Spiskowa teoria z wypadkiem tupolewa

Obrazek użytkownika Free Your Mind
Kraj

Osoby wyznające spiskową teorię, jakoby polska prezydencka delegacja zginęła w wypadku lotniczym sprawiają od wielu już miesięcy wrażenie odpornych na jakąkolwiek racjonalną argumentację. Nie ma dla nich żadnego znaczenia ani to, że brak jakiegokolwiek dowodu potwierdzającego tę spiskową teorię (ani jednego zapisu filmowego pokazującego wypadek, brak zdjęć satelitarnych z fazami wypadku), ani też to, że wypadki lotnicze w podobnych okolicznościach kończyły się zniszczeniami o skali nieporównywalnej do tej, jaką objęte są szczątki polskiego tupolewa. Dla ludzi ślepo wyznających spiskową teorię z wypadkiem zupełnie nie liczy się to, jak Ruscy potraktowali miejsce katastrofy, wrak, zwłoki, badania ciał ofiar i kwestię zabezpieczania obszaru po rzekomym wypadku. Zupełnie nieistotne jest dla tych ludzi ślepo wierzących w spisek z wypadkiem także to, iż Ruscy natychmiast zaczęli niszczyć dowody, dowozić ziemię, zakazywać wstępu dziennikarzom, kraść sprzęt natowski, a nawet rozmaite rzeczy osobiste ofiar, wymieniać żarówki i ciągnąć kable do „reflektorów” na wymarłym lotnisku, wycinać drzewa wokół miejsca katastrofy, następnie zaś ingerować w zapis czarnych skrzynek, dezinformować etc.

Ludzie od tej maniakalnie powtarzanej spiskowej teorii zdają się być kompletnie głusi na argument, że gdyby faktycznie doszło do wypadku, to po pierwsze byłyby niezbite jego dowody w postaci materiałów audiowizualnych. Po drugie, niczego by nie ruszano na miejscu katastrofy do czasu przybycia specjalistycznych ekip z Polski. Wiedziano by bowiem (po trzecie), że tak poważny wypadek wymaga bezprecedensowego zabezpieczenia miejsca katastrofy. Oczywiście, jeśliby by istniała potrzeba ratowania rannych, to po czwarte, bezzwłocznie udzielono by im pomocy, natomiast ciała pozostałych ofiar oraz szczątki samolotu pozostawiono by do czasu przybycia polskich ekspertów medycyny sądowej, kryminalistyki itd. bez czyjejkolwiek ingerencji. Postawiono by, po piąte, warty przy szczątkach samolotu, których by pod żadnym pozorem nie dotykano do czasu przybycia europejskich i natowskich specjalistów od katastrof lotniczych jako że Polska jest państwem unijnym i należy do Paktu Północnoatlantyckiego.

Po szóste, z uwagi na rangę wypadku i wysokie stanowiska państwowe zabitych osób powołano by również międzynarodową komisję śledczą, by dokładnie zbadała przyczyny katastrofy, pieczołowicie rekonstruując w specjalnie zbudowanym pod Warszawą hangarze wrak tupolewa. Wszystkie szczątki tupolewa zostałyby, po siódme, zebrane przez polskich żołnierzy, policjantów i harcerzy, którym władze rosyjskie z racji wyjątkowości tragicznego wydarzenia zezwoliłyby na przybycie i dokładne przeczesanie terenu. Władze te, po ósme, natychmiast przekazałyby wszystkie pokładowe rejestratory oraz pełną dokumentację lotniska wraz z zapisami rozmów i pracy urządzeń w wieży kontroli lotów. Do dyspozycji polskiej prokuratury i międzynarodowej komisji oddano by pracowników lotniska odpowiedzialnych za kontrolę lotu.

