Igor Janke

Obrazek użytkownika 35stan
Kultura

 

 

W dniu dzisiejszym Pan Igor Janke zamiescił na portalu Salon24 tekst pt.:

 

„Spektakularny sukces Rosiaka. Nowa jakość dziennikarstwa z nowym modelem biznesowym”

opiewający „nowe modele biznesowe, które dają nadzieję” na „jakościowe” odrodzenie się dziennikarstwa.

 

https://www.salon24.pl/u/jankepost/1042835,spektakularny-sukces-rosiaka-nowa-jakosc-dziennikarstwa-z-nowym-modelem-biznesowym

 ...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wiedziałem o Mateuszu Morawieckim co nieco, choć najważniejsze wydawało mi się to z jakiej rodziny pochodzi i to decydowało o moim do niego stosunku, bo bardzo cenilem działalność jego ojca, Kornela. Artykuł Igora Janke wzmocnił tylko moje wcześniejsze przekonanie.

Ale nie należy lekceważyć również innego czynnika, nad którym przechodzi się z taką dziwną łatwością do porządku, a tym czynnikiem...

2.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (9 głosów)
Obrazek użytkownika lem
Ogłoszenie

Postrzegałem pana zawsze jak słabego żurnalistę i "człowieka z plasteliny". Jak się okazało miałem rację. Swoje forum nazwał pan SALON24 Niezależne Forum Publicystów. To jest grube nieporozumienie i kłamstwo, bo od kogo i czego ono jest niezależne...? Jest pan marionetką i każdy nacisk ze strony środowisk żydowskich ...niemieckich i czort wie jeszcze jakich, realizuje pan bez mrugnięcia okiem....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika coryllus
Kraj

Opowiem Wam dziś historię 400 egzemplarzy książki zatytułowanej „Baśń jak niedźwiedź”, dwóch egzemplarzy książki zatytułowanej „Napastnik” oraz pewnej transakcji, która niestety nie miała szczęśliwego końca, ale może się to jeszcze zmieni.
Na fali coraz większej popularności tej mojej Baśni, dzwonią tu różni ludzie, z których część chce sobie pogadać, część chce mnie oszukać, a część chce zrobić...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JAdaX
Kraj

Czy Instytut Wolności do którego odchodzi Igor Janke ukradł nazwę magazynu "Europejska Firma"

Jak na typowego „tropiciela absurdów” czasami szperam w różnych źródłach informacji, żeby pogłębić swoją wiedzę w określonym interesującym mnie temacie. Tak też stało się i dzisiaj. Zaczęło się zupełnie trywialnie od przeczytania tekstu Igora Janke - Odchodzę z dziennikarstwa. Przeczytałem tekst i zestaw...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Idee
Igor Janke  zanim udał się na swój dwutygodniowy urlop podzielił się z nami tajemnicą o której podobno tu i ówdzie ćwierkają dobrze poinformowane wróbelki:

 

„…Chcemy  zmienić jakość  polskiej polityki.. Powstaje nowy think tank.”, (…),„czas uchylić rąbka tajemnicy”, (…), „pojawi się w Polsce nowy, niezależny think tank”, (…), „Będzie to instytucja całkowicie niezależna od partii politycznych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Blog

Wyrzucony zostałem swego czasu prawdopodobnie za rzekome łamanie ciszy wyborczej w czasie wyborów prezydenckich ale faktyczną przyczyną było zaatakowanie przeze mnie bezpośrednio Igora Janke oraz Krzysztofa Leskiego. Wpis nosił tytuł: "PLK: 1 - Igor Janke & Leski: 0" (Leski z resztą już także zaprzestał swego trollowania).

W ubiegłym tygodniu przez blogosferę a nawet media przeszła fala...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Pod wiadomą notką Igora Jankego raczył wyjęzyczyć się Jaś "Flanelka" Osiecki, pisząc coś w tym guście, iż powinno się wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem a blogowaniem. Naszym zdaniem powinno się również wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem, a ruską (czy jakąkolwiek inną) agenturą wpływu.

Jan Osiecki jest agentem wpływu - czy świadomym, czy nie, próżno tu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Koteusz
Humor i satyra

Było coś tam gadane w s24? Było! No i jest!

   

Przy okazji podziękowania dla nielubiegazety2. :)  

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Kraj

Ze względu na lekceważenie naszej prośby do Administracji S24 o podanie konkretnych przyczyn blokady naszych blogów (którą odczytujemy jako przejaw dyskryminacji), zwróciłem się poniższym listem o pomoc do mediów i instytucji zajmujących się monitorowaniem wolności prasy.

