Wyjść z Unii Europejskiej!

Obrazek użytkownika PLK
Świat

Chyba w nikt w momencie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej nie spodziewał się że sprawy potoczą się aż tak źle! Co prawda byli już w tedy sceptycy ale za pewne nawet w najczarniejszych snach nie przewidzieli oni tak szybkiego i skrajnie negatywnego rozwoju wydarzeń. Można powiedzieć że nawet tzw. "worst case scenario" był nawet bardziej optymistyczny.

Tymczasem Polska nie stała się częścią pokojowej Europy tylko została podstępnie zwabiona do organizacji realizującej imperialne plany Niemiec lub raczej międzynarodowej finansjery sterującej nimi od zawsze.

Na skutek przystąpienia Polski do UE natychmiast wzrosły ceny w Polsce ale płace do dnia dzisiejszego pozostały na poziomie 1200 zł netto. Co jest mniej od minimum socjalnego w Niemczech. Z resztą w samych Niemczech wprowadzenie Euro doprowadziło do silnej presji płacowej, także już miliony Niemców żyje na poziomie minimum socjalnego. (czego oczywiście TV nie mówi)

Gdyby Polska nie była w UE wszystkim polakom żyło by się o wiele lepiej! Co prawda importowane samochody były by drogie ale za to polskie produkty w tym nasza świetna żywność były by relatywnie tanie. I tu mamy grupę ludzi która korzysta na członkostwie w UE! Są to ludzie najbogatsi wydający relatywnie mało na jedzenia ale za to cierpiący na kompleks mitycznego zachodu, który muszą leczyć kupując drogie zachodnie limuzyny (i inne towary luksusowe). Nie bacząc na fakt ze nie maja po jakich drogach nimi jeździć ani na to że często mieszkają w nieremontowanych domach i mieszkaniach. I jak tu od takich wymagać aby dbali o własne państwo skoro nawet nie umieją zadbać o siebie.

Tym polakom też zupełnie nie przeszkadza że kwiat polskiej młodzieży wyjechał na roboty zagraniczne i pełni na zachodzie funkcje nowoczesnych niewolników do najniższych prac. Oni za pewne całkiem poważnie myślą że każdy kto wyjechał na zachód znalazł się już prawie w niebie.

Ale to nie wszystko bo na przyszłość Unia szykuje Polsce gigantyczne podwyżki cen energii które ostatecznie zrujnują polski przemysł, tak że Polska stanie się, zgodnie z koncepcją Hitlera i Bismarcka, krajem rolniczym dostarczającym tanią żywność Niemcom.

W kwestii najważniejszej, mianowicie w sprawach polskiego bezpieczeństwa względem Rosji Unia Europejska także zdradziła Polskę i to tak drastycznie jak tylko się dało. Okazało się że Berlin ale także Paryż i Rzym cenią sobie najwyżej dobre stosunki z Moskwą a fakt przynależności Polski do UE nie znaczy dokładnie nic!

W tej sytuacji należało by jak najszybciej wyjść z tego całego oszustwa mianującego sie Unią Europejską a zmierzającego w błyskawicznym tempie w stronę ... nie drugiej Jugosławii, tylko drugiego ZSRS! W dniu dzisiejszym Wielka Brytania de fakto wystąpiła z Euro Sojuzu i to samo powinna zrobić nie tylko Polska ale cała Europa centralna także południowa (PIGS) oraz Skandynawia!!! Niech sobie Merkozy rządzi u siebie i w Beneluksie!!!

Czas skończyć z wielkim oszustwem jakim od początku była UE! Wszystkim bojaźliwym przypomnę że bez UE Europa nie popadnie w żadne konflikty, ponieważ istnieje dużo starsza instytucja Europejska, która dodatkowo zrzesza wszystkie państwa europejskie a nie tylko te które pasują Niemcom i Francji. To właśnie tą organizację należy postawić na pierwszym planie w Europie a nie UE! Jest to: RADA EUROPY (ang. Council of Europe)

http://www.coe.int/lportal/web/coe-portal
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Europy

PS. Flagi europejskiej nie musimy zdejmować!!! Ponieważ to co znamy jako flaga UE jest w rzeczywistości ... flagą rady europy. To jest FLAGA CAŁEJ EUROPY. Każdy kraj od Rosji po wszystkie kraje dawnej Jugosławii ma w tej chwili pełne prawo wywiesić flagę Europy. Wywieszanie flagi europejskiej w momencie przystąpienia Polski do EU było niczym innym jak oszustwem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_europejska

Państwa założyciele, których ministrowie spraw zagranicznych podpisali 5 maja 1949 roku w Londynie konwencję o utworzeniu organizacji:

Belgia
Dania
Francja
Holandia
Irlandia
Luksemburg
Norwegia
Szwecja
Wielka Brytania
Włochy

Państwa, które do organizacji przystąpiły później (uporządkowane według terminu akcesji):

