Piesek też człowiek

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Myślałem, że już nic mnie nie rozbawi bardziej, niż tłumaczenia Palikota odnośnie swoich zeznań podatkowych, ale, nie doceniam ich, stale to odkrywam, pokłady komizmu tej bandy są niewyczerpane, ech, żeby tak polskie złoża węgla, czy gazu takie były! Czytam, że ta marycha, co miała być dostarczona Korze, to nie dla niej, tylko dla jej pieska, czy suczki. Na jej adres było zaadresowane i na jej, hmm, imię. Tak. Hmmmmm. Powiedzmy sobie szczerze, jakbyśmy byli pieskiem Kory, albo jej sunią, też byśmy ćpali. Trzeba zwierzaka zrozumieć. Na trzeźwo się tego znieść nie da. Nawet do komitetu poparcia Gajowego zwierzaka zapisała. Pomyślmy, to biedne stworzenie przebywa w towarzystwie Kory 24/7. To jest zabronione przez Konwencje Genewską, ale, dopóki nikt nie złoży doniesienia, biedne zwierzę cierpi w milczeniu. No, czasem się psina sztachnie i co w tym złego?

Od dawna piszę, że w tym duecie to ów zwierzaczek reprezentuje wyższe IQ, co zresztą jest oczywiste, skoro piesek zamówił maryche online, wypełnił formularz i zapłacił kartą. Tak, taka jest wersja Kory, nie mamy powodu, by jej nie wierzyć, podobnie, jak nie mieliśmy powodu, by nie wierzyć senatorowi Piesiewiczowi, że po prostu wciągał nozdrzem aspirynkę w proszku. Albo Palikotowi, gdy mu ci biedni studenci i emeryci oddawali swe ostatnie tysiące złotych na kampanię. Albo, gdy tłumaczył, że ten PIT może się i nie zgadza, ale on jest z wykształcenia filozofem i ma w pogardzie dobra materialne, więc bardzo przeprasza, ale prosi, żeby się inspektory odp…ły. I co powiecie, odp… ły się natychmiast.

Ostatnio pojawiła się nowa wersja, mianowicie, owszem, nie wpisał tego samolotu, tych samochodów, tych pożyczek, ani akcji, ale, na miłość boską, on w ogóle nic nie wpisał, bo to nie on, tylko kolega wypełniał. On tylko podpisał. Wiec chyba każdy widzi, że nie ma się, co go czepiać, kolega nie wpisał, bo zwyczajnie nie wiedział, Palikot zapomniał mu powiedzieć. Poza tym, kolega ma dysleksję. No, tośmy sobie wyjaśnili te wszystkie niejasności podatkowe, bardzo proszę więcej nie niepokoić pana posła takimi duperelami.

Ustalmy jedno, zarówno Kora, jak Piesiewicz, czy Palikot są ponad prawem już choćby z tego powodu, że popierają PO i Prezydenta Komorowskiego. A co, może chcecie, żeby Kaczyński do władzy wrócił, co???? Żeby wojnę z Rosja i Niemcami wywołał? Żeby o 6 rano aresztował i samobójstwa prowokował? Żeby laptopy mordował? Żeby dorsze za 8.50 plus Vat kupował? Co tam jeszcze było, no, niewiele, to tyle, ale trzeba koniecznie dodać duszną atmosferę i niesłychany wstyd za granicą. Niektórzy, jak Bartoszewski, to chcieli nawet wyemigrować, żeby umrzeć w jakimś wolnym kraju. No, ale on, to już tak z przyzwyczajenia, od małego bardziej się bał polskich sąsiadów, niż niemieckich żołnierzy. Przynajmniej tak mówił, nie ma powodu mu nie wierzyć, zresztą, byłby to zuchwalstwem jeszcze większym, niż powątpiewanie w zdolności pieska do zakupów online, czy w pogardę Palikota do pieniędzy..

