Baden – nie! Rentgen? Też nie!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta – Baden nie jest TW Baden i rentgen nie jest TW Rentgen ! Za to taka pani Świątek  może TW nie jest ale są dowody na składanie przez nią dowodów wierności linii jedynej POprawnej partii, w której bycie TW to prawie jak legitymacja partyjna . Baden i Rentgen takich dowodów nie składali i zamiaru składać nie mają. Dlatego są BE. Czyli bezEcni. Zwłaszcza  Rentgen. Nie TW... Jeszcze by „prześwietlił” w Bydgoszczy szanowne gremium naczprokurWatorskie pod naczalstwem pani Świątek pod kątem TW i dopiero byłby pasztet.

 

A tak w ogóle to wnioskuję by do jednostek SI  dołączyła jednostka  „1 maksjan”. Jako jednostka bezczelności i  amplitudy trzęsienia galotami naczprokurWaturywojskowej.

Czego boi się naczprokurWaturawojskowa, że nie chce Michaela Badena przy sekcjach ofiar smoleńskich ? Przecież on też... założy  fartuch i stanie do pracy razem z lekarzami polskimi i  nie będą musieli do siebie nic mówić. Wykonają jak fachowcy swoją pracę, z wielkim poszanowaniem ofiar tej katastrofy....

 

Przyznaję bez bicia, że ujęta mową obecnej marszałki, wygłoszoną 29 kwietnia 2010 w Sejmie RP nie mogłam odmówić sobie przyjemności przypomnienia ich.

 

http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/d43880e41ebf5310c125771500009... (str.140)

 

Mecenasa Hamburę trudno posądzić o brak kompetencji i inteligencji, natomiast wiele do życzenia pozostawia  zarówno kompetencja jak i IQ rzecznika NPW, Maksjana Marcina. Najmądrzejszego wybrał naczprokwoj na rzecznika ? Przepraszam ale tak sobie głośno myślę analizując argumentację rzeczonego rzecznika w/s bajzlu towarzyszącego ekshumacji śp.Anny Walentynowicz. Właściwie to NPW i tym razem nie zaprezentowała nic nowego i nic rewelacyjnego bo od ponad 2 lat usilnie stara się utrudniać śledztwo smoleńskie co już nawet tajemnicą Poliszynela przestało być, tak jest transparentne. Tyle tylko, że z biegiem czasu jej metody są coraz bardziej prymitywne. Coś jak ewolucję wsteczną czyli powrót na drzewo demonstrują przedstawiciele tej instytucji.

Laikiem w materii jestem ale np. wiem, że przywożone do Polski z zagranicy zwłoki osoby, która zeszła w niejasnych okolicznościach, są obowiązkowo poddawane sekcji zwłok w instytucie medycyny sądowej. Dziwne to cokolwiek, że ja prosty skrzypek o tym wiem, a biegli w naczprokurWaturzewojskowej o tym nie wiedzą. Baaaaaa, nawet sam genprok o tym nie wie bo kiedyś w prestiżowej giewu się wyraził, że nie ma takiego wymogu w polskim ustawodawstwie.  Może genprok ma tyły w języku rosyjskim i nie odróżnia  „nie lzja” od „nienada”  dlatego  polskie organy (ufffff... już miałam chlapnąć „członki”)  sekcji nie zleciły z powodu banalnego lapsus linguae ? Albo uważa Klicha Edmunda wraz z jego nieodłączną częścią czyli wnioskiem  „jak walnęło to się urwało” za niepodważalny autorytet...

Maksjan Marcin to dziś chyba ze 3 razy się przebrał bo tak się pocił lawirując  w argumentach, że ja musiałam się przebrać bo popłakałam się ze śmiechu  jak bóbr, i jak już mi przeszło to wyglądałam jakbym wyszła z Niagary.

 

- Opóźnienie wynikło z tego, że inspektorzy sanitarni spóźnili się na tę czynność. Prokuratura będzie wyjaśniać dlaczego do tego doszło. Otrzymaliśmy pismo od inspektora sanitarnego, w którym poinformowano nas, że skieruje swoich przedstawicieli na miejsce ekshumacji. Prokuratura przyjechała na czas, panie z sanepidu również były o godz 3.00, ale z niewiadomych przyczyn oddaliły się. Będziemy wyjaśniać tą sytuację.

 

-         Rzeczywiście takie pismo o dopuszczenie pana Badena do składu biegłych, których powołała wcześniej prokuratura, pełnomocnik rodziny złożył. Chcę państwu przekazać, że pełnomocnik w żaden sposób nie uzasadnił, co nowego mógłby wnieść pan Baden do sprawy swoją obecnością ws. czynności medycznych. Mamy zespół biegłych z trzech ośrodków akademickich i mamy do nich pełne zaufanie. Oni uczestniczyli w poprzednich ekshumacjach i nie mamy żadnych podstaw, żeby wątpić w ich rzetelność i obiektywizm

Tyle kpt.Maksjan.

