Treści z tagiem: pomostówki

Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Kraj

Toczy się bój o zniesienie anachronicznych przywilejów mundurówki.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika matterhorn
Kraj

  Jak lotem błyskawicy przeleciała i zniknęła wiadomość w TV o projekcie ustawy reprywatyzacyjnej ,która ma być przedłożona radzie ministrów już w styczniu 2009r.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

A to się porobiło! Coś, co można było poprawić  ( w końcu Sejm nie narzeka na brak posłów prawników), przyjąć zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i obowiązującym prawem, zapcha biuro podawcze Trybunału konstytucyjnego.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Dziś pod sejmem gorąco, a w internetowych serwisach informacyjnych większego problemu nie ma. Jedynie „Rzeczpospolita" donosi o tysiącu manifestujących związkowców OPZZ pod sejmem. http://www.rp.pl/artykul/2,235569.html.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Jestem w szoku po wczorajszym wecie prezydenta. I wcale nie dlatego, że zawetował. Akurat to weto, podobnie jak w przypadku służby zdrowia, uważam za słuszne i potrzebne. Nie mam zamiaru jednak tego uzasadniać, dopóki przeciwnicy  nie wyjaśnią prawdziwych przyczyn swego larum po ogłoszeniu prezydenckiej odmowy złożenia podpisu pod ustawą.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Blog

Tak się zadumałem nad poranną gazetą: a gdyby tak zarządać sobie wczesniejszej emerytury? Co prawda nie mam jeszcze dwudziestu lat, pracuję niewiele, ale jednak chciałoby się dostawać co miesiąc okrągłą sumkę. Tylko co ja biedny mogę? Sam żadnego biura poselskiego nie będę okupował, bo, po pierwsze, samemu to bym się wynudził, po drugie, nikt nie zwróciłby na mnie uwagi. A emeryturę chcę. A co, nie należy mi się? Na razie może nie, ale...

0
Brak głosów