Z ostaniej chwili! POlska policja wyjaśniła sprawę kuby rozpruwacza

Obrazek użytkownika PLK
Humor i satyra

Gorąca wiadomość specjalna: grupa POlskiej policji - tzw. archiwum X - wyjaśniła po 120 latach sprawę z którą w owym czasie nie poradził sobie brytyjski scotland yard, sprawę kuby rozpruwacza (ang. Jack the Ripper).

Przez wiele lat błędnie myślano się że to jakiś sadystyczny zboczeniec mordował londyńskie prostytutki, aż do dnia dzisiejszego! Spec grupa policji przeanalizowała bowiem jeszcze raz istniejące dowody i doszła do wniosku że nigdy nie było żadnego kuby rozpruwacza. Brytyjska policja błędnie przyjęła że pomiędzy pojedynczymi morderstwami prostytutek istnieje jakieś połączenie. Otóż nie! POlskiej policji udało się, poprzez ponowną analizę dowodów, ustalić, że rzekome morderstwa Kuby rozpruwacza były tylko zwykłymi napadami na tle rabunkowym, popełnianymi przez pospolitych rabusiów, kŧórych w ówczesnym Londynie przecież nie brakowało.

Tym samym wszystkie dotychczasowe przypuszczenia okazały się błędne.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A ja słyszałem, że to były ofiary wojny prostytutek - które zarzynały się pomiędzy sobą. Dowodem na to jest odcisk palca jednej z nich - Moly, na lusterku należącym do jednej z ofiar :-D.

Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#249301