Osoby uporczywie trzymające się spiskowej teorii z wypadkiem tupolewa mają za nic relacje niezależnych rosyjskich dziennikarzy takich np. jak Anna Politkowska, którzy głoszenie prawdy o autorytarnym systemie rządów w Rosji (oraz totalnej czekistowskiej kontroli nad społeczeństwem oraz instytucjami państwowymi) przypłacili życiem. Ludzie od spisku z wypadkiem nie chcą pamiętać o wrogości jaką car Putin żywił szczególnie wobec Prezydenta Kaczyńskiego, czemu zresztą niejednokrotnie dawał wyraz, zwłaszcza po rajdzie Rosji na Gruzję powstrzymanym śmiałą akcją Kaczyńskiego z udziałem kilku innych prezydentów.

Ludzie ci zdają się wychodzić z założenia, że skoro dowody, które świadczyłyby o zamachu zostały zniszczone lub są wciąż niszczone, to zamachu nie było. Zapewne więc, gdyby ci ludzie wysłuchali kilkadziesiąt lat temu stu świadków smoleńskich zebranych przez komisję Burdenki i dowiedzieliby się, że skrupulatni badacze sowieccy znaleźli przy ciałach polskich oficerów zamordowanych w Katyniu łuski po niemieckich nabojach – byliby przekonani, tak jak kiedyś J. Broniewska, że katyńskiego ludobójstwa dokonali Niemcy. No bo co innego mogliby myśleć, nie kierując się żadnymi niepotrzebnymi emocjami?

Brak głosów

Komentarze

Dla niedowiarków atykuł w NDzienniku Link:

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110108&typ=sw&id=sw05.txt

Chyba, można potwierdzić kilka wersji??? Ja nie mam wątpliwości, na wersję z wybuchem, by nikt nie przeżył??? Samolot zaatakowany bronią elektroniczną przy próbie odejścia, ratuje się awaryjnym lądowaniem, na ziemi zniszczony wybuchem??? Kto to zrobił, pytanie retoryczne???Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122544

Skoro dońcio mówi że wszystko jest OK to tak jest.Przecież to oczywiste ,100 wyPOwiedzi, 100% czystej prawdy.
To już przyslowiowe-
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#122549

Dziś ci, co kiedyś z taką gorliwością zakłamywali Katyń, oni wzmocnieni potomkami, znowu powtarzają zbrodnię zaprzaństwa i zdrady??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122556

Od dziś wszystkim, którzy wyznają, że tragedia smoleńska to zwykły wypadek i nie ma co sobie głowy zaprzątać jakimiś dywagacjami mówię, że uczestniczą biernie w spiskowej teorii. Spiskowcami są mordercy i działający na ich zlecenie dziennikarzyny, a ci którzy wierzą w tę papkę medialną są najłagodniej mówiąc głupkami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122565

Uważam, że samolot mógł wylecieć bez kabiny pilotów. To by tłumaczyło brak kokpitu na miejscu zderzenia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xall

#122573

Od początku brana pod uwagę jest bomba termo-baryczna. W pierwszy dzień założyłem za najbardziej prawdopodobną, a nowe dowody tylko to potwierdzają.
1. Brak kokpitu
2. Zapach paliwa na miejscu katastrofy
3. Brak leja
4. Brak pożaru
5. Samolot rozdrobniony
6. Strzępy ubrań porwanych na szwach
z resztą trzeba zaczekać na raport, bo znowu MAK zmieni wersję na bardziej wiarygodną i przyczyną będą kontrolerzy

Vote up!
0
Vote down!
0
#122590

Nie można odnaleźć kabiny pilotów i nie można przesłuchać kapitana.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xall

#122643

nie koniecznie, kabina podobno jest zabezpieczona w hangarze, tylko Klichowi nie wierzą w ani jedno słowo

Vote up!
0
Vote down!
0
#122662

Nie powinno to być dla Ciebie problemem.
Łykasz GWna jak indyk kluski ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#122695

7. Obrót samolotu po dotknięciu kołami gruntu.

W wypadku zamachu smoleńskiego wystąpiły wszystkie cechy działania tego rodzaju pocisku. Wiemy też skąd od samego początku lansowana teza na temat niezwykłych przeciążeń jakim poddany był samolot oraz na stan odzieży ofiar nieadekwatny ze stanem ciał. nie dziwi też nalegania aby jak najszybciej spopielać odzież , utajnić sekcje zwłok , nie dopuścić do ekshumacji ciał. Rozwiązuje się też zagadka " odarcia" ciał z odzieży.