Grecja (9 sierpnia 1949)
Turcja (9 sierpnia 1949)
Islandia (9 marca 1950)
Niemcy (13 lipca 1950)
Austria (16 kwietnia 1956)
Cypr (24 maja 1961)
Szwajcaria (6 maja 1963)
Malta (29 kwietnia 1965)
Portugalia (22 września 1976)
Hiszpania (24 listopada 1977)
Liechtenstein (23 października 1978)
San Marino (16 października 1988)
Finlandia (5 maja 1989)
Węgry (6 listopada 1990)
Polska (26 listopada 1991)
Bułgaria (7 maja 1992)
Estonia (14 maja 1993)
Litwa (14 maja 1993)
Słowenia (14 maja 1993)
Czechy (30 czerwca 1993)
Słowacja (30 czerwca 1993)
Rumunia (7 października 1993)
Andora (10 października 1994)
Łotwa (10 lutego 1995)
Albania (13 lipca 1995)
Mołdawia (13 lipca 1995)
Macedonia (9 listopada 1995; przyjęta pod nazwą Była Jugosłowiańska Republika Macedonii)
Ukraina (9 listopada 1995)
Rosja (28 lutego 1996)
Chorwacja (6 listopada 1996)
Gruzja (27 kwietnia 1999)
Armenia (25 stycznia 2001)
Azerbejdżan (25 lutego 2001)
Bośnia i Hercegowina (24 kwietnia 2002)
Serbia (3 kwietnia 2003)
Monako (5 października 2004)
Czarnogóra (11 maja 2007)

Brak głosów

Komentarze

http://www.niepoprawni.pl/blog/4451/niewolnicy-xxi-wieku#comment-238958
Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#206402

... Polske "wstapiono" do EU, bo tak mozna byloby wnioskowac m innymi z decyzji o dwudniowym referendum akcesyjnym ?!

ps. w mojej rodzinie, wsrod naszych przyjaciol i znajomych NIKT, jak na Polakow przystalo nie dal glosu za EU !

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#206411

Mix

Właśnie teraz są sprzyjające okoliczności by powiedzieć
eurogeniuszom STOP. Taka okazja już się może nie powtórzyć.
Oby opozycja patriotyczna nie przespała tej nocy i nie obudziła się w złym śnie.Teraz cała odpowiedzialność za losy
naszej Ojczyzny spada na opozycję patriotyczną.
Nie na Tuska który jest zdrajcą interesów Polski tylko na opozycję.
Jeżeli waluta UE euro przestanie funkcjonować to co stanie się z wartością polskiego złotego. jako stabilna waluta powinna się umocnić w stosunku do innych walut.

Tusk i jego rząd sprzedał Polskę. Najwyższy czas usunąć tych ludzi z życia publicznego.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#206447

ale był by to cel na przyszłość jeśli się pojawią sprzyjające warunki.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#206512

Polska bardzo dużo traciła już na umowach przedakcesyjnych!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#206511

Gdyby Polska nie była w UE wszystkim polakom żyło by się o wiele lepiej! 

 To fakt, tylko nikt nic nie mówi społeczeństwu ile nas to kosztuje to eurokołchozowanie. Z pewnością stać nas na to aby prowadzić niezależną, samodzielną politykę zarówno wewnętrzną jak i zagraniczną. Do tego jednak potrzeba prawdziwych elit politycznych, a nie potomków  komunistycznej międzynarodówki, którzy nauczyli się tylko wykonywać polecenia a nie kreować własny model narodowej państwowości. Na bazie naszych bogactw naturalnych i młodych, kreatywnych Polaków jesteśmy w stanie rozwinąć Polskę tak, by stała się pożądanym partnerem do wszelkiej współpracy. Ci młodzi pracują dzisiaj dla obcych rozsiani po całym świecie zamiast swoje talenty rozwijać tu, na miejscu.

W obecnej sytuacji  kamufluje się wszelkie ustalenia na poziomie Brukseli i ogłupia Naród, aby jak najmniej wiedział o skutkach podejmowanych ustaleń. Premier po prostu wciska ludziom popularny kit mówiąc że to, co obecnie zapadło na szczycie, to w zasadzie już wcześniej było realizowane. Ktoś, kto nie używa własnego rozumu uwierzy bez cienia wątpliwości w to gadanie nie zastanawiając się, co właściwie oznacza stopniowe tracenie przez Polskę suwerenności i niepodległości. Przejrzy na oczy dopiero wówczas, gdy sięgnie do kieszeni a tam nic nie będzie, bo Polska w ramach unijnego solidaryzmu będzie wspierać inne bogatsze kraje zabierając Polakom resztki tego, co jeszcze zostało po tych wszystkich rabunkach transformacyjnych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#206450

Ale te oszustwo z utożsamianiem przynależności do UE z przynależnością do europy to należało by nagłośnić!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#206513