refleksja posmoleńska

Obrazek użytkownika Romek M
Blog

trzeba wrócić / po zatartych śladach / w to miejsce / gdzie ziemia zadeptana / ciężkimi sapagami /

czarne cylindry / z poszarpanymi bebechami / spoczywają po przesłuchaniach / w ciemnej piwnicy / zwłoki spalone / poszatkowane ciała w zalutowanych trumnach / kłamstwo / kłamstwo / kłamstwo / o jakich mówisz faktach / nagie fakty / zniekształcone biciem / drżą na łubiance / obserwatorzy wydarzeń / z posklejanymi wątkami pamięci / ze zrekonstruowanymi fragmentami mózgu / oraz świadkowie fałszywi / wyskakujący z okienek jak koszmarne pacynki / wynurzający się ze szpar w podłodze / nie ma prawdy / są tylko różne wersje wydarzeń / zepchnięte przez buldożery / porozjeżdżane stalowymi gąsienicami / skatowane / wymienione / podretuszowane / więc nie ma już prawdy / jest / tylko oko / zimne i stalowe / chłodno spoglądające znad mezosfery / 30.05.2010

Brak głosów

Komentarze

zgadzam sie z tym co piszesz.Ja jeszcze bym sprawdzil numery,wszystko co można czy ten rozbity samolot to ten nasz Polski tutka.Czy to nie soviecki złom przemalowany na podobienstwo orginału i wysłany nawet z sovieckim pilotem w ostatni lot.Wysadzony przed lądowaniem.Nie nie zwariowałem.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#66519

Wyszydzane, postponowane, wyśmiewane mózgi Ciemnogrodu. Chłodno, cierpliwie zbierające suche dane. Podporządkowanymi zmysłami odsiewajace ziarno od plewy. Zmotywowane WŚCIEKŁOŚCIĄ. Nieustępliwe i nieubłagane. Mozolnie składające zdradziecką układankę. DLA UKOJENIA jakiego doznają, KIEDY WINNI ZAWISNĄ.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66542

Po prostu poczuciem, że jako uczciwi ludzie powinniśmy to zrobić (np. zrekonstruować, dotrzeć do prawdy). Tylko tyle. I aż tyle. Uczciwość. Na chłodno. Zawiśnięcie winnych to mrzonka. Prawda to nasze dążenie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66553

Może nawet nie mrzonka co niepotrzebne okrucieństwo. Dlatego tak jak i Ty uważam że należy przede wszystkim dotrzeć do prawdy i ujawnić mechanizmy działania. Jeśli to się uda to i tak będzie ogromnie dużo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66579

Paweł106
Telewizje przejęte, radia Maryja nie dopuszcza się do relacjonowania ważnych spraw; mówcie mówcie, plujcie a zawsze coś zostanie. W komunie przynajmniej mniej więcej było wiadomo kto jest kto, a teraz nawet nie wiadomo, czy już nas tych niepoprawnych wszystkich nie namierzyli.
Nowi tramwajowi bohaterzy; czy jesteśmy coś jeszcze wstanie zrobić nie mając za sobą potężnych finansów - zaprzedanych skłonnych wykonać za pieniądze każde polecenie, skłonnych sprzedać nawet własny naród

Vote up!
0
Vote down!
0

Paweł106

#83149

Wsadzić do rosyjskiego samolotu, najlepiej świeżo po remoncie w Rosji,na ochotnika, a na wszelki wypadek dodać ochronę aby się przypadkiem nie rozmyślił i wysłać z misją  do............Smoleńska. Tam sprawę załatwią.

________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#83169

Jeżeli prawda będzie okrutna to wyrok ludu musi być adekwatny. Prawda wtedy nie może wystarczyć!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#83178