A przy okazji wyjaśnia się też dziwne " zawalenie" WTC w taki sposób iż szyby w sąsiednich ( bardzo blisko położonych ) budynkach pozostały nienaruszone. Wiadomo także dlaczego owo" paliwo lotnicze" w tak precyzyjny sposób zawaliło WTC.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#122770

no tak są zdjęcia kontaktu kół z ziemią, więc samolot nie wykręcił beczki i już się w tym temacie rozwijałem

11 września, cóż może i bym uwierzył w tą bajkę, nawet uwierzyłem dając wywiad lokalnej gazecie, jednak Pentagon i wieża numer 7 utwierdzają mnie w przekonaniu iż nie jest to tak oczywista sprawa, nie ma możliwości żeby czterosilnikowy samolot pasażerski uderzył w Pentagon i pozostawił po sobie jedne mały silnik od samolotu wojskowego, z samolotu może nie zostać nic, ale silnik zbudowany w dużej części z tytanu nigdy się nie stopi

Vote up!
0
Vote down!
0
#122811

Przecież między wierszami, wszystko już wiadomo. Teraz tylko, kto, jak i kiedy to ogłosi??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122850

I ja nie widzę rozwiązania. Co jeśli zrobili to tuskowaci? Co jeśli zrobili sami putinowate? I co jak zrobili to globaliści? Po ostatnich bratnich gestach NATO Rosja nie wierzę że któraś ze stron ma coś do ukrycia między sobą, a to znaczy że będzie jak w przypadku Gibraltaru, sytuacja patowa, wszyscy wiedzą, a nikt nic nie powie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122857

pozwalających na wstrzykiwanie do swoich mózgów
takiej ilości GWna jaką wstrzyknięto im przez
ostatnie osiem miesięcy.
Może to strach każe im odpuścić dociekanie prawdy?
A może ta prostacka propaganda do nich trafia?
Ale to z kolei ujawnia ich tragiczną kondycję intelektualną.
Tylu przygłupów w Narodzie, który od tysiąca lat
usiłuje utrzymać Państwo w bandyckim otoczeniu?
To jest utrata instynktu samozachowawczego,
czy właśnie jego przejaw?
Może tak to ma wyglądać?
Podobno niepodległość odzyskaliśmy przy aktywności
zaledwie 3% ówczesnego społeczeństwa.
Ktoś mądry powinien zacząć to badać i opisywać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122578

Cejrowski zacytował w jednym z wywiadów słowa swojego dziadka, który mawiał - "G...Wno czytasz, g...wno wiesz" . Szkoda tylko, że dotyczy to tak wielu osobników.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122584

O jakim wypadku tu mowa???To .ze sowieci dolozyli swoje 100 rubli jestem przekonany.tylko zastanawiam sie na ile w tym udzial mieli ;;Gajowy i jego orszak???Nie mam powodu im wierzyc.tak szybko przejeli stery Panstwa .Ze sam nie zdazylem sie przebudzic i z rana slyszac komunikat o katastrofie myslalem ze snie ,Marszalek Komorowski przejmuje obowiazki Prezydeta. Oni byli juz gotowi!!!Ludzie gdzie my jestesmy???Te pacholki moskwy i szkopskich nazistow dobrze sie ustawili.A my ludzie tracimy jak zawsze kwiat Polski eliminowany przez obce wywiady wspolpracujace z polaczkami,Nikt mnie nie przekona .ze to byl wypadek...Te sowieckie i wermachtowskie pocioty,Zdrajcy polskiego Narodu[,tylko ile z tego Narodu jest naprawde polska) ????Manipuluja polskim narodem.Nikt mi nie powie ,ze to byl wypadek!!!Nie pierwszy raz historia polska pisana jest reka obcych wywiadow..I znowu chce mi sie zygac na ta swolocz....