 

 

http://niezalezna.pl/32950-ekshumacja-owiana-tajemnica

 

Jeszcze weselszy jest argument WPO o odmowie użycia aparatury rentgenowskiej w sekcji zwłok z powodu...„niemożności korzystania z tych samych urządzeń dla osób żywych jak i zmarłych. To dopiero najcięższego kalibru argument ! Którego NPW  trzyma się jak ostatniej deski ratunku. 

 

 

 http://hambura.salon24.pl/447903,wniosek-do-wpo-z-15-09-2012-ekshumacja

 

Pytam - ta deska to deska z tonącej platformy czy raczej.... brakująca mundurowej palestrze piąta klepka ?

...Najwyższy czas by p.Baden i p.Rentgen złożyli odpowiednie dokumenty w odpowiednim urzędzie o przyznanie im zaszczytnej rangi  „TW”.

I będzie cacy !

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak głosów

Komentarze

Obcykany w procedurach ekshumacji zespół "asów" medycyny sądowej w składzie:

1. prof. dr hab. n. med. Barbara Świątek
2. prof. dr hab. n. med. Karol Śliwka
3. dr hab. n. med. Zbigniew Jankowski
4. dr n. med. mgr prawa Tomasz Jurek
5. dr n. med. Łukasz Szleszkowski
6. dr n. med Jerzy Kawecki

uznał, że obecność prokuratora przy otwieraniu trumny jest zbędna.
Co na to Maksjan Marcin, gotów założyć własne gacie w dowód rzetelności, doświadczenia i obiektywności w/w ?

http://niezalezna.pl/32953-biegli-chcieli-zlamac-procedure-przy-sekcji

Proponuję całą mundurową palestrę wraz z jej "ekspertami" wystrzelić na Księżyc. I będzie spokój !

Spokojnego wieczoru, Szanowni Państwo. Temida... czówa !

contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290688

"wystrzelić na Księżyc. I będzie spokój !"
Tylko razem z putinkiem.
Lub po prostu: wystrzelić.
Pozdrawiam.

Jakub Wołyński

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#290700

Nie będzie dzisiaj sekcji zwłok które nad ranem ekshumowano na gdańskim cmentarzu z grobu śp. Anny Walentynowicz. To skutek skandalicznej organizacji pracy biegłych i wojskowej prokuratury. Okazało się, że zepsuł się… tomograf komputerowy, którym miały być przebadane szczątki przewiezione z gdańskiego cmentarza do Instytutu Medycyny Sądowej w Bydgoszczy.

Długo trwały próby uruchomienia tomografu, ale skończyły się fiaskiem. Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl ciało ekshumowane na cmentarzu „Srebrzysko” w Gdańsku teraz zostanie przewiezione do Krakowa!!! Tam, w zakładzie medycyny sądowej krakowskiej akademii medycznej zostanie przebadane tomografem komputerowym, a następnie trafi do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu, gdzie ok . 15 powołany przez prokuraturę zespół biegłych przeprowadzi sekcję zwłok. Gdy publikowaliśmy tę informację trwało właśnie plombowanie trumny z ciałem.

Bałagan towarzyszący dzisiejszej ekshumacji jest porażający. Przypominamy, że miała się ona rozpocząć o 3.00, ale było kilkugodzinne opóźnienie, bo prokuratura nie potrafiła porozumieć się z Sanepidem i pracownicy tej ostatniej instytucji nie pojawiły się na cmentarzu o wyznaczonej porze.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#290691

TyPOwo kacapski burdel, barbarzyństwo i świństwo. W tym się POjednali się z kacabydłem oprócz wspólnego mordu na Polakach.
Niech się POjednają w końcu pod ścianką lub na latarnie kopytami do góry, amen.

Jakub Wołyński

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#290698

gość z drogi

może wystraszyli sie tego,ze Bydgoszcz była gotowa na całonocne czuwanie...

e....to nie bałagan,to ucieczka do tyłu....

re biegłej nr 1,to podobno ta sama,co miała powiedzieć przed laty,ze śp Student Pujas

sam sobie winien,bo spadł ze schodów

dziwne TO wszystko ,

czym lepszy Kraków od Bydgoszczy ? juz wiemy...