***

Z przykrością informujemy Państwa o przypadkach dyskryminowania naszego kościoła ze względu na poglądy. Tych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Salon 24 staje się powoli ZALEŻNYM forum publicystów. Przemiana następuje stopniowo, jednak jest już wyraźnie zauważalna, czego nie można było powiedzieć jeszcze kilka miesięcy temu. Pewne przesłanki już wtedy ku temu się pojawiały, ale nie były one jeszcze tak intensywnie eksponowane. Jeszcze kilka miesięcy temu Polska żyła innymi tematami. Pierwszym i najważniejszym z nich było wyjaśnienie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Gospodarka

Jak pogodzić pracę przy prywatyzacji w Polsce z przynależnością do loży masońskiej ?

Igor Janke i Lejb Fogelman na Salon24. A kto to jest ?

Wywiad z Lejbem Fogelmanem przeniesiony na dziś na 20.00 - czy się odbędzie nie wiadomo. - Pon. 20.00. Lejb Fogelman o Kaczyńskich, Żydach, patriotyzmie: http://jankepost.salon24.pl/380919,pon-20-00-lejb-fogelman-o-kaczynskich-zydach-patriotyzmie

A kto to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amelia007
Kraj

To moja ostatnia notka na S24. Postanowiłam ją wkleić poniekąd zamiast odpowiedzi tym, co rzucają kamieniami w banitów, a także informacyjnie, bo nie każdy być może z obecnych tutaj wie za co mi zamknięto konto. Dokonałam tylko kilka drobnych poprawek typu "literówki".

Zamiast pożegnania albo o tym jak staliśmy się bydłem

Nie lubię pożegnań. Zwłaszcza pożegnalne notki osób ukrytych, bardzo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Kraj

A kto to jest Lejb Fogelman ? Jak to kto - on sikał z Hendrixem !

„"Janke i Kozak" zapraszają. Dlaczego uważa Zygmunta Baumana za łajdaka? Co sądzi o książkach Jana Tomasz Grossa? Czym jest dziś patriotyzm? Co znaczy suwerenności narodowa? Jakie były relacje Lecha Kaczyńskiego z Żydami? Jak wygląda polska polityka z perspektywy Ameryki? Kto będzie teraz rządził w Europie?
O tym i nie o tym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Świat

Wielu z nas przeżyło już upadek bloku państw tzw. socjalistycznych. Bloku, który zdawał się wówczas nie do pokonania. Sam wyobrażałem sobie (naiwny), że tylko wojna atomowa może spowodować zmiany w układzie sił na świecie i wyrwanie się Polski z ustroju biedy i dziadostwa. A jednak wystarczyło tylko, że gospodarka była wybitnie niewydolna, by nastąpiły zmiany.

W latach 90-tych, gdy rysowała się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

Janke co Ty robisz?!

 

Może i nie odpowiednie miejsce na takie pytanie,lecz pomyślałem,że może w ten sposób "zachęcę" człowieka do odpowiedzi na list i moje pytanie:

http://niepoprawni.pl/blog/1586/nie-cenzurujcie-mnie

 

Salon24.pl wpisuje się na listę cenzorujących mnie po innych mediach którym moje pisanie psuje  wyimaginowany i fałszywy obraz naszego kraju:

http://niepoprawni.pl/blog/1586/czy-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika niewolnik
Kraj

inspiracja: http://lubczasopismo.salon24.pl/aelita/post/312090,ubu-roi-ou-les-polonais#comment_4475537

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika niewolnik
Kraj

inspiracja: http://jankepost.salon24.pl/310730,obama-dla-salon24-pl-polska-moze-byc-swiatowym-liderem

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
W aktualnym numerze "Uważam Rze" Igor Janke ciekawie pisze o anatomii partii Polska Jest Najważniejsza. Bielan z Kamińskim tworzyli trzecią nogę PJN. Jedna to "muzealnicy", czyli kwartet Jakubiak - Kowal - Ołdakowski - Cichocka, druga to Joanna Kluzik-Rostkowska z Pawłem Poncyljuszem, trzecia - to "spinki"

Mamy więc aż trzy nogi, nie mamy zaś na tej liście Marka Migalskiego. Zastanawiam się,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Humor i satyra

„Petycja w sprawie powieszenia Donalda Tuska” została z wielką pompą wczoraj obwieszczona na S24 i w blasku medialnych monitorów zgłoszona do prokuratury, jako domniemanie przestępstwa.

tuskofaszyści mają  w końcu upragniony mocny akcent - wisząca nad głową groźba polskiego terroryzmu, pod której wirtualnym sztandarem lemingi mogą się zjednoczyć i śpiewać pieśni "wyklęty POwstań..." itp ;)

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

Tak, to już jest, że przysłowia są mądrością narodów.

Kto z kim przystaje takim się staje.

Igor Janke widać z kim przystawał.