Vote up!
0
Vote down!
0
#122588

"...pozwalających na wstrzykiwanie do swoich mózgów
takiej ilości GWna jaką wstrzyknięto im przez
ostatnie osiem miesięcy"- tak krótko; to są gównoluby... ten typ tak ma, raz wdepnął i jest po prostu konsekwentny..

Vote up!
0
Vote down!
0

maras

#122638

też tak mi się wydaje jakby ruscy nie mieli nic na sumieniu to by zrobili tak.Bierzcie se polaczki to śledztwo my nie chcemy mieć z tym nic wspólnego

Vote up!
0
Vote down!
0

3gibon

#122586

Tylko w jednym przypadku bym uwierzył, że to był wypadek. Gdyby Rosja powiedziała tak:
Nie, my nie chcemy mieć z tym nic wspólnego, żadnego ruszania tego terenu przez naszych specjalistów, my to możemy co najwyżej ogrodzić teren drutem kolczastym i wystawić posterunki do pilnowania. Co do samego badania wraku i szczątków ludzkich, to również nie zgadzamy się na to, żeby to robili sami Polacy. Niech przyjadą eksperci z USA, Szwajcarii, skądkolwiek, a Polacy i nasi to co najwyżej mogą się temu przyglądać.

Ale tak nie powiedzieli i nie zrobili. Finito.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#122591

wypunktowane! Świetna robota, jak każdy Pana tekst. Czy mogę wydrukować i podać niektórym niezbyt dobudzonym, ale już ciut mniej POprawnym? Pozdrawiam       serdecznie.:))

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#122598

 LK zatrzymał wojska ruskie w Gruzji (przecież nie Sarkozy) i przepedził precz pod Moskwe (prawie) takim był wielkim bohaterem. Dziś Gruzja jest 2 razy wieksza niz przed wojna i ma pewną pozycje w NATO. Wszystko to zasługa ojca narodu. Ukraina, tez w NATO i to tez zasluga profesora ...

Już czas przemianować Katowice na Kaczyznogród zanim ktoś Polske uprzedzi w tym śmiałym kroku

Vote up!
0
Vote down!
0
#122603

Niech pan skończy, proszę, chyba że to pańska praca.

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#122611

 kończe na dzisiaj

Vote up!
0
Vote down!
0
#122615

Jeśli mefisto pisze dla zarobku, bo ma taką pracę - więc niechby kontynuował? grosza bym mu nie zapłaciła, bo ni śmieszne, ni straszne popełnia komentarze. Wszak Mefistfeles to demon Fausta. Zimne okrucieństwo, wzgarda talentami, rdza oszczerstw wobec rozgłosu chwały, po Szatanie w piekle drugi.
Gdzie tam, he he, naszemu mefistku do wzorca, choć być może jako samozwańczy - na bank -wolontariusz ( Piekieł? - za wysokie progi)dokłada ( a raczej próbuje dołożyć) starań.
Tak, czy siak, nick zobowiązuje. Tymczasem z żałosnym rezultatem.