Szczerze podziwiam, bo, na przykład moje kotki zupełnie sobie nie radzą z emailem, czy Facebookiem, w czasie rujki wrzeszczą, jak te głupie, ale, żeby tak wysłać zachęcającego emaila kocurom z okolicy, nie potrafią. Choć nieraz zachęcałem, to nie, woli dostawać tak zwanego wijca, czyli tarzać się, po czym dostawać wyjca, czyli wrzeszczeć przeciągle. No, jak tam sobie wolicie.

Zastanawia, że Kora, Piesiewicz, Palikot, cala ta banda degeneratów naprawdę i na poważnie podają swych wielbicielom te bzdury do wierzenia i co, jeszcze bardziej zastanawiające, mają racje. Ciemny lud to kupuje. Dwie dekady wychowywali sobie publiczność, to teraz mają. Sprzężenie zwrotne. Teraz to ten debilny elektorat wymusza na nich określone zachowania, wypowiedzi, programy, typu „Gwiazdy sikają na lodzie”. Pamiętam, że Kora, czołowa intelektualistka polskiej estrady stanowczo domagała się ujawnienia treści ostatniej rozmowy Braci Kaczyńskich, bo to z jakichś nieznanych powodow miało mieć wpływ na katastrofę. Podejrzewam, że piesek od czasu, do czasu częstuje swoja pańcię skrętem, bo jak inaczej to wytłumaczyć?
Może i „debeściak” Artymowicz, ostatnia nadzieja Sekty Pancernej Brzozy, odkąd Łoziński wyczerpał swoje argumenty i wypadł z gry ( dwa argumenty, konkretnie- zna się na wschodnich sztukach walk,a Tupolew leciał na wschód, oraz widział kiedyś, jak na wsi rąbali brzozę, twarda była), też się sztachnał, bo, jak wyjaśniał pomylil współrzędne X z Y i mu nagle brzozy w animacji na srodku drogi wyrosły. No i z wysokościomierzem też mu nie wyszło, co każde dziecko widzi na rysunku, skala wysokości kilkakrotnie większa, niż wielkość samolotu. Jak to sprzątaczki w „Misiu”mawiały, „ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział”. Musiały słyszec , co nieco o „debeściaku” z Toronto, specjaliście od ciał astralnych..

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Freepl.info, oraz w GPC ( jak wydrukują)
http://freepl.info/seawolf
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Brak głosów

Komentarze

Od momentu owej sławnej wypowiedzi o "strachu" zacząłem się zastanawiać co go nakłoniło do opuszczenia Auschwitz i powrót do, jakże niebezpiecznej i niegościnnej, Warszawy? Dookoła sami polscy sąsiedzi i tylko od czasu do czasu, gdzieś pod ścianą, nieśmiało przemknie Niemiec (czy raczej nazista?) przyobleczony w przyjazny mundur ze sfastyką. Za drutami było przecież bezpieczniej (chociaż ci polscy współwięźniowie, to no, no...) wśród miłych oku, czarnych esesmańskich mundurów i przyjaźnie nastawionych żydowskich kapo. No po co mu to było?

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#265936

No tak, jak się było KAPO, to za drutami bezpieczniej ale służba nie drużba, naziści zadanie po aryjskiej stronie zlecili i do tego ten bolący palec w który drzazga z pryczy się wbiła i trzeba było, chcąc nie chcąc na te L-4 wyjść.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#265945

Genialna ta Kora, po prostu genialna.
Gdyby mój sąsiad więcej TV oglądał z ichnimi celebrytami, to by tak głupio nie wpadł.
Zamówił biedaczysko przez internet rurkę destylacyjną i tego samego dnia, o tej samej godzinie i na ten sam adres drożdże gorzelniane. Gdyby chociaż osobno ale nie, spieszyło mu się do eksperymentów.
I doczekał się kilka dni po dostawie odwiedzin "smutnych panów", gdy butla z "bitwą pod Grunwaldem" 1410 akurat pięknie buzowała.
Biedny bo głupi. Zamiast iść w zaparte tak jak Kora i twierdzić, że to Burek, oooo ten damoj co to na łańcuchu przy budzie stoi rurkę zamówił, albo, że oooo ta Młućka, nie tamta, tamta to Baśka, Młućka mówię zamówiła drożdże bo trawa jej zbrzydła, to my milicjany uwierzyli i sobie poszli.
A on durak, powiedział, że to on zamówił, bo eksperymenty chemiczne sobie robi. No i dostał za te eksperymenty karę wraz z konfiskatą rurki i baniaka z zacierem.
Obserwujmy celebrytów, to istna encyklopedia wiedzy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#265941