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#290699

Athina

 oby nie było tak ,ze ekshumacja Anny Solidarność się opózni do czasu wydobycia zwłok drugiej ofiary  w Warszawie, a po drodze będzie małe myk, i okaże się że w trumnach od samiuśkiego początku były właściwe zwłoki , tylko oszołomom coś się wydawało

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#290712

Mnie już nic nie zdziwi - jeden kolejny "zbieg okoliczności" w tył, w przód to już bez znaczenia. Może jakiś TIR między Bydgoszczą i Krakowem ?
Ech !...

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290725

Domagają się respektu i szacunku (vs antykomur) ale jak tu jaj sobie z nich nie robić ? No przecież żeby nie zwariować od tego ich "fatum smoleńskiego" to trzeba tą parę w jakiś gwizdek puścić.

Ciekawe co w Krakowie się przydarzy - tam to już chyba tylko trzęsienie ziemi, tsunami, szarańcza albo inna plaga egipska. Piramida już jest. Sfinksa też widziałam gdzieś tu na NP.PL - ma pysk chyżego rója. Pikny do cudu ! Chyba poszukam i sobie wkleję. ;);)

Pozdrawiam.

contessa

_______________

... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !

_________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290717

krakowskich wyznaczono tym razem do sfałszowania wyniku tomografii

Krakowski zakład med. sądowej ma bogate "tradycje" żeby tylko wspomnieć ober-drukarza prof Marka co pod dyktando SB robił ze śp Pyjasa alkoholika.

BTW - kto głosi że tylko sędziowie i prokuratorzy w PRL i jej obecnym neo- bolszewickim wydaniu 3RP to chyba nigdy nie słyszał o dyspozycyjnych biegłych sadowych.

Od dawien dawna ci "eksperci" dostarczają na piśmie wierutne brednie, niezgodne nie tylko z prawami fizyki, materiałem dowodowym, zeznaniami swiadków ale i elementarną logiką i uwaga - opinie te są zwykle "niepodważalne"!

Już wiadomo jaka jest strategia awaryjna zbrodniarzy smoleńskich - sfałszować 3-4 sekcje i rozpocząć kampanię medialną - "stop oszalałym z nienawisci maciarewskim nekrofilom podważajacym wciąż ustalenia naszych czołowych śledczych i naukowców" - tfuuuu, niedoczekanie!!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#290704

Vide ma odpowiedź Nessun Dormie !
Umiemy być jednak jednomyślni.
;)
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290709

Właśnie miałam dodać tą wiadomość.

Jak on się zepsuł to ja jestem Dalaj Lama.

Biedna naczprokurWaturawojskowa znów padła ofiarą kolejnych "zbiegów przypadków i zbiegów okoliczności"...
Cud, że te wszystkie Artymiaki, Szelągi i reszta towarzystwa jeszcze żyje po 2.5 roku takiej pandemii.
Qńskie zdrowie mają.

A'propos "Qń..."... Pisałam taki felietonik w styczniu po zmianie Paru(l)skiego, zakończony pytaniem jaki będzie ten nowy, którego mam mieć.

http://niepoprawni.pl/blog/1792/qn-czyli-plk-artymiak-contra-genparulski

Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten nowy nawet na kabanosy III gat. się nie nadaje. Tak cuchnie !

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290706

Pracownice Sanepidu się pojawiły o oznaczonej porze, ale policja nie wpuściła ich na cmentarz, bo nie było ich na liście uprawnionych do wejścia.

Wcześniej nie wpuszczono państwa Gwiazdów, Fotygi i jeszcze jednej posłanki, którzy chcieli pełnić wartę honorową przy grobie Anny Walentynowicz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#290767

Rozmowa telefoniczna

– Dobry wieczór pani. – Czy mówię z panią profesor Barbarą Ś.?
– Dobry wieczór. Tak, a kto pyta?
– Dzwonię do pani z kancelarii premiera i nazywam się Tomasz A. Pani przewodzi składowi lekarzy i jest odpowiedzialna za ekshumację zwłok Anny Walentynowicz?
– Tak, a o co chodzi?
– Jakby tu pani delikatnie powiedzieć,… no… życzeniem premiera jest, aby pani uniemożliwiła uczestnictwo w pracach ekshumacyjnych prokuratorowi.
– ???
– No,… chyba pani rozumie, że nie możemy pozwolić na rozgłos, zwłaszcza że wiele informacji „przecieka” z prokuratury do mediów.
– Jeśli tak pan premier sobie życzy, to proszę przekazać panu premierowi, że może być spokojny. Osobiście o to zadbam.
– Pani profesor, ale to jeszcze nie wszystko. Pan premier chciałby, aby badanie tych zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy wykazało, iż są to rzeczywiście zwłoki Anny Walentynowicz.
– Oczywiście, rozumiem, da się to zrobić, ale nie w Bydgoszczy, bo w tymże zakładzie są,…. jakby tu panu powiedzieć…. ludzie, którym nie do końca mogę ufać, a szczególnie tym z obsługi aparatury rentgenowskiej i tomografu komputerowego. Oni będą za bardzo patrzeć nam na ręce, a nie da się tych badań zrobić bez ich udziału.
– O cholera!... to się narobiło. A może by tak…
– ???
– A może by tak… awaria sprzętu???
– No jasne, to się da zrobić. – Aparatem rtg do badania ludzi żywych nie zbadamy zwłok, bo przepisy zabraniają, a tomograf będzie miał „awarię”. – Zaraz zadzwonię do zaufanego pracownika, aby ją spowodował. Ale co dalej?...
– Ależ… pani profesor, resztę niech pani pozostawi nam. Mamy „swoich” ludzi w Krakowie i Wrocławiu. Wystarczy, że pani po prostu tych badań nie zrobi w Bydgoszczy.
– Rozumiem. Cieszę się, że będę mogła pomóc panu premierowi.
– Również dziękuję. A… i jeszcze jedno:… tej rozmowy pani profesor – nigdy nie było.
– Oczywiście, że nie było.
– Dziękuję za załatwienie sprawy. Dobrej nocy pani profesor.