A wieś ( prowincja)za moim pośrednictwem przesyła Tobie, Niueste i WIELKIEMU Free Your Mind gorące pozdrowienia,

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#122626

Nie chciałam, żeby sie biedak zmęczył, noc, późno. W którejś sztuce (grał młody M Kondrat diabła, coś o Kabatach) muchy pstrzyły Mefistofelesowi na nosie i z tą postacią mi się ten nasz mefisto kojarzy. A FYM jest WIELKI. pełna zgoda! Pozdrawiam. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#122906

Kundli w każdym narodzie dostatek i dobrze
jest wiedzieć co je aktualnie napędza.
Nie zabije to Nas a silniejsi będziemy ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#122780

Dobry, logiczny wywód.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Xall

#122644

Dla mnie, to ty qrwa społeczna jesteś.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#122617

Ludziska, niepoprawni ponoć jesteście, a nerwy na wierzchu macie. Wyważone wypunktowanie rosyjskich niekonsekwencji i machlojek przy prowadzeniu śledztwa w Smoleńsku i... zaraz pojawia się zadymiarz. Jeśli pojawia się tu, to piszmy jakby jego wypocin nie było. Zignorujmy go totalnie, a pójdzie normę wyrabiać tam, gdzie będzie miał większy odzew. Spróbujcie, to działa.

Z uporem maniaka powtarzam, że w przypadku Czernobyla czy katastrofy "Kurska", czyli wypadków niespodziewanych, Rosja zawsze wprowadzała embargo na informację, do czasu opracowania oficjalnej polityki (dez)informacyjnej. W początkowym okresie dochodziło nawet do zaprzeczania stwierdzonym przez ośrodki zagraniczne faktom. W przypadku Smoleńska polityka dezinformacyjna była już przygotowana i machinę uruchomiono po kilkuminutowej zwłoce. Poślizg w czasie był potrzebny Rosjanom na przygotowanie obiektów do demonstracji dla postronnych.
Najbardziej zdumiała mnie autonomia decyzji mera Smoleńska, który informował o 132 ofiarach katastrofy, przyrzekał bezpłatne hotele, transport dla rodzin ofiar katastrofy. Dostał na to pieniądze wcześniej? A może wszyscy zainteresowani ze Smoleńska bezpośrednio dzwonili do Logiki?

Vote up!
0
Vote down!
0
#122620

to mocny argument dla śledczych żeby iść tym tokiem rozumowania, Szczególnie że po stronie polskich popleczników ruchy też były natychmiastowe - np. Sikorski kwadrans po zdarzeniu oświadcza J. Kaczyńskiemu że przyczyną był błąd pilotów (sic!) a Komoruski po 2 godz od zdarzenia zajmuje pałac prezydencki, włamuje się do mieszkań m.in. Wassermana czy Kurtyki  (choć jeszcze nie było wiadomości o śnierci tych osób) itp zdarzenia. Już nie mówiąc o orędziu Komoruskiego z godz 5:57!!

Równie ciekawy jest fakt, że uwagę na ten planowy scenariusz zwrócili jako pierwsi dysydenci rosyjscy z W. Bukowskim na czele- narażają życie a jakoś mieli odwagę! "nasi" socjologowie, analitycy w MSZ, politolodzy, ludzie zajmujący się zawodowo Rosją siedzą cichutko jak myszy pod miotłą - i jak tu takich "szpeców" nie nazwać sprzedajnymi kurwami??

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#122646

Znakomicie to pokazałeś, dokładnie oddaje to moje odczucia. Dycha! 