I stał się też Igor Janke godzien doradcy gajowego, który zbratał się z bolszewickim bandyta w polskim mundurze odzianego na sowieckiego jenerała.

Ale do rzeczy, bo nie tylko o tego jednego kiepskiego pismaka mi chodzi lecz o jego całą POlszewicką czeredę.

O co mi tym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Tekst opublikowany za wiedzą i zgodą autora.

TEKST, KTÓREGO OBAWIA SIĘ ADMINISTRACJA PORTALU SALON24.

Wielu użytkowników portalu Salon24 poruszyła wieśc o usunięciu z portalu bloga słynnego  Łażącego Łazarza. Niektórzy w slad za tym zdarzeniem rozpoczęli usuwanie swoich blogów. Tak na przykład Bloger rip LunarBird CLH usunął tzw. LubCzasopismo „Wolny Internet” do którego redakcji mnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wychodźca
Blog
Free advice to ŁŁ od starego wyjadacza internetowego

Osiem latek temu wystarczyło założyć sobie jakąkolwiek tzw. home page i od niemalże pierwszego wpisu miało się setki wejść internautów.

Czytaj resztę notki »
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piotr Franciszek Świder
Idee

Miałem o tym nie pisać i przyznam, że piszę z pewnym niesmakiem i pod przymusem jakby danego słowa. Powód, że po dniu pełnym ciekawych zajęć, zasiadłem przed laptopem, byłby tym razem banalny. Oto wczoraj napisałem w komentarzu pod notką Łażącego Łazarza, zapowiadającą wdrożenie w życie nowego projektu platformy dla blogerów i nie tylko, a nazwanej: "Ekran":

"Nic nowego. Zajrzałem nawet na Salon...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Po prostu coś mnie zaczyna powoli trafiać. Igor Janke uparł się ostatnio, żeby udowodnić, że  jest zimnym sukinsynem pokroju Tomasza Lisa. Żwawo rzucił się do usprawiedliwiania bana dla Łażącego Łazarza i cóż wymyślił? Ano wymyślił, że najlepiej będzie skłamać.

W zasadzie nam jest wszystko jedno, kto zakłada kolejna witrynę tak długo, jak długo dyskusja na temat nie toczy się w Salon24. Bo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

KIlkanaście godzin temu Wirtualna Polonia opublikowała mój list zapowiadający stworzenie nowoczesnej platformy blogerskiej "Ekran".

http://wirtualnapolonia.com/2010/12/11/projekt-ekran/
 

Nastepnie jeden z Blogerów (Delfin) skopiował tą notke na swój blog na Salonie24. Został w ciagu godziny za ten czyn zakluczony i zapiwniczony:

http://delfin.salon24.pl/257843,projekt-ekran-nowy-portal-dla-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika karakuli
Idee

Ten tekst jest ostatnim, jaki publikuję w salonie24.pl.

Przyznaję, że kiedy zaczynałem czytać salon24.pl, a później w nim publikować, byłem mocno zauroczony. Bardzo podobała mi się formuła pozwalająca na obecność w jednym miejscu ludzi powszechnie znanych i takich, o których nic, poza ich nickami, nie wiemy. Nie przyszło mi wtedy do głowy, że ten, jak to się teraz mówi "projekt", jest świetnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Blog

Jeśli używa się takich słów jak “zamach” czy “zdrada”, to trzeba mieć pełną świadomość, że dochodzi się do ściany.

Że dalej jest tylko wojna. Bo zdrajców nie poddaje się weryfikacji wyborczej, ale sądzi i nakłada na nich najcięższe kary.
To słowa Igora Janke, a dotyczą wywiadu udzielonego gazecie "Polska The Times" przez byłą minister MSZ Annę Fotygę.

A powiedziała ona tak:
Skoro Pani uważa,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Red. Igor Janke opublikował na łamach „Rzeczpospolitej” tekst o brutalizacji polityki. Tekst ze wszech miar słuszny, dodajmy. Natychmiast z ripostą wyskoczył jakiś bliżej mi nieznany koleś, podając przy tym całą masę zwykłych bzdur.

Igor Janke pisze między innymi:

Pojawiły się zjawiska, z którymi w ciągu ostatnich 20 lat nie mieliśmy w ogóle do czynienia. Granica tego, co publicznie dozwolone,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Witam
 

Też, podobnie jak Chłodny Żółw, przejąłem się troską o finanse Polski i jej katastrofalne zadłużenie wyrażoną przez Pana Igora Janke. Niestety mam trochę więcej zastrzeń to tekstu niż tylko jego sam tytuł, sugerujący zresztą a'prori pozytywna konotację postaci Leszka Balcerowicza i jego dokonań gospodarczych. Post niniejszy jest rozszerzeniem opublikowanego przeze mnie niedawno postu:...

0
Brak głosów

Strony