Pozdrawiam, Satyr
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#290722

Heheheheeeee......
Tomograf nr 101, nr 102...
Historia lubi się powtarzać.

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290728

Obyś nie okazał się prorokiem, ale Twoja sugestia jest aż nadto prawdopodobna.

Moim zdaniem, oczywiście zdrajcy znowu "przewalą" badania i waaaaadza będzie mogła otrąbić sukces naśmiewając się ze smoleńskich oszołomów, którą znowu wydyma rękoma pożytecznych idiotów.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#290836

Nowy, nieużywany, przenośny rentgen U.S. Army znaleziony we wrocławskim ZOO. Po 50 latach paczka UNRY byłaby właściwie wykorzystana. 

http://aktualnosci.web-portals.pl/788503/zabytkowy_rentgen_u_s_army_znaleziony_we_wroc_awskim_zoo

Vote up!
0
Vote down!
0
#290736

Hmmmm...jego chyba też dotyczy naprędce wymyślony paragrafik o "niemożności korzystania z tych samych urządzeń dla osób żywych jak i zmarłych".
Pęc ze śmichu można choć to wcale śmieszne nie jest.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290740

Nie zapomniałoś mnie odwiedzić. Wdzięcznam za pamięć.

Pałuj, nie żałuj ! Ku chwale Ojczyzny !
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290742

Przeginają pałę maxymalnie zdrajcy!

Taką ciemnotę wciskać?

Coś znów nie działa?

Krew mnie zalewa,dobrze że nie mam TV w domu bo mógł bym go rozbić,tak że wolałem go oddać biednym.

------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#290738

Nie pierwszy i nie ostatni. Jeszcze cudów zwanych "zbiegami okoliczności" doświadczymy.
Ze też qooźwa Panom Biniendzie i Nowaczykowi nic się nie psuje, a ta biedna prokurWatura to wciąż doświadczana przez los jest. Cinszko...

Może jakieś egzorcyzmy by trzeba odprawić ? A najlepiej fundnąć jednośladowego "mercedesa". Fajny model widziałam w Budzie Ruskiej, nawet niezbyt zardzewiały...

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290745

Tu nie trzeba wielkich dociekań, zespołów sejmowych, żeby stwierdzić, ze to był zamach. Oni sami przekazują wyraźnie, ze to nie był wypadek. Za dużo tych zakazów i nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Jednak przede wszystkim zakazów: począwszy of nieotwierania trumien, a skończywszy na prof. Badenie.

A właściwie nie skończywszy, bo wczoraj w Rozmowach Niedokończonych (z udziałem Macierewicza, polecam jeśli ktoś kto nie słuchał) połączono się telefonicznie z mec. Hamburą, który powiedział, ze gotowi są przyjechać na sekcję patomorfolodzy ze Szwajcarii, z zespołu, który przeprowadzał sekcję zwłok księżny Diany. Na to tez oczywiście nie wyrażono zgody.

Dziesiątka zasłużona, świetny tekst, miałaś wenę! Jedynek Ci jednak też nie poskąpiono, pewnie dla urozmaicenia ;-))

Vote up!
0
Vote down!
0
#290772

Mecenas Hambura swą korespondencję publikuje na swoim blogu na sralonie, a ja lubię na ten blog zaglądać.
Oni się za Chiny Ludowe nie zgodzą na żadnych ekspertów z zewnątrz. Bo... ich sekcje i badania wiele się od ruskich nie różnią.
Ja mam nadzieję, że podczas transportu ciała miały "naszą" eskortę, bo tym lujom to trzeba na okrągło 24 godz. na dobę na ręce patrzeć.