Vote up!
0
Vote down!
0
#122618

Wszystko, co Autor napisał to święta prawda. Jednak pamiętać należy, że Rosja zawsze wyznawała zasadę (póki będzie trwać sowiecki system, póty to się nie zmieni), że u nich nie ma prawa wydarzyć się żaden niespodziewany (a tym bardziej spodziewany) wypadek, z winy służb rosyjskich oczywiście. Owszem, ataki terrorystyczne przeprawadzone przez Czeczenów, albo przedstawicieli jakichkolwiek innych narodów, które właśnie pod lupą ma aktualny car - to jak najbardziej, ale NIGDY i w niczym podobnym nie mógłby maczać palców "człowiek rosyjski". To jeden z sowieckich dogmatów - niepodważalny - na którym zasadzają się fundamenty imperium zła.
Z tego powodu wszystko, co opisał F.Y.M. nie ma prawa trafić do przekonania nikomu, kto wierzy Rosjanom (bo myśli, że to naród cywilizowany i wolny) i naiwnie czeka na ich przyznanie się do jakiejkolwiek winy. Nie doczeka się, bo Rosjanie NIGDY nie przyznają się do niczego, co stawiałoby ich w złym świetle.
Zatem, na nic się zdadzą nawet najlepsze, niepodważalne argumenty, oparte na logice i faktach. Pożyteczni idioci tego nie przyjmą; są uodpornieni, nieprzemakalni i kompletnie zaimpregnowani na jakąkolwiek argumentację. Rosyjscy agenci wpływu starają się o to od dawna, a teraz zbierają ciężko zapracowane judaszowskie srebrniki.

Tak to wygląda, jednak nie znaczy wcale, że można sobie odpuścić publikacje na kompromitujące zdrajców i okupantów tematy. Broń Boże! Pisać, mówić, krzyczeć, łomotać do drzwi wszelkich możliwych instytucji krajowych i zagranicznych, i nie odpuszczać pod żadnym pozorem. Bo prawda zawsze znajdzie jakąś szczelinkę, przez którą wydostanie się choćby najmniejszy promyczek światła.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#122697

Chciałoby się, mieć nadzieję, że również sam naród rosyjski opamięta sie i powie dość morderców na Kremlu??? Szansa na to, że takie siły w Rosji istnieją, jest minimalna, ale jest??? Rosjanie, nauczeni przeszłością, o istnieniu satelitów, napełniających im żołądki, przeżyli szok, po rozpadzie związku sowieckiego. Zderzyli się ze rzeczywistością, braku wszystkiego, co nie dawno było za darmo dostarczane na ich dacze??? Chciałoby się wierzyć, że uwierzą w to, że bogactwa naturalne jakie posiadają, powinny dawać bogactwo całemu narodowi, a nie specsłużbom, byłym sekretarzom parti i kołchozów??? Nikt tego za was nie zrobi, drogi narodzie rosyjski??? Dyktatorom należy powiedzieć, NIE??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122701

Ludzie prawdy się boją. Za cenę spokoju choćby na chwile sprzedadzą wszystko. To śmieszne ale nie chcą znać prawdy o Smoleńsku, lub znając ja odrzucają ze strachu bo co by było cyt. " gdyby wyszło na jaw że to zamach, zaplanowane z premedytacja morderstwo Polskiego prezydenta i nie tylko ...., że to robota naszych przyjaciół do których tak bardzo chcemy się zbliżyć bo ich tak naprawdę się boimy" Wojna????? Jak trzeba by było zareagować???? No a ten cały pis z Jarosławem na czele to mógłby nieźle namieszać to lepiej Po będzie spokojnie. Wbrew pozorom wielu takich.
Dziękuję za Pana artykuły.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#122760

Straszenie Polaków, jest elementem trzymania za mordę??? Nikt nie powie, że karanie zbrodniarzy w dzisiejszym świecie wywołuje wojny??? Jest wiele, konwencji międzynarodowych, które gremialnie uznają, że poddanie się osądowi międzynarodowemu, jest obowiązkiem każdego państwa. Nie liczą się tu osoby, dyktatorzy, tatalitaryzmy. Międzynarodowy wyrok za niezastosowanie, to solidarna izalacja państwa. Więc, pozew do trybunału w Hadze, gdzie odbywają się procesy o ludobójstwo, chodźby poszlakowy, zobowiązałby osoby w oskarżonym państwie, do stwienia się i udowodnienia niewinności??? Kraj i jego władza, który obawia się konfrontacji, w obronie niepodległości narodu, musi przejść rewolucję moralną, która niezawsze jest bezkrwawa??? Mi jest wstyd, że muszę pisać takie oczzywistości??? Co nam, narodowi magą zrobić??? Najwyżej, znowu będzie reset??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122775

