TĘCZOWA TRYBUNA

Obrazek użytkownika GnidaDworska
Humor i satyra

Ubawiłem się dziś przednio po przeczytaniu informacji, jakoby grupa dewiantów seksualnych domagała się utworzenia na nowopowstającym stadionie w Gdańsku specjalnego sektora dla pederastów. Pomysł naprawdę przedni i w tym momencie piszę te słowa śmiertelnie poważnie. W końcu z uznaniem należy spojrzeć na inicjatywę sodomitów, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, chcą się odgrodzić od zdrowej heteroseksualnej większości społeczeństwa. Może czegoś nie zrozumiałem w tej informacji, ale zakładam, że ludzie ci wyszli z tą inicjatywą w obawie o bezpieczeństwo zdrowej większości. W końcu, będąc na meczu piłkarskim, mam prawo do beztroskiej zabawy i radości z oglądania widowiska sportowego, bez konieczności zastanawiania się, co za jeden z drugim podskakują za mną w tylnym rzędzie. Zgromadzenie wszystkich „kochających inaczej” w jednym miejscu, w dodatku zamkniętym, zapewni mi taką beztroską zabawę. Tak więc, cóż mogę napisać? POPIERAM z całego serca!

Popieram, a nawet chcę pomóc, aby inicjatywa ta nie ograniczyła się tylko do odrębnego sektora. Dlatego przygotowałem kilka propozycji, jak osoby te mogłyby jeszcze bardziej podkreślić swoją inszość. Najpierw nazwa owej grupy.

„Tęczowa trybuna 2012”, bo taką nazwę grupa ta przyjęła, jest w mojej opinii niezbyt trafna. Co prawda środowiska sodomickie, nie wiedzieć dlaczego, jako swój symbol przyjęły tęczę, choć największą radość znajdują w miejscu gdzie tęcza nie ma prawa powstać z powodu chronicznego braku światła słonecznego. Jednak niezbyt trafna nazwa, w mojej opinii, ma źródło w krótkowzroczności tęczowych kibiców. Jeśli ich pomysł trafi na podatny grunt to w przyszłości każdy stadion klubowy powinien mieć odrębny sektor dla sodomitów. I tutaj może pojawić się problem związany z barwami klubowymi. Z tego, co wiem żaden klub w Polsce nie ma tęczowych barw, dlatego epatowanie barwami innymi niż barwy klubów, które aktualnie będą rozgrywać mecz, może ściągnąć na naszych chłopców agresję nawet ze strony kibiców ich zespołu. Lepiej nie prowokować takich nieporozumień.

Poza tym nazwa „tęczowa trybuna” kojarzy mi się bardziej z programem telewizyjnym dla dzieci (przepraszam wszystkie dzieci), niż z facetami, którzy w czasie meczu niejeden raz potrafią dać upust swoim emocjom w ostrych słowach lub gestach. Moim zdaniem nazwa grupy kibiców, nawet zniewieściałych, musi co najmniej brzmieć groźnie, dlatego proponuję nazwę, bo ja wiem… na przykład: „REKTOSKOPIJNA BRYGADA” i mniejszymi literkami „Wyrwiemy wam serce przez odbyt”. Na samą myśl o rektoskopii przechodzą mnie ciarki po plecach.

Swoją odrębność na stadionie kibice podkreślają także przyśpiewkami klubowymi. Co prawda polscy kibice pod względem jakości śpiewu nie należą do czołówki europejskiej. No, ale nie liczy się forma, lecz treść. Dlatego w tym miejscu zajmę się treścią, a każda „Rektoskopijna brygada” potrenuje jakość wykonania. Co można zaproponować sodomitom, aby ich doping nie gubił się w heteroseksualnych porykiwaniach reszty kibiców? Może coś dla kibiców drużyny przeciwnej:

Gdy nasza brygada, na stadionach świata,
Ostry doping wznosi, krew się w żyłach mrozi!
Nie zadzieraj z nami, homokibolami,
Bo pójdziem na maksa, damy w pupę klapsa!
Jak nie poskutkuje, się nie opanujem,
Z grubej rury hukniem, w GWnie obsmarujem!

I coś dla sędziego za niesprawiedliwą decyzję:

Chociaż zgrabny i milutki,
Sędziowania marne skutki!
Pilnuj mydła pod prysznicem,
Dobrze radzą homokibice!

W przypadku symulowania kontuzji przez gracza drużyny przeciwnej, zamiast tradycyjnego: „Wstawaj, wstawaj, nie udawaj!”, wystarczy prosty okrzyk jednego z kibiców z tęczowej trybuny:

„BO TAM PÓJDĘ!”

Natychmiastowe ozdrowienie murowane!

