Zostawcie Siemiątkowskiego, zapudłujcie Kiszczaka!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jestem ostatnim człowiekiem, który wykazywałby sympatię dla tej bandy- Millera, Siemiątkowskiego, Kwaśniewskiego. Pewnie zasłużyli na kryminał w dziesięciu innych sprawach. Ale, jak mamy sądzić Millera, to raczej za branie pieniędzy z KGB, a nie za współpracę z USA. Za Minima, a nie za zgodę na ewentualne przetrzymywanie bandytów w czasie apogeum War on terror. Tak się głupio składa, że KGB jest, było i będzie naszym śmiertelnym wrogiem, a z USA i CIA jesteśmy po jednej stronie. Z talibami NIE JESTEŚMY po jednej stronie. Koniec. To trochę tak, jakby, bo ja wiem, partyzantow dzisiaj sądzić, bo przetrzymywali Niemców w ziemiance nie spełniających norm unijnych, jeśli chodzi o powierzchnię na jednego więźnia. Już nie mówiąc o rozstrzelaniu wbrew Konwencji Genewskiej. Znajdźcie sobie na Live Leak , jak chłopaki- dżihadowcy obrzynają głowy jeńcom. Powoli.

Pisałem już nie raz i pewne nie raz jeszcze napiszę, z tak zwanej ostrożności procesowej napiszę, że chodzą słuchy, że Miller, skończony cynik, zdążył się w sama porę przewerbować i z człowieka sowietów zrobił się człowiekiem USA, jego papiery zostały zgodnie z prawem ukryte w zbiorze zastrzeżonym IPN, wieczyście ukryte, zgodnie z prawem. Czy tak było rzeczywiście, oczywiście nie wiem, bo mi się Miller nie zwierzał, a nawet, gdyby, to bym mu nie wierzył, bo nie budzi mojego zaufania. Wszyscy myślą, że Macierewicz ujawnił agentów, g… prawda, ujawnił byłych agentów i został obalony przez agentów, którzy zdążyli się przewerbować. Tych ujawniać nie miał prawa. W dużym skrócie. W klubie, nie pamiętam, UW chyba, choć głowy nie dam, szef groźnie zażądał, by wstali agenci i ci wstali, choć jeden, jak się okazało, niepotrzebnie, bo go nie było na liście. To i usiadł, bo co miał tak stać?

Śmieszą mnie te wszystkie pryncypialne nawoływania, że prawo, że tortury, że jakże to tak Jankesom, imperialistom się wysługiwać.

Jak mamy tak ortodoksyjnie przestrzegać prawa, to od początku do końca. Skoro ścigamy za tortury, to ścigajmy. Za wywiezienie do lasu Mężydły, przywiązanie do drzewa i oblanie kwasem. Za obcięcie obu nóg w kolanach stoczniowcowi i wrzucenie go do basenu portowego. Za powieszenie na bramie stoczniowej. Za zastrzelenie, zatłuczenie pałami, za wstrzykniecie spirytusu w żyły, za pobicie i utopienie w studzience melioracyjnej, za wyrwanie języka, za duszenie pętlą, za ścieżki zdrowia. To nie są tortury? A nikt za to nie poszedł siedzieć, ciekawe, co? Kiszczak dostał 2 lata w zawieszeniu na pięć. Jak za kradzież roweru, gdy sędzia w złym humorze. Za torturowanie polskich bohaterów nie ma kary, za to będzie się ścigać za rzekome tortury islamskich morderców? Więcej warci od Popiełuszki, Bartoszcze i Zycha? OK. Sądźmy ich, ale najpierw TAMTYCH, ubeków, Ludzi Honoru, kolegów Michnika: Czesława i Wojciecha.

Nie mogę się pozbyć natrętnego wrażenia, że komuś czyści się przedpole na lewicy, uderzając w Millera, bo oczywiste, że za Siemiątkowskim jest Miller, a za Millerem Kwaśniewski. Właśnie, ciekawe, jak rozwiążą chłopaki ten problem. Dziabnąć Millera tak, by nie skaleczyć Kwaśniewskiego. No, ale to nie mój problem. Patrzę na tytuły z boku artykułu- oczywiście musi być również „PiS o wszystkim wiedział”. To, oczywiście jazda obowiązkowa, jak coś złego, to musi być o PiSie, że też wiedział, albo, że też o tym myślał, albo, jak już nic się da innego, nie protestował. Albo protestował, ale niedostatecznie. Pamiętam, jaki był jazgot kilka lat temu, zabrało mi trochę czasu, by zrozumieć i wyłowić, że, mimo, że 90% tego jazgotu dotyczy PiSu, w istocie sprawa jest SLDowska, a PiS tyle, że być może wiedział i trzymał gębę na kłódkę, bo tajemnica państwowa.

