Mamy wojnę! Źle się dzieje na salonie

Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Blog

Nie chodzi mi o wejście wojsk lądowych Izraela do Strefy Gazy. Chodzi mi o wejście (rzekome) administracji blogmedia24.pl na domenę podobną do naszego zacnego salonu24.pl. Awantura jest spora i poważna.

Jedni zaprzeczają drugim. Zaczęła się, gdy ktoś spostrzegł, że z domeny nowysalon24.pl internauci sa automatycznie przekierowywani na stronę blogmedia24.pl Administaracja s24 uznała że to podbijanie statystyk, bm24.pl zakrzyknął że to prowokacja. Z obu stron słychac coraz gwałtowniejsze nawoływania do wojny. Pan Krawczyk zapowiedział kasaowanie kont blogerów reklamujacych blogmedia. Blogmedia zaś zapowiadają, że sami kont się pozbędą, bo bannerów kasować ani myślą.

Czy ta dziwaczna sytaucja spowoduje zniknięcie z salonu FYMa Foxxa Maryli i licznej rzeszy reprezentantów prawicowej blogosfery? Nie jestem ich szczególnym fanem, ale z kimś tutaj trzeba dyskutować, a jeśli wyprowadzi się prawica, to salonowe dyskusje będą  obleśnie nudne.

Nie wiem, jak zareagowałbym na całą sytuację, gdybym należał do administracji salonu. Ale sądzę, że sprawę można byłoby rozwiązać polubownie. Czy w tej sprawie istneją jakieś dowody (nie poszlaki!)? Czy ktoś z salonu rozmawiał z blogmediami?

Zauważyłem, zresztą chyba nie tylko ja, że wraz z "przeprowadzką" na nowy salon drastycznie spadła liczba aktywnych użytkowników salonu. Pewnie wszystko wróci do normy, kiedy ustąpią usterki, związane z tą operacją. Ale atakowanie prawicowej części blogerów w takim momencie, to poważna decyzja. Salon ma trudności, nie oszukujmy się. Szczególnie, że już rośnie konkurencja w postaci dziennikowej redakcji.pl, która, wybaczcie szczerość, jest znacznie przyjemniejsza  w obsłudze od salonu.

pozdrawiam i życzę salonowi wszystkiego najlepszego

stroskany

BW

Brak głosów

Komentarze

[quote]Nie chodzi mi o wejście wojsk lądowych Izraela do Strefy Gazy.[/quote]

Ależ i o to chodzi, pan Janke wystawia na piewsze miejsca p Barbura, który jest.... nie powiem. Z argumentacją tego pana zgodzić się nie mogę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#10142

1.czy bycie normalnym,uczciwym intelektualnie blogerem nie poddającym się dyktatowi michnika i jego lewackich , zdeprawowanych i popapranych wytłoków zaraz oznacza prawicę!?
Ja nie wstydzę się prawicy i poglądów prawicowych ale śmiem się domyślać, że "licznej rzeszy reprezentantów prawicowej blogosfery" to zbyt duże uproszczenie i zaszufladkowanie.
2. co do s. 24 to po zbanowaniu mnie zaglądam tam od czasu do czasu z ciekawości, ale mimo obecności kilku niezłych "aparatów" stacza się to poletko Igora pozastawiane pod opieką Krawczyka czy innego pryszczatego gniewko. A po za tym od strony technicznej wydaje sie archaiczny.
pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#10148

o co chodzi włascicielom salonu24.pl? jest wolność czy nie? każdy może wykupić domenę i zrobić z nią co zechce. wielkie halo. już przecież po bólu :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#10149

Pan Krawczyk - niesiony emocjami ostatnich wydarzeń - rzucił cień na bm24. oburzeni tym tamtejsi blogerzy powiesili kilka psów na p. Krawczyku; przy okazji - jednak - poszli tą samą drogą, wziąwszy sobie za cel nppl (a konkretnie: chyba mnie) ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#10304

ja też Pańskim fanem nie jestem.

Zdrowia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#10155

Rzuciłam okiem na reklamowaną przez pana redakcje.pl.
Fakt: już sam dobór nazwisk to obleśna pornografia ( to chyba tautologia, prawda?)
Poza tym to dość hermetyczny światek. Chyba tylko dla pedałów, bo sami faceci.

Pozdr.
JMW

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdr.
JMW

#10156

Toto lubi się zamykać we własnym hermetycznym smrodku!
Pochłaniając w dni wolne kolejne książki Sergiusza Piaseckiego zapamiętałem taką wypowiedż jednego z bohaterów/Zapiski oficera armii czerwonej/; " Tak;wpakowali nas w butelkę ojcowie rewolucji!
W butelkę wpakowali, propagandą zakorkowali i na zawsze durniami zrobili." Jako żywo pasuje mi to do stanu umysłu wielu blogerów na salonie 24 wiernych, wdzięcznych uczni adama m..
pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#10158

dziecinada jak zwykle.. Swoją drogą salonowi musiały mocno podupaść staty, że w takich wojenkach się jego żywotnie interesy rozstrzygają. Pamiętam jak na starym BMPL mielismy przekierowania z domen typu yutube.pl itp. Jakoś nam youtube problemów nie robił. Swoją drogą wraca temat regulaminowego (salonu) znaczenia komercji w kontekście używania banerów.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#10159

fakt - dziecinada. straszenie sądami weszło w modę. skąd my to znamy? usuwanie kropki to ograny już numer - blogmedia.pl była zajęta.

http://blog.media.pl była stroną społecznościową (czyli wspólną), ale nazwa i logo i tak zostały wykorzystane dla podniesienia tylko niektórym statystyk ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#10232

nie no, jest tam jakaś blogująca autorka, z tymże cała ta ferajna zwana redakcją.pl powinna się nazwać po prostu nowalewica.pl i wtedy będzie wszystko jasne :)

Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#10161

Sorry, nie zauważyłam. Albo ma taką męską urodę, albo ci faceci taką niewieścią. Ale w takich grupach zawsze dba się o jakieś alibi...;-)))
Pozdr.
JMW

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdr.
JMW

#10164

mona
wstrzymuję się z pisaniem.
Zgłosiłam na blogu, ze Barbur łamie prawo - nic. A estetycznie nie dopowiada mi t a k i e towarzystwo.
Kiedy skończy się wojna, a Barbur przestanie robić za krwiopijcę, zobaczy się.
Na razie trochę wstyd wisieć z Barburem na tej samej SG, a to się raczej zdarza.

Vote up!
0
Vote down!
0

mona

#10313

jeżeli huśtawka z działaniem (co drugi raz, gdy wchodze, s24 nie działa, RSS się zawiesza) salonu się szybko nie skończy, myślę, że zaczną tracić użytkowników, niezależnie od spraw ideowych, czysta technika.

Vote up!
0
Vote down!
0
#10314