To tylko kilka moich propozycji dla kibiców – sodomitów, jak jeszcze bardziej uwydatnić swoją odmienność. Jako, że kołtun ze mnie straszny, pewnych rzeczy nie mogę zaakceptować. A piszę to dlatego, gdyż słyszałem, że pewna grupa homokibiców (takie sodomickie ultras) zachęcona akcją „Tęczowej trybuny 2012”, ma ponoć propozycję, aby tradycyjną wymianę koszulek po końcowym gwizdku, zastąpić wymianą spodenek. Takim propozycjom mówię stanowcze NIE! Ale co do reszty to może być. W końcu odgrodzenie tych dwudziestu krzesełek na czterdziestotysięcznym stadionie to nie takie znowu straszne koszta, a poczucie bezpieczeństwa dla heterokibiców bezcenne.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A co z trybuną honorową?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#137589

loże stojące , dla Vipek rzymskie- leżące

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

komar

#137602

 Kalisz ze Środą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137614

Senyszyn z Urbanem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

siliconcom

#137642

2 cegły i po j....., oczywiście pytają się czy boli, nie boli uważac na ręce......10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#137608

Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie im w kościołach ławki wydzielić. I to wcale nie jest śmieszne.

Pozdrawiam

P.S. A czy na EURO2012 można z kozą przyjść. Ja tylko pytam.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#137613

należy tylko pamiętać o gumiakach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137617

Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#137618

To nie jest takie głupie i może wydatnie podnieść bezpieczeństwo na pozostałych hetero-sektorach. Kibice drużyn przeciwnych nie będą atakować siebie nawzajem,
a będą napier....ć pederastów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

siliconcom

#137645

Też o tym pomyślałam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137703

Zdrowi kibice nie będąmusieli ich "wyłuskiwać" a i trafić któregoś zgniłkiem latwiej bo bez celowania.
Jest tylko jeden warunek. Sektor musi być wykupiony w całości (wzszystkie miejsca) z góry na 5-lat conajmniej, płatne gotówką.
Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#137691

1. Władcy mediów i okolic prywatnie mogą się nawet brzydzić się homo, ale popierają tzw. homintern, gdyż celem nadrzędnym jest niszczenie więzi społecznych opartych na tradycyjnych zasadach, powiedzmy wywodzących się z cywilizacji chrześcijańskiej.

 Tak więc poparcie dla "inicjatywy", rozdmuchanie jej, jest zapewnione.

2. Sama "inicjatywa" jakiejś tam cząstki hominternu, czyli tzw. ruchu gejowskiego (piękna nazwa:), nie została raczej zgłoszona w celu jej realizacji, lecz w celu zrobienia zamieszania wokół tematu (a zamieszanie jest nagłośnione bo pkt 1).  Z drugiej strony, w Polsce wciąż jest etap przejściowy, terror hominternu jeszcze nie jest wszechobecny, więc moze w celu zamanifestowania swych zachowań, chcieliby mieć wydzieloną trybunę. Ileż można by napisać "słusznych tekstów" o konieczności izolowania homos-brothers w "homofobicznych" społeczeństwach, rzecz jasna w celu zawstydzenia (czytaj: zastraszenia) tego społeczeństwa. No i dodatkowo ochrona policji: dwa w jednym:)

Oczywiście, z biegiem czasu na późniejszych nastepnych mistrzostwach, imprezach itd, oddzielna trybuna byłaby być może niepotrzebna, zastraszeni ludzie nie ośmieliliby się demonstrować nawet braku poparcia wobec "tolerancji". No, ale to melodia przyszłości, także częściowo dotyczy to krajów tzw. zachodnich, choć tam ta "przyszłość" jest już w dużej mierze zrealizowana. Niemniej jednak i dziś "zastraszenie" ma jakieś granice, wciąż jeszcze  homosie raczej nie mieszają się z kibicami piłkarskimi na i po meczach, nawet w krajach o rozwiniętym hominternie. I to nawet pomimo tego, że kibolstwo oraz ich częste sympatie z ruchami a la politycznymi często nielubianymi przez polityczną poprawność (mam na mysli to że nie tylko  tzw. chuliganizm, ale i inne pozachuligańskie elementy kibicostwa) są mocno spacyfikowane przez działania policji i mediów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137692

"Homintern" też dobra nazwa;).
Swoją drogą, chyba zrobię komingałt: jestem otóż gejką:) - Lubię facetów;))))) Może być?;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137702

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Też jestem za ,rozszerzył bym taki sposób podejścia,na wiele aspektów życia.Proponuję tęczowej drużynie aby oprócz wydzielonego miejsca malowali sobie na twarzy tęczowe flagi,w miejscu pracy czy zabawy(dyskoteki,restauracje,kina,teatry i wiele innych miejsc,)niech też noszą jakiś znak rozpoznawczy lub tworzą specjalne zony,przypomina to rozwiązania Hitlera w stosunku do żydów,czy Stalina (pionierzy zawsze nosili czerwone chusty,nawet w domu),ale jak sami tego chcą?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#137698

kolejne dla trans w jedną i w drugą stronę, jeszcze następne dla trnas-trans, potem dla bi, potem dla pedo, potem dla zoo, potem dla hetero, co lubią w pozycji A, potem dla hetero, co lubią w pozycji B i tak dalej. Tylko u licha ciężkiego, ile miejsca zostanie dla sportu?!

Drugi aspekt: najpierw proszą o osobny sektor a potem będą narzekac, że są w gettcie, czują się wyobcowani i jeszcze im będziemy płacić odszkodowania - zobaczycie.