A pałkarzątka, cóż... pałują ku chwale Ojczyzny.
Każdy orze jak może, czasem podświadomie.
;);)
A niech sobie pałują. Mnie i tak czytacie, a ich - kto ? No i na oślep trochę młócą - co im zrobiła wczoraj Maria Callas ? Chyba opery nie lubią... ;-/

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290781

A wszystko to jest możliwe gdy zsumować ilość użytecznych idiotów i debili, ich dzieci oraz nowy chów z III RP.
Może pojadę po bandzie, ale tylko POMÓR w ich szeregach rozwiąże problem.
Po co nam taka ilość idiotów, sprzedajmy to gdzie, albo niech użyźnią... w tempie przyśpieszonym.
Najprościej wyciąć harcowników i odizolować stado od przywódców, momentalnie zamienią się w zbłąkane owieczki. Choć niektórym piana antypisowskiej wścieklizny będzie jeszcze ciekła. Ale od tego są już weterynarze.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#290793

Nikt nie rodzi się żołnierzem,ale gdy przyjdzie taka potrzeba,to jak nasi ojcowie i dziadowie też staniemy w szeregu do obrony naszej ojczyzny,pisaniem ta banda nie odda władzy

pozdrawiam cię druhu

Vote up!
0
Vote down!
0
#290813

Witaj Bracie,
masz rację, choć i pracy organicznej nie można zaniedbać.
Nie wiem co jeszcze trzeba, by Naród powstał. Nikt tego nie wie. Choć coś mi chodzi po głowie.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#290837

A jedź po bandzie, oni mogą to Ty nie ? Oni to już nawet bez trzymanki i bez żadnych hamulców jadą...

Wiesz, tak sobie myślę, że Tuska to szlag trafia bo dwoi się i troi by Polacy powyjeżdżali i on wtedy z kolesiami by sobie spokojnie w gałę haratał, a tu doopa - nie chcą Polacy wyjeżdżać, przynajmniej ci, których chciałby się najszybciej pozbyć.
Chyba stąd taka hyperaktywność seryjnego samobójcy...?
Pozdrowienia.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290834

Bronki i Tuski się zdziwią, jak ich dopadnie seryjny albo inny niesamowity zbieg okoliczności i przypadków.
Nie sadzę, by zdążyli mieli gdzie uciec.
Zwierzchnicy ich tak wkręcili, że się nie wywiną.
A jak sądzę i Europa niedługo zapłonie.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#290838

Innej możliwości ja już nie widzę,a pisanie nasze to oni maja głęboko w d---e,raz zdobytej władzy się nie oddaje,i tu niema co gadać,ich po prostu trzeba lać

pozdrawiam cię contesso

Vote up!
0
Vote down!
0
#290796

Ale pisać musimy żeby oni wciąż wiedzieli, że my wiemy !!!

Jak myślisz - czemu oni tak portkami trzęsą ? Bo wiedzą, że my wiemy.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290830

 ...z Bydgoszczy można do Krakowa jechać przez Warszawę...Możliwe, że nawet zostanie, dla większego szacunku, dla Anny Solidarność, uruchomiony pociąg specjalny i w tym momencie wszystko będzie O.K....przez W-wę...Już nawet nie silą się na jakąkolwiek subtelność w inscenizacjach, a w Bydgoszczy jest, oczywiście jedna, jedyna aparatura diagnostyczna...etc, etc..To już nie jest nawet śmieszne, to jest tragifarsa, która, jestem przekonany, ma na celu, po raz kolejny zagranie na nosach i śmiech prosto w twarz...wszystkim szukającym prawdy. Chcą pokazać, że każda próba przeprowadzenia rzetelnego śledztwa będzie torpedowana wszelkimi środkami i metodami, dostępnymi "pod żyrandolami", a jest tego niezły garnitur...Ale, powtarzam to po raz kolejny,w matematyce istnieje pojęcie "dowodu nie wprost", a matematyki jeszcze ze szkół nie wycofali, dlatego istnieje szansa na to, by logicznie myślące młode pokolenie dodało sobie "dwa do dwóch" i wyciągnęło właściwe wnioski..A przecież m.in. o to głównie nam chodzi...

Vote up!
0
Vote down!
0
#290780

Na temat transportu nigdzie nic nie znalazłam, natomiast taka ciekawostka - mec.Hambura dwukrotnie złożył w WPO wniosek o :
"WNIOSEK
Wnoszę o dopuszczenie do udziału w ekshumacji i sekcji zwłok 2 osób zaplanowanych na dzień 17 – 19 września 2012 r. dodatkowego zespołu filmującego przebieg ekshumacji i sekcji zwłok. Należą do niego następujące osoby:
Jerzy Zalewski
Grzegorz Braun
Joanna Czarnecka
Iwo Swiłło
Jerzy Rudziński
Adam Lenart
Aleksander Zalewski

Wnoszę o pilne rozpatrzenie wniosku i udzielenie informacji o kierunku jego rozstrzygnięcia do dnia 14 września 2012 roku. (...).

