści z tagiem: debaty

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Duchowość i tożsamość narodu pozbawione wielkich decyzji - wegetują li tylko. Naród, wspólnota odzwyczajają się od postawy OFENSYWNEJ. Chcąc tylko trwać - znikają. W sferze obrony tożsamości narodowej stanie w miejscu jest cofaniem się i byciem branym w jasyr przez mądrzejszych lub prymitywniejszych.

 

...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:17)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Już podczas debaty Duda - Komorowski w niedzielę, 17.05.2015, wielu podejrzewało, że Komorowski znał z góry treść pytań.  Świadczył o tym sposób odpowiadania na nie - czas wyliczony co do sekundy i recytowanie wyuczonych kwestii.  Sztab Komorowskiego został zdemaskowany przez Pawła Kukiza podczas pertraktacji na temat debaty w Lubinie...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:14)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W Lublinie, we współpracy z KRRiT trwa kolejna z cyklu debat poświęconych przyszłości mediów publicznych w dobie telewizji cyfrowej. W TVP Info, wiceprezes zarządu TVP-Marian Zalewski narzeka na słabiutką ściagalnosć abonamentu oraz że wpływy z abonamentu to ok. 15% budżetu TVP....Narzekał też sam prezes...

– W tej chwili płacimy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Debata (także: obrady) – dyskusja o sformalizowanej formie, wymiana poglądów na dany temat, najczęściej w większym gronie osób, np. na zebraniu, posiedzeniu, zgromadzeniu, zjeździe. Dyskusja ta dotyczy wyboru najlepszego rozwiązania omawianego problemu lub sprawy.

Od kilkunastu dni słychać tylko - DEBATY! żądamy DEBATY!- grzmią z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kumulacją zła, czyli nie tylko zestaw żałosno-POdobny. Premier Donald Tusk lubi nadużywać. Nadużywać także słów, terminów. Usiłuje epatować nimi co rusz udając luzaka, młodzieniaszka, równiachę!

Po rozbiorze semantycznym wypowiedzi D. Tuska pozostaje tylko jeden wniosek!
Żałość!
Pustka!
Mierność!
Tak!, tak!...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Rudy, fałszywy, mściwy i wredny jak ...Litwin! Tak nasz dziadek i ojciec mówili! Nasze rodziny żyły na kresach od zawsze.
A dziadkowie i rodzice byli nie tylko rolnikami.
Mieli pola, łąki, las, młyn, tartak, sad, hodowali konie.
W czasach II RP prowadzili przeróżne więc interesy.
O kupcach żydowskich, swoich partnerach...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Kampania wyborcza w pełni, a ostatnie dni to niekończąca się medialna dyskusja, w której padają głośne pytania, które stawiane są tak nachalnie, jakby od odpowiedzi na nie zależały dalsze losy naszego kraju.

„Debatować czy nie debatować?”, „Kto i z kim ma debatować?”, „Gdzie maja odbywać się debaty?

W kampanii wyborczej w 2005...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika niewolnik
Kraj
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Dość już mam międlenia tematu debat, doooość! Stara zasada pojedynków mówiła - jak Ty wyzywasz, to przeciwnik wybiera miejsce i rodzaj broni. Tusk wyzwał, ale okopał się za kamerami i mikrofonami bohatersko krzycząc ze swojego medialnego bunkra.

Brak szacunku, Panie Tusk!

Profesor Andrzej Waśko, filolog, znawca epoki romantyzmu,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

PO od czasu rozpoczęcia prezydencji zostało zepchnięte do defensywy i co dzień obrywa z jednej lub kilku stron. Postanowiło więc przejąć inicjatywę kontratakiem, przeprowadzonym wczoraj przez premiera i jego wiernego Vincenta. Ruszyły też siły specjalne PRu.
Od czterech lat uczciwie prowadzone debaty polityczne są w mainstreamie coraz...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Napisał pan redaktor artykuł, że w USA dzieci się rodzą z kodami kreskowymi na pupach. Gazeta okrasiła to zdjęciem kodu kreskowego na puszce z zielonym groszkiem. Etyk wypowiedziała się, że to ładne i postępowe. Popularny dziennikarz - teolog poddał informację w wątpliwość. Fryzjer celebryta, który zna USA jak własną kieszeń ( to jego słowa )...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Zaczynam od historii deficytu budżetowego. Jak widać na załączonym obrazku - jest on NAJWYŻSZY w ostatnim dwudziestoleciu. PiS zostawił Polskę z prawie 4 razy mniejszym deficytem. A w tym roku jest już 2 razy wyższy niż w zeszłym. Koniecznie powinno się pozwolić PO dalej samodzielnie rządzić. Grecja przy nas to będzie niedługo pikuś, jak to...

0
Brak głosów