IMHO to ludzie, którzy albo źle się czują w swoich skórach, albo nie wiedzą czego chcą od życia i w efekcie utrudniają to życie sobie (pal sześć, może tak lubią) i innym (a na to zgody nie ma i nie będzie, bom taka faszystka zapiekła).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137700

Pismo wystosowane przez przedstawicieli Miasta Poznania w odpowiedzi na List otwarty Fanclubu Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej i Fundacji „Kultura dla Tolerancji” dotyczący inicjatywy pod nazwą „Tęczowa Trybuna 2012”. Oto jego treść:

Cieszy nas Państwa zaangażowanie w tematy istotne społecznie. Jako spółka odpowiedzialna za rozbudowę stadionu i komercjalizację obiektu, konsekwentnie budujemy wizerunek w oparciu o działania ukierunkowane na rzecz środowisk osób niepełnosprawnych i dzieci z domów dziecka. Takie działania są zgodne ze strategią promocji realizowaną przez spółkę.

Z naszych informacji wynika, że podobną strategię przyjął organizator UEFA EURO 2012, a działania federacji zmierzają jeszcze szerzej i koncentrują się na budowaniu tolerancyjnego społeczeństwa w całej Europie, bez względu na różnice kulturowe, rasowe, religijne, czy poglądowe. Oznacza to, że UEFA nie wyznacza granic pomiędzy środowiskami, a dodatkowo propaguje idee otwartych i przyjaznych stadionów dla rodzin z dziećmi, kobiet, czy osób niepełnosprawnych. Celem jest promowanie przyjaznego modelu kibicowania, który niesie radość i integruje. Taka koncepcja jedności, integracji i tolerancji dotyczy wszystkich grup społecznych. Środowiskiem, które federacja traktuje w sposób bardziej uprzywilejowany są osoby niepełnosprawne - poruszające się na wózkach inwalidzkich, niesłyszące i niewidzące.

Informujemy także, że jedynym dystrybutorem biletów i miejsc na mecze rozgrywane podczas EURO 2012 jest UEFA i UEFA ma wyłączność w kształtowaniu organizacji całego przedsięwzięcia.

Filozofia stadionów przyjaznych tak dla UEFA, jak i EURO Poznań 2012 oznacza stadiony bez barier architektonicznych oraz podziałów środowiskowych, a w szczególności różnicowania mniejszości, w tym mniejszości seksualnych. Ta filozofia oznacza dla nas nowoczesność, tolerancję i przeciwstawienie się powszechnej dyskryminacji społecznej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#137701

hominternowska d..pa w krzakach z wlasnej homotrybunki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137710

Przywraca też wiarę w normalność. Oraz pokazuje, że można LGBT "pobić" ich własną bronią - czyli poprawnością polityczną. - Miodzio:).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137742

Sektor zamknięty dla pederastów,a w dalszej kolejności pewnie sektory dla les,trans,zoo,dendro i pedo.Jednym słowem "w d..... się im poprzewracało".Ale skoro sami chcą się wyobcować ze społeczeństwa i podkreślić swoje wynaturzenie to jestem skłonny się zgodzić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#137736

Trochę wulgarnie:
Trzech tęczowych rozmawia, jaki sport jest dla nich najpiękniejszy.
Pierwszy mówi pływanie: te smukłe ciała, szerokie ramiona i tak się pochylają na tych słupkach.
Drugi mówi zapasy: potężne, spocone, muskularne męskie ciała splecione w mocarnym uścisku.
Trzeci mówi: piłka nożna. Piłka nożna? pytają pozostali zdziwieni. Tak, tylko pomyślcie: biegnę i drybluję przez całe boisko, wychodzę sam na sam z bramkarzem, mijam bramkarza i z trzech metrów strzelam do pustej bramki.... i tak pięć metrów nad bramką.
?
I wtedy cały stadion, sto tysięcy facetów krzyczy: ch.j ci w d...ę.
A ja leżę i marzę....
Na początku myślałem, że to żart, byłem na stronie, niestety to prawda. Dobry tekst, pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137738

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Pomysł z 'gettem' dla gejów jest rzeczywiście idiotyczny, ale w Pana tekście razi mnie agresja i chamstwo. Na litość boską, bądźmy inni niż młodzież atakująca staruszki pod krzyżem czy autorzy chamskich komentarzy o Kaczorach, Zimnym Lechu, itp.
Więcej tolerancji! Nie stosujmy podwójnych standardów! Nie zniechęcajmy bardziej liberalnie nastawionych ludzi! Ja sama nie jestem lesbijką, ale mam takich przyjaciół i znajomych! To wspaniali ludzie! Jest wśród gejów również wielu idiotów (jak choćby autorzy w/w pomysłu), ale dotyczy to również osób heteroseksualnych. Przygarnijmy - jak Kościół w latach najgorszych opresji - pod nasze skrzydła wszystkie wolnościowe i patriotyczne stronnictwa. Homofobia nie służy ani sprawie, ani temu portalowi (podobnie jak antysemityzm).
P.S. Pod tekstem brak jeszcze tylko wypowiedzi pewnego posła z PO... Pasowałaby do tonu niektórych komentarzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#137796