Całość tu:
http://hambura.salon24.pl/447172,wniosek-do-wpo-drugi-z-12-09-2012-ekshumacja

Dwukrotnie nie otrzymał żadnej odpowiedzi.
Takie transparentne śledztwo prowadzą te miśki.
Pozdrawiam.

contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290821

i w przypadku orzekania we własnej sprawie, co ma miejsce od początku postepowania rządu i prokuratur w sprawie tragedii smoleńskiej, nadaje się do zgłoszenia w trybie nadzwyczajnym do międzynarodowego trybunału sprawiedliwości.

wielkim smutkiem napawa odmowa stosownego urzędnika unijnego przysłania niezależnego obserwatora ale innej legalnej drogi prawnej nie ma.

W stanie wyższej konieczności należy stosowne czynności śledcze robić także nieoficjalnie - to jest sprawa wynaturzone państwo polskie vs pokrzywdzeni i pozbawiani elementarnych praw obywatele!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#290892

Robią co chcą bo czują się wciąż bezkarni.
Już spreparowali "napaść na policjanta" przez Grzegorza Brauna dziś rano na Powązkach. Biedaczek chyba jest tak "pobity", że nie trzeba obdukcji, hehehehe.
Ja mam cichą nadzieję, że te wszystkie szuje w tzw.śledztwie smoleńskim, cywilne i mundurowe, zostaną w końcu od niego odsunięte i zostanie im odebrane prawo wykonywania zawodu. Dożywotnio. No i oczywiście paka za działanie na szkodę śledztwa i państwa polskiego z konfiskatą mienia włącznie.
Oni muszą zostać wzięci za mordę, innego wyjścia nie ma.

Ciekawe kto wydał polecenie obecności zwiększonej liczby policji w całej akcji "Ekshumacja", bo że ona tak sama z siebie to nie wierzę. Jest tak bezczelna, że nawet się nie legitymuje łamiąc ustawę.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290902

widać nie byli pewni odpowiedniego "nagrzania" biegłych z Bydgoszczy.

Mozliwe, że w planie 1A było dorzucenie do zawartości trumny (jestem na 99,9% przekonany że całkowicie przypadkowej) materiału genetycznego śp A. Walentynowicz (takowy mieli zebrany jeszcze w kwietniu 2010) by później "odkryć" go w szczątkach poddanych autopsji a nie "odkryć" i "zapomnieć" udokumentować istotnych rozbiezności

Na swobodę takich działań nie pozwolili czujni Nasi wiec idze wariant 1B oszustwa.

Widać "drukarze" z Krakowa bardziej nagrzani...

Po dobroci nic nie zdziałamy, bo na samym końcu mają plan awaryjny 2Z gdzie jakas prof Barbara Ś. czy inny figurant trzymany na krótkim łańcuchu po chamsku sfałszuje całość protokołu posekcyjnego.

Po co ta walka z wiatrakami w obliczu totalnego bezprawia? Ano jest ona b. ważna - pamiętajmy o milczącej wiekszości społeczeństwa - ONI MUSZA się przekonać o rozmiarze łajdactwa ekipy Hyżego Ruja i użyć swoich kartek wyborczych tak, że TYM RAZEM żadne ruskie agencje nie zdołają wyborów sfałszować!!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#290920

Tak ! Warta Honorowa pomieszała im dość szyki.

Mnie jednak interesuje czy podobna honorowa eskorta była na trasie bo w podróży to różne "cuda" potrafią się zdarzyć.

To nie jest wojna z wiatrakami, to tak tylko pozornie wygląda. To jest oddech w plecy, po to - jak już pisałam wyżej - żeby wiedzieli, że my wiemy i że czas rozliczania za wszystkie smoleńskie "zbiegi zbiegów okoliczności" przyjdzie.
A przy okazji niesmoleńskie też...
Popatrz jaka cisza o ostatniej ich jeździe do Smoleńska i Moskwy. Pewnie znów oglądali wrak. Z odległości 5 m...
To była jazda po instrukcje wg mnie.
Pozdrawiam.

contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290941

przyznam że zagryzając zęby ze złości i obrzydzenia śledzę te "majnstrimowe njusy" ale tego akurat nie usłyszałem - pewnie było 1 zdanko miedzy czeskim bimbrem a ślinieniem się Zizola - to teraz tematy "wiodące" w GWnianych ŁżeVNach

