Komuniści i faszyści w jednym stali domu

Obrazek użytkownika Free Your Mind
Blog

Dopóki nie powiemy sobie wprost, że komunizm jest gorszy od faszymu, dopóty lewacy będą się zachowywać tak, jakby walczyli w słusznej sprawie. To, że był gorszy potwierdza statystyka, która dowodzi, że czerwoni wymordowali (i nadal mordują) więcej ludzi niż hitlerowcy i ich pobratymcy.

Ja wiem, że dla czerwonych każdy zabity burżuj, klecha itd. to nie człowiek, tylko materiał stanowiący nawóz do uprawy komunizmu, jednakże dla cywilizowanych ludzi (do których komunistów nigdy nie należy zaliczać, przypominam) ludobójstwo bolszewickie stanowi wystarczający powód do zdelegalizowania jakiejkolwiek działalności komunistycznej i osądzania komunistycznych zbrodniarzy za najcięższe przestępstwa przeciwko ludzkości. Ponieważ czerwoni mają bardzo krótką pamięć, gdyż nieustanne pranie mózgu, jakiemu się poddają, nie pozwala im kojarzyć faktów, przypomnę, że w 1939 r. komuniści zawarli przyjacielski pakt ze znienawidzonymi faszystami, czego dowodem były nie tylko zdjęcia wesołych "bratnich armii", ale i rozbiór Polski, a wraz z nim dokonana eksterminacja ludności naszego kraju, przeprowadzana przez okupanta hitlerowskiego i sowieckiego.

Komuniści bratali się z faszystami, a więc faszystowska symbolika powinna być czerwonym bliska o wiele bardziej niż jakakolwiek inna. Ludu bolszewicki, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek knujesz! Nowicki, Sawski i inni proletariusze wszystkich krajów, zaprzańcy spod ciemno-czerwonej gwiazdy - faszystowskie gesty wam powinny być szczególnie bliskie, ponieważ to bratnia armia Hitlera wraz z armią Stalina robiła porządki w Polsce w 1939 r. Odnówcie więc w sobie to przymierze stalinowsko-hitlerowskie, poszukajcie zdjęć, na których obok siebie stoi żołnierz ze swastyką i czerwonoarmista, a nie szukajcie hitlerowców tam, gdzie ich nie ma.

 

Historia z W. Wybranowskim, któremu czerwoni dobrali się do skóry "za żywota" (gdzieżtam Wybranowskiemu do walecznych postów Paliwody, który siekał jak sarmacki samuraj :) i wyleciał z hukiem tylko za to, że miał zbyt radykalne poglądy, choć ani komunizmu, ani faszyzmu nie propagował) (no, chyba że ostatni, znakomity post dotyczący "prokuratury" tak bardzo zapadł czerwonym w pamięć) pokazuje, że salon24 stał się narzędziem komunistycznych manipulatorów, którzy zaczynają się nie tylko już szarogęsić w polskiej gospodarce, służbach specjalnych i mediach, ale i w cyberprzestrzeni. Byłoby to może zabawne, gdyby nie to, że obowiązująca Konstytucja zakazuje wprost propagowania komunizmu i podobnie odnosi się do tej sprawy sam I. Janke, który napisał o tym wprost w komentarzu do Wybranowskiego.

Nie pierwszy raz pojawia się sytuacja, w której "przesilenie na salonie" wywołują komuniści (tym razem jakiś ponury pomagier M. Nowickiego, A. Sawski), zaś administracja i redakcja salonu zaczyna zachowywać się zupełnie irracjonalnie. Po pierwsze do pojawienia się takiego bloga, jak Sawskiego, w którym otwarcie jest mowa o sympatyzowaniu z komunistycznymi zbrodniarzami, nie należało w ogóle dopuścić, a po drugie, w sytuacji, gdy doszło do ewidentnego sfałszowania fotografii Wybranowskiego, Sawskiego nie tylko wywalić, ale i podać do prokuratury, co nakazuje nie tylko dziennikarska solidarność zawodowa, ale i zwykła ludzka przyzwoitość.

Jeśli zaś sankcje miałyby spotkać Wybranowskiego, a nie Sawskiego, to będzie to sygnał, że żywotność salonu24 dobiegła końca i będzie mógł się przemianować na LewicęBezCenzury24, czego ani Jankemu, ani nikomu innemu nie życzę. Sobie też.              

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... biednym faszyzmem buzie wycieracie? Przecież utożsamienie faszyzmu (czyli programowego antyliberalizmu) z nazizmem jest czystym wynikiem propagandy sowieckiego Kominternu! Dla którego zresztą "faszyzmem" była także socjaldemokracja, chyba że akurat był inny etap i obowiązywał "front ludowy".

Nie dawajmy się tak łatwo zaganiać do zagrody - tutaj "antysemityzm", tutaj "faszyzm"... A my od razu przerażeni machamy łapkami z obłędem w oczach, wrzeszcząc piskliwie "aj waj!".

Przecież, pomijając wszystko inne, robiąc tak pomagacie zdjąć z Niemców winę za nazizm. Połowa Europy była bowiem wtedy mniej lub bardziej "faszystowska", tak?

Pomyślcie trochę chłopaki, nie tylko o biężączce i SG szalomu, ale także nieco o sprawach nieco bardziej ogólnych i abstrakcyjnych. Warto!

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zostań Maleszką - tysiące czytelników Gazownika nie mogą się mylić!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#874