Lucy
he,he,masz 10! co racja , to racja!

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#265944

Że ta banda degeneratów podaje takie wieści to jeszcze można zrozumieć, że za kłamstwa nie ponoszą żadnych konsekwencji też można zrozumieć (cały splot sprzyjających okoliczności od przyzwolenia Waaadzy po zrozumienie 'rozgrzanych' Sądów) ale tego że wyborcy są tak ogłupieni i kupują te brednie jak ciepłe bułeczki to już w żaden sposób nie da się zrozumieć.
Pozdrawiam.
To ya

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#265953

Tak od czterech miesięcy stopień skretynienia narasta w postępie geometrycznym. Wynika to z prostego faktu, że nie ma już pisowskiego paliwa, bo lud uważa że jest jednak znaczone, chrzczone i nie nadaje się do użytku. Sięgają więc po najbardziej debilne teorie i okazuje się, że też przechodzi. Ruskie gazety piszą, że ichnie MSW nie chciało marszu (załóżmy:)), a nasi nie, niech będzie. Ile w tym prawdy, mniejsza o to, facet który obstawiał kiedyś takie zgromadzenia ze spokojem mówił mi, że logistycznie byłoby do du....inaczej mówiąc zadyma miała być i już. A całej bandzie celebrytów (?!) jest dokładnie obojętne co jest grane, byleby się świecić na wesoło.

Pozdrawiam. (10)

Vote up!
0
Vote down!
0
#265956

(w mojej ocenie!!!!) bydle i cham na moją uwagę nie zasługuje.

Ale sącząc winko i czytając Twój wpis, przyszedł mi do głowy Falluskot. Możesz wykorzystywać, upubliczniam niniejszym prawa autorskie.

W końcu, jakby nie było, sam sobie na ten przydomek ciężko zapracował.

Z pozdrowieniami i dychą

ossala

Vote up!
0
Vote down!
0
#265966

Czy wam sie chce czytac te ichnie szmaciane gazety ,ja nie czytam i czuje sie dobrze ,bardzo dobrze ,mowie to, tym co czytaja ,ale mnie nie sluchaja i stad maja duzo stresu

Vote up!
0
Vote down!
0
#266010

W dzisiejszej rzeczywistości polskiej już mnie nic nie zdziwi.
Absurd za absurdem. Choćby ten i wiele innych.
Wniosek jeden.
Nie ważne co mówi ale ważne KTO mówi.

P.s
A tak przy okazji sadze ze w tym momencie przydałoby się prawo oparte na precedensach. To dało by im do myślenia?
Wyobraźnia już się moja śmieje! Istna anarchia!
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie ;))

Vote up!
0
Vote down!
0
#266037

Studiowac filozofię - może to jest sposób na Urzędy Skarbowe?
Chyba się zdecyduję na te studia :)
Pozdrowionka :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#266061

Moze nie filozofie a psychologie? Moze nie tak znowu po linii zainteresowań ale humanistycznie bo dziś wysyp wszystkich psychologów którzy głowią się co Kaczyński ma w głowie albo co piloci myśleli.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#266150

Dycha !

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#266058

Wilku, odkrywasz pokłady niewyczerpane komizmu tej bandy.
A ja się zastanawiam do jakiej kategorii zaliczyć pomysł, aby
sejmową komisję do spraw obrony narodowej powierzyć niesiołowskiemu ? Bo to "i śmieszne i straszne"....
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#266063