BTW - w serwisie informacyjnym ŁżeVN w pon. 17go o 19:00 ani jednego słowa nie było o pewnym ważnym wydarzeniu zwiazanym z ta datą - to juz nawet kwadrans wcześniej na Krok-sacie dali 1-minutowe info o rocznicy sowieckiej napaści ;/

3majmy się, nie dajmy się!

pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#290953

Ja ze "źródła" ale z obowiązkową klamerką na nosie tam wchodzę ;);) :

"Komunikat Naczelnej Prokuratury Wojskowej dotyczący wyjazdu grupy rekonesansowej do Smoleńska
24.07.2012

Informujemy, że w dniach 29 lipca – 2 sierpnia 2012 roku, w Smoleńsku przebywać będzie grupa rekonesansowa, w skład której wejdzie prokurator wojskowy, dwóch biegłych – członków zespołu powołanego przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie w dniu 3 sierpnia 2011 roku, do wydania kompleksowej opinii na temat okoliczności, przyczyn i przebiegu katastrofy samolotu TU 154M nr 101 w dniu 10 kwietnia 2010 r. oraz specjaliści z zakresu logistyki i transportu z różnych instytucji wojskowych, w tym m.in. ze Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, Żandarmerii Wojskowej, Szefostwa Transportu i Ruchu Wojsk oraz Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych – łącznie 13 osób."

http://www.npw.gov.pl/491-Archiwumkomunikatw.html

Co do 17 września roku pamiętnego to... drogi prezydęt nawet się nie zająknął, że to rocznica napaści sowietów na Polskę, Tusk schował się do szafy no to media nie chciały się wychylać.

Nie bądź wredny ;);) i wejdź gościom w sytuację - tu się płemieł na molo jedna, przyklepuje pojednanie w Smoleńsku, Cyrylowi woda na kropidle jeszcze nie wyschła i oni teraz mają wyjechać publicznie z gadką, że ich przyjaciele zdradziecko napadli na Polskę ? Toż główny doradca RBN, Wolski by z miejsca kopnął w kalendarz, a oni potrzebują jego cennych rad i doświadczenia... Teraz chyba już bardzo.
Pozdrawiam.

contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290959

Tak sobie od daaawna próbuję wyobrazić takie posiedzenie RBN:

Ktoś zgłasza koniecznośc omówienia sprawy rangi strategicznej, np. dla obronnosci kraju (bo chyba do dywagacji o doopie maryni RBN nie jest konieczny?)

Z definicji w takim gremium powinni zasiadać tylko ludzie z certyfikatem dostepu do informacji i dokumentów ścisle tajnych, czy jak to nazywają nasi sojusznicy z NATO classified

No i zasiadają, ktoś zagaja a tu słucha albo nawet zabiera głos ruski agent Wolski, ruski agent Kuźniar, ruski agent..., ruski agent...

w świetle napadu szczerości prokwoja wobec wdowy po T. Mercie - "robimy wszystko co każą ruscy" to ONI tam w tym RBN zachowuja się tak, jakby Polska JUŻ utraciła niepodległość?

absolutnie bezdyskusyjnie rację miał J. Kaczyński nie przyjmujac zaproszenia do RBN

ZiZol się taka czujnością nie wykazał i podejrzewam że zapłaci za to już wkrótce najwyższą cenę, tzn hańby i politycznego niebytu pograżając swoją kanapę

Jak jeszcze nie jest dostatecznie utytłany gównem, to już go na tym RBN "dotytłaja" np. uchwalą że 29 b.m. za wszelką cenę trzeba utrzymać spokój na ulicach - czytaj uruchomić oddziały ZOMO by pałami przypomnieli kto tu rządzi a jak ludziska takie podatne na prawicowo-niepodległosciowe podburzanie to im rozp. bębenki uszne bronią LRAD a szczególnie zaciekłych rozjechać Rosomakami (wszystkie wymienione rodzaje wyposażenia i broni mają zastosowanie tylko do eksterminacji cywilów. przypominam że zakupiono bodajże 15tys kompletów wyposażenia ZOMOwskiego - do zaprowadzania porzadku na meczach wystarczyło by 50x mniej!)

Ludzi spałuja, pare osób polegnie, pójdzie sterowany przeciek kanałem np "Newsweek" albo inna "Angora" o przyzwoleniu RBN na uliczne jatki i tak oto jednego dnia ZiZol będzie kolejnym zoombim w stylu Bolka ;/

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#291558

"Z definicji w takim gremium powinni zasiadać tylko ludzie z certyfikatem dostepu do informacji i dokumentów ścisle tajnych, czy jak to nazywają nasi sojusznicy z NATO classified

No i zasiadają, ktoś zagaja a tu słucha albo nawet zabiera głos ruski agent Wolski, ruski agent Kuźniar, ruski agent..., ruski agent..."

