Globalne ocipienie

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Ekosekta nie odpuszcza. Jest zimniej? To efekt globalnego ocieplenia!

Śnieg w maju? Kapłani ekosekty (na chwilę) ucichli. Biały puch we Francji czy we Włoszech psuje biznes. Handel odpustami (co2) idzie jak po grudzie. Rzadko sekta wyskakuje z tekścikami w rodzaju, że nad Bałtykiem wyrosną palmy (co budzi zachwyt płacących krocie za

ogrzewanie

mieszkań). Kto narazi się ekosekcie, ten skazany jest na wegetację (podobnie, jak krytycy dżenderu czy pancernej brzozy). Kasta kapłanów Nowego Oświecenia, jak niegdyś w Egipcie, wciska wtórnym analfabetom, że jak nie zapłacą za ratowanie świata, pochłonie ich

wieczność

raz na zawsze. A ponieważ człowiek Nowego Oświecenia żyje wiecznie (zna śmierć jedynie na życzenie) ta groźba wystarczy by Uwierzył, a Wiara czyni cuda. 11 listopada (co ta data nam mówi?!) sabat czarownic na rzecz zabobiegania zmianom klimatu rozpocznie się w

Warszawie

a Maciedonia obejmie nawet prezydencję konferencji COP (nie mylić z Centralnym Okręgiem Przemysłowym). Mnóstwo szalbierzy i wydrwigroszy szastać będzie Twoimi, drogi Czytelniku, podatkami na Twoich oczach. Oni przecież wiedzą, że człowiek, jako drobny

element

przyrody, ma minimalny wpływ na klimat, który zmienia się co jakoś czas i dlatego Grenlandia zwie się Zielona, a Polskę pokrywały lodowce lub lasy tropikalne na długo przed pojawieniem się człowieka na Ziemi. Ale biznes to biznes. Kuzyn (prosił, bym nie wymieniał jego nazwiska,

naukowiec

wysokiej klasy), zrobił mi wykład o tym, że znajdujemy się na końcu epoki interglacjalnej (międzylodowcowej) i będzie zimno; oraz, że to zimno nadejdzie szybko, przez jedno pokolenie. Troska o anonimowość jest zrozumiała, w dobie totalnego braku wolności słowa, zwanej

„tolerancja”

nie tylko naukowiec boi się znaleźć na zasiłku. W konsekwencji zaoferowałem Rodzinie przenosiny do Meksyku. Nic z tego. Ekosekta wygrała (działa widać na podświadomość). Przenieśliśmy się z Bonn do Zgorzelca. Mamy maj i kłapiemy szczękami. Cieszmy się na narty!

http://www.youtube.com/watch?v=1c7QaC-Vfiw

Post scriptum: źródła naturalne emitują więcej co2 od istot człekokształtnych, zwanych dziś osobami. Kiedyś ktoś zaatakował krowy za emisję co2! Tymczasem wulkany, akweny wodne itd. dostarczają gros tego życiodajnego gazu, bez którego świat zamieniłby się w pustynię.

Na razie do kodeksów karnych postępowych państw świata nie wprowadzono jeszcze czynu karalnego „kłamstwo klimatyczne”. Ale niebawem może się to zmienić. W imię prawdy. Prawdy Nowego Oświecenia.

Globalne ocieplenie należy to tych samych kategorii, co umowna płeć, przestarzały model rodziny, czy podatki sięgające 80 procent.

Podobno zły król L 16 został skrócony o głowę za to, że zamierzał podnieść podatki do niebotycznych …11 procent. Rewolucja trwa. Kiedy, do cholery, pożre swe dzieci?!

Brak głosów

Komentarze

Jak ładnie idą POd młotek Polskie zakłady,dzięki doktrynie Eurosowhozu według CO2.

A na zachodzie bez zmian.

Czy to panu nie przypomina września z 1939r.

Znowu sami i znowu nabici w butelkę,i znowu sami poniesiemy koszta,a tysiące ludzi na bruk.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#359656

Jan Bogatko

...w odniesieniu do Polski przypomina mi to tygodnie przed Bitwą Warszawską i miesiące tuż po 1945 roku.

Ale to prawda co Pan pisze - za rachunek płacimy my, chyba,że...

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359662

To ,że mamy coraz chłodniej jest dowodem na  skuteczność walki z globalnym ociepleniem.

Gdyby uczeni w porę nas nie ostrzegli już byłoby po naszej planecie. Kto tego nie pojmuje jest wykluczony z grona ludzi rozumnych.

Niestety ukryte siły wątpią i należy dawać im stosowny odpór.