Oczywiście, gdyby decyzję, zakładając, że taka była, podjął Tusk, to samo wspomnienie o plotkach o możliwości istnienia takich więzień byłoby najsurowiej napiętnowane w dokładnie tych samych mediach i dokładnie przez tych samych ludzi, którzy teraz maja pełne usta potępienia. Słyszelibyśmy o graniu interesem narodowym, o zdradzie zobowiązań sojuszniczych, narażaniu Polski na odwet, prowokowaniu i sciąganiu uwagi terrorystów, podważaniu zaufania sojuszników i całego cywilizowanego świata, wystawianiu Ojczyzny na pośmiewisko dla nikczemnych, egoistycznych celów, brudnej polityki. Wyborcza nie mogłaby się nadziwić, jak można narażać Ojczyznę dla brudnej polityki. No, ale to, gdyby decyzja była Tuska, jak już ustaliliśmy. Ponieważ Tuska akurat nie dotyczy, mamy festiwal hipokryzji, że oto, łomatko, naruszono prawo.

Moim skromnym zdaniem, prawo naruszył też wcześniej Prezydent, który zażądał dostarczenia sobie do pałacu swoich papierów i oddał je bez kilkudziesięciu stron, ze strzępkami sterczącymi żałośnie w niebo. Na to jest paragraf i wysokość wyroku też jest określona, a nikt nie wypisuje sążnistych artykułów, że dura lex, sed lex. Czemu przymykamy oko w jednym przypadku, a w drugim aż niektórych zatyka z oburzenia, że złamanie prawa, (PRAWA!!!!!!) miałoby ujśc bezkarnie?

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie i Freepl.info.

http://freepl.info/seawolf

http://gpcodziennie.pl/autor/seawolf

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

http://seawolf.salon24.pl/

Oraz w wersji audio tutaj:

http://niepoprawneradio.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

aby na forum międzynarodowym roztrząsać sprawę więzień CIA w Polsce na kilkanaście tygodni przed Euro 2012.
Czyżby Tusk z resztą politycznych analfabetów chciał się wykazać kolejnym zdającym egzamin państwem z czarnymi workami foliowymi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#239719

Nie Zolmar, nie trzeba być debilem. Być może trzeba mieć po prostu plan, jak zagospodarować oburzenie, jakie nastąpi po zamachu(ach) bo to chyba masz na myśli.

Prosty przekaz jaki można ludziom wcisnąć przez rożne tefałeny i inne GóWna mógłby być na przykład taki, że wszystkiemu winny jest Miller z Kaczyńskim. Miller, bo wydał zgodę, a Kaczyński bo wiedział.

I kolejne wybory do przodu...

Pozdr...
/benjamin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#239750

Tu niestety się zgodzę z przedmówcą, trzeba być debilem, żeby coś takiego wyciągać na 2 miesiące przed taką imprezką. To jest proszenie się o nieszczęście.
Jak na mój gust, to szykowana jest jakaś gruba robota.
To będzie coś na kształt zamachu terrorystycznego na Dubrowce, ale sądzę, że celem będą pociągi. Tylko, że ofiar będzie więcej niż ostatnio (w Szczekocinach), znacznie więcej.
A potem się wprowadzi stan wyjątkowy na terenie całego kraju.

No tak to odbieram w tym momencie.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#239753

Z tym atakiem na Millera poprzez Siemiątkowskiego to może być ciekawa sprawa. Bo przy całym moim obrzydzeniu do tego faceta, to on jest charakternik i darmo skóry nie sprzeda. Oczywiście mogą próbować go "nakłonić do samobójstwa", albo załatwić syna, czy wnuczkę. Ale generalnie łatwo im z nim nie pójdzie.
Co do meritum wpisu, to nie ma o czym dyskutować. To jest bzdura, ci przetrzymywani byli 'więźniami stanu' - tak to się fachowo nazywa. To, że byli więźniami stanu zaprzyjaźnionego kraju, tu USA, to nic nikomu do tego.
Warto zauważyć, że lament podnoszą ci, którzy de facto powinni zostać właśnie zatrzymani do wyjaśnienia na wieczność, ci, którzy wyczerpali wszelkie znamiona zdrady głównej.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#239761

Myślę że to ludzie ze WSI (czyt. RedBula) starają się trochę potrząsnąć lewą sceną POlityczną żeby wywindować Paligłupa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#239765

sumerian  

Tu chyba nie chodzi o żadne rozgrywki wewnętrzne. Ta banda dobrze o tym wie, że włos im od swoich nie spadnie. Myślę, że skoro poruszyli ten stary temat właśnie teraz, o którym już Andrzej Lepper wykrzyczał w sejmie w 2004r. to znaczy, że czemuś to ma służyć. Na polecenie NWO to się dzieje... Mam tylko jedno ostrzeżenie, aby nie uczestniczyć w tych igrzyskach w żadnej postaci. Nie wsiadać do pociągów, nie wchodzić na stadiony. Nie wiadomo gdzie może uderzyć "al -kaida" rodem z tajnych baz NWO. A potem? Potem może być tylko uderzenie na Iran po takiej masakrze... Tak to widzę logicznie, bo oni tak właśnie postępują...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#239798