Oświadczenie Prezydenta Bronisława Komorowskiego

Obrazek użytkownika GnidaDworska
Blog

W związku z ostatnimi wydarzeniami w naszym kraju, a mianowicie mam na myśli wkroczenie ABW do mieszkania pana Frycza – twórcy strony AntyKomor.pl, chcę oświadczyć, że o całym zajściu nie miałem pojęcia. Dowiedziałem się o nim z Tłytera. Tak więc nie jest prawdą, że akcja ta była inspirowana z Belwederu. Nawet Koziej przysięgł mi, że o niczym nie wiedział. Wujca nie pytałem. I tak pali trzy paczki dziennie to po co ma się jeszcze stresować dodatkowo.

Ponadto uważam, że cała akcja ABW była niepotrzebna, gdyż jak mówi stare porzekadło rosyjskie: „Śmiech to zdrowie”. A każdy kto mnie zna przyzna, że czego jak czego, ale poczucia humoru i dyskomfortu do siebie mnie nie brakuje.

Osobiście pana Frycza uważam za zdolnego młodego człowieka i przyznam się w tajemnicy, że nie raz i nie dwa zaglądałem na stronę AntyKomor.pl, aby po dniu ciężkiej pracy pośmiać się do rozruchu. Nawet zainstalowałem sobie na moim służbowym laptopie jedną z gier komputerowych tam znalezionych. Uśmialiśmy się z moją Anką, że ho ho rzucając do siebie tym i owym! A propos mojej Anki. Podejrzewam, że sama wstawiała tam jakieś zdjęcia, ale dowodów nie mam, więc na razie udaję, że o niczym nie wiem.

W związki z całym zamieszaniem zwróciłem się także do Prezesa Rady Ministrów, o Donaldzie mówię, aby wyciągnął dalekoidące konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za całe zamieszanie. Nie będę nic segregował ale myślę, że powinna polecieć nie jedna głowa w IPN-ie.

Tak więc raz jeszcze oświadczam, że o akcji nie wiedziałem, a o posiadanym poczuciu humoru zaświadczam dowcipem na swój temat: „Dlaczego Komorowski nosi wąsy? A co ma nosić? Żonę?!” Dowcip, że ho ho! Podsunął mi go Nałęcz na radzie gabinetu. Niestety Anka zrozumiała żaluzję i śpimy teraz w osobnych pokojach.

Z poważaniem Bronisław Komorowski,
Prezydent Żeczypospolitej Polskiej

Brak głosów

Komentarze

proponuję spojrzeć ;) - http://nick.salon24.pl/309096,kibolska-koszulka-antyrzadowa-mocne

pozdr.
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Vote up!
0
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#160561

Takie bajki to on swojej rybie może wciskać,donaldowi i innym pajacom ze swojego otoczenia najwybitniejszy syn narodu, prezydent hrabia Bronisław Komorowski obdarzony Geniuszem przez Boga,jeszcze tylko brakuje,żeby w swoich występach zaczął używać zwrotów "wichrzyciele","bumelanci","spekulanci".Zakłamany koleś,jego słowo jest mniej warte niż pet na ulicy.Z niego jest taki nieświadomy niczego osobnik w sprawie wkroczenia ABW do mieszkania pana Frycza, jak ze mnie LADY GAGA.

Vote up!
0
Vote down!
0

Już was w swoje szpony dopadł szmal
Zdrada płynie z ust

#160579

Takie bajki że nic nie wiedział,to swoim POlszewickim lemingom może wciskać,na zebraniach PO,a teraz POkaże jaki on łaskawy i dobry i ułaskawi blogera,to nawet przedszkolak wie ze to prostacki spot wyborczy PO,już strach przed przegraną POwoduje że wymyslają takie bzdety,ale i ostrzeżenie,będziesz pisał nie przychylnie o PO i o Komorowskim to cie zamkniemy,

Nadchodzi dzień odkupienia,nadzieja bliska jest spełnienia,przed nami Wolna Polska

Vote up!
0
Vote down!
0
#160581

Dałem się nabrać aż do Wujca. A zapaliło mi się światło po "dyskomforcie do siebie". Dobry jesteś, bo tak daleko udało Ci się mnie wciągnąć. Oczekuję więcej takich pomysłow i realizacji - wciągam Cię, Gnido Dworska, do "ulubionych wesz".

Vote up!
0
Vote down!
0

insurekcjapl

#160618

Tylko po tytule dałem się złapać. Może dla tego, że otwierając świat (mam na myśli "tłytera") zaczynam od przeglądu niepoprawnych "tłytów", dla tego nie mogłem skonfrontować z agencyjnymi newsami. Na koniec pracy poprawił mi się humor.
Brawo!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Chcę, by moje dzieci żyły w wolnej Polsce!

#160634