 

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#359658

Jan Bogatko

...punkąłem się w czerep! Ależ Pan ma rację!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359663

Im więcej sprzedaje gazu, tym zimniej się robi na świecie. Na Syberii takoż. I to jest dowód na poświęcenie się Rosji dla dobra ludzkości. A coś się jej za to chyba należy, np. wysokie ceny za ten gaz :[

Vote up!
0
Vote down!
0
#359696

Jan Bogatko

...też prawidłowa odpowiedź.Nagroda - wycieczka do Workuty (na koszt własny),

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359700

Rewolucja pożre swoje dzieci wówczas gdy te, zupełnie ogłupione lansowanymi przez Nowe Oświecenie durnymi teoriami, zaczną szukać tego ocieplenia w Wielkim Zderzaczu Hadronów w Ośrodku CERM w Szwajcarii, zamiast w głowach fantastów z NWO.
Teraz już nie posądza się krów o emisję CO2 ponad wszelkie normy, tylko nadmierną według nich populację homo sapiens naszej Błękitnej Planety. Jak jeszcze trochę poeksperymentują to pewnie uda im się dojść do planowanego 1 mld i dopiero wówczas będą szczękać zębami z zimna bo nie będzie komu ocieplać Planety. No, ale w końcu biznes wymaga aby stawiać nawet najdurniejsze teorie byle napędzać koło fortuny. A że ludzie ocipieją? Kogo to wszystko obchodzi. Zresztą takimi łatwiej się rządzi.
To jest taka zabawa w kotka i myszkę, pewnie z braku jakiegoś poważnego zajęcia. Przypomina mi ona podawaną jakiś czas temu przez prasę rewelację naukowców, którzy poszukiwaną cząstkę bozonu widzieli gdzieś w Alpach zamiast wlepić gały w Zderzacz Hadronów.
No cóż, globalne ocipienie dopada wszystkich. Bez względu na status naukowy.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#359659

Jan Bogatko

...a ja już nie mogę się doczekać dalszych sensacji i pachnących czereśni,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359664

Kaziu jak ty coś napiszesz,to mucha zraz zdycha.

Takie masz zabójcze teorie

Vote up!
0
Vote down!
0
#359677

że wśród najmądrzejszych jest najwięcej durniów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359681

tym razem za walke z ochlodzeniem globalnym.
Wiadomo ze CO2 stwarza efkt cieplarniany tak wiec trzeba w tej chwili jak najwiecej go uwalniac do atmosfery i teraz ten kto nie uwolni odpowiedniej dawki zaplaci kare wedlug tej samej zreszta moze taryfy ktora obowiazywala przy zakupie limitu C02 bo bilans musi byc ten sam.
Oczywiscie przydzial a wlasciwie nakaz wypuszczania CO2 do atmosfery bedzie nadawany od gornie przez tych samych co do tej pory decydowali o karach dla tych co produkowali wiecej CO2 niz im pozwolono.
Kasy nie moze zabraknac bo z czego ta tluszca bedzie dostatnio zyla toc ten dochod zastapil dochod z biznesu holokaustu, ktory sie prawie wypail w naturalny sposob,choc slyszalem zadania wyplaty odszkodowan wnukom ofiar, bo ci maj traume ze ich dziadkowie cierpieli.

PS. Mam pomysl na uratowanie swiata przed zamarznieciem
kazdy posiadacz ekologicznych zarowek niech je wytlucze i zakupi normalne zarowki ktore i grzeja i zuzywaj wiecej energi co za tym idzie wzrosnie produkcja CO2 obliczenia juz sa tylko trezba je przelozyc z lewa na prawo i bedzie wiadomo ile bedzie zysku CO2.
Zglosilbym sie do Nobla, ale to jest bez sensu oni daja ta nagrode tylko pejsatym.
Tak czy owak pamietajcie to ja wymyslilem:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#359734

Jan Bogatko

...pomysł z żarówkami kupuję i będę cytował Autora,

pozdrawiam,

ps. mam w domu trujące żarówki, używane przez ekociemnotę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359739

zeby taka zarowke wyprodukowac trzeba zuzyc ponad 100 razy wiecej energi,niz przy zwyklej zarowce a jak sie zbije to dopiero mamy w domu skazenie ekologiczne,te zarowki sa niezdrowe bo w ich bliskim zasiegu jest pole magnetyczne szkodliwe dla zdrowia.
A w ramch walki z ochlodzeniem nalezy wszytkie zarowki luzno zapakowac do pudelka wlozyc tak kawalek jakiegos zlomu pol kilograma wystarczy i wyslac na Berdyczow tzn do Brukseli.
N paczce przyklejic strzalki jak maja sie obchodzicz podelkiem z jednej straony strzalka do gory z drugiej do dolu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359740

bo żarówki dla ekociemnoty miesiąc temu kupiłem po 2,50 zł za 150 W/szt jako wstrząsoodporne do specjalnego przeznaczenia, na 240V, a więc stosunkowo długowieczne (zgodna z dyrektywą UE 244/09 :).
A jedna stopięćdziesiątka daje dużo więcej światła niż dwie 75, zwłaszcza ekoskrętne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359818