Baaardzo celne !!
Ruscy agenci stanowią o bezpieczeństwie Polski ale tylko tacy jak my zdają sobie z tego sprawę.

Te posiedzenia RBN bardziej przypominają towarzyską parapetówę niż cokolwiek. Teraz i Ziobro "dostąpił zaszczytu" bywania na sralonach.

A tak na marginesie - wprowadzenie Ziobry to chyba też trochę szukanie przez towarzyszy sojusznika by dorzucił swoje głosy. A potem to już jak w tym kawale o niedźwiedziu w leśnym kiblu, który użył stojącego w kolejce do wychodka zajączka jako papieru toaletowego, czyli murzyn Ziobro zrobił co trza, murzyn Ziobro niech spada. Bo jak nie to my go spadniemy.

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#291579

gość z drogi

wczoraj u JWP zwariowała mi klawiatura,wzięła i sie zacięła...a jak tk lubie słuchać Leszka Długosza....:)

ale nic TO jestem i stukam...

spóznione wiesci,ale Kraków juz nie aktualny...teRAZ Wrocław...

POkićkało im się ze strachu do imentu ?

acha a bałaganu winne panie z SANEPIDU,jak rzekł pan Szekląg,biedaczki niby urzędniczki a na prawie sie nie znają tak to jakoś wybrzmiało..:)

szok

teraz uciekają do Wrocławia...komuś coś padło na oczy ..wilcze oczy...

pozdr z drogi do Prawdziwie wolnej Polski :)

dycha

a dla pałkarzątka cuś na ...laxigen ,czy tak jakoś sie to nazywało...koledzy w szkole dolewali do kawy...z mlekiem ,kawy zbożowej :)))oczywsta

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#290955

Oooooooo, panie z sanepidu ?? Myślałam, że znów Kaczor i PiS. To granda, że nie oni.

Kraków nieaktualny ? To znaczy, że co ? No ja wiem, że Kraków nie od razu zbudowano ale jeszcze go budują ?

Dobra, ja tu podśmiechujki sobie robię, a tu plan "Y" wszedł w życie.
Został plan "Zet"... Ciekawe czy Wrocławia jakaś plaga egipska nagle nie dotknie ? Na przykład Odra wyleje albo p.Swiątek znów na chorobowe nagle pójdzie.
Ech !
Pozdrawiam. Razem idziemy tą samą drogą.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#290961

gość z drogi

nie PIS,ale panie z SANEPIDu,też na S :) a ODRA ,kto wie ????

idziemy ta sama drogą<TAK od dawien,dawna :)))

serdecznosci :))) juz w wdrzwiach :))))

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#290964

Powodem, dla którego tak zaciekle zabrania się obecności niezależnego specjalisty, jest zagwarantowanie, iż nikt podczas ekshumacji, nie pobierze prawdziwych próbek, do badań na obecność substancji po wybuchowych wszelkiego rodzaju, lub nie zobaczy, jako fachowiec, śladów, uszkodzeń powybuchowych??? O to właśnie toczy się wojna, o dowody, by nic nie wydostało się poza??? Myśl samodzielnie!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#291629

gość z drogi

ja mam tylko nadzieje,ze nasza dola partyzanta od zawsze

czegoś nauczyła mądrych ludzi, może coś uszczknęli...

z miejsca zbrod...przepraszam z miejsca wypadku samolotowego....

przyjdzie czas i prawda wyjdzie na jaw,wyszedł Katyń,wyjdzie Smoleńsk

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#291633

Zapewniam Cię, że myślę samodzielnie.
Czy Ty nie doławiasz sarkazmu i ironii w moich notkach ? Nie widzisz, że najczęściej jaja sobie robię z tych ekspertów od kłamstw, mataczeń i... zbiegów zbiegów okoliczności ?
Wyluzuj trochę. Satyrą jak młotem w czerwoną hołotę !
Pozdrawiam. :):)
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#291644

Wybacz contesso, jeśli poczułaś się urażana. W żadnym razie, nie miałem , i nie mam zamiaru ubliżać komukolwiek, stwierdzenie "myśl samodzielnie" użyłem, jako potoczny odpowiednik, dążenia do prawdy wogóle, potencjalnych czytelników??? Ty, swoimi postami i treściami w nich zawartymi, dowodzisz iż samodzielnie myślisz, i pewnie jesteś tego świadoma, więc niepotrzebnie dopatrujesz się złej woli z mej strony. Więcej wiary w siebie i w to o czym piszesz, bo sama wiedziałabyś, gdyby zawarty tam był, jakiś fałsz!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#291716