Ty ( proszę mi wybaczyć to spoufalanie się) odważny jesteś i masz głowę gorącą, a i serce gorące tak samo. Ale wielu ludzi  tak odważnych nie jest,  wielu słowa "rewolucja", "konfrontacja" i to jeszcze krwawa, spać nie dają. Ludzie się boją, a przyczyn tyle, ile strachów. Nie każdy może być bojownikiem, nie każdy  ma wiedzę, taką jak Ty, nie każdy też jest w stanie ją posiąść. Potrzeba trochę zrozumienia dla ludzkich ułomności.Ty Wyjątkowym jesteś i dlatego nie rozumiesz pospolitości, że coś nie dla wszystkich jest oczywiste a powodów do wstydu na pewno nie masz, nie Ty. Wybacz , proszę , zwykłej kobiecie. Na tym forum wszyscy są niezwykli, dlatego tak mi tu z Wami dobrze. Nawet taki mefistek, choć czasem denerwuje, nie przeszkadza mi. Pozdrawiam . :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#122902

Tak wlasnie to widze!!!A co do jasnej!!!Ktore pokolenie wreszcie zastopuje.Jestesmy duzym narodem i co ????Wiecznie czekamy na czasy Krola Sobieskiego?? Pisze nie o konfrontacji ,lecz o zaprzestaniu zycia w leku,a POwskim lizodupa we dwie strony jezor chodzi i to za kazda cene jaka wschod i zachod im wysmaruje.W taki wlasnie sposob POlityki lizania ciag dalszy.A zatem POLAK MALY!!!! I nie ludzcie sie tak nas wlasnie widza ci ze wschodu i z zachodu.Ci co chcieli to zmienic poobcinali im skrzydelka..Dopuki bedzie taka wladza jak jest co najwyzej tu na blogu mozemy pozgrywac odwaznych ,jesli i tu nie wprowadza cenzury..Ja od samego poczatku bez zadnego wgladu i wyszukiwania przyczyny katastrofy zadaje sobie pytanie!!!!???Dlaczego w takich warunkach z tak waznymi ludzmi dla Panstwa polskiego samolot dostal zgode na ladowanie!!!!!?????Po co mi dalej szukac???tylko dla tego faktu wiem i jestem przekonany ,ze byl to zamach!!!!Trzeba byc tak cofniety aby tego nie widziec???Jedno slowo zakaz ladowania !!!!Nie wglebiam sie w wykrecane zarowki i inne defekty..Dla mnie jest jasne ,ze jesli Tusk i jego swita bylaby na pokladzie nie uzyskali by zgody na ladowanie.A tak proste!!!I komu tu oczy mydla???? I jak mi zycie mile wiem ,ze tu przypadku czy wypadku nie bylo.Nie zapomnijmy ,ze nie tylko sowieta zalezalo na smierci polskich patryiotow.Sowiety dobrze wiedzieli ,ze szkopy beda trzymac ich strone w miare jedzenia apetyt rosnie,za jednym zamachem 96 pieczeni przepraszam za takie okreslenie ,ale krew mnie zalewa...Moze kiedys prawda ujrzy swiatlo dzienne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123130

"Nie ma dla nich żadnego znaczenia ani to, że brak jakiegokolwiek dowodu potwierdzającego tę spiskową teorię (ani jednego zapisu filmowego pokazującego wypadek, brak zdjęć satelitarnych z fazami wypadku)"
????
What the FUCK is that shit?????
kolo, przejżyj na oczy, bo takiego srania dawno nie czytałem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123011

http://www.wykop.pl/link/581421/spiskowa-teoria-z-wypadkiem-tupolewa/

Vote up!
0
Vote down!
0
#123213

http://www.wykop.pl/link/582497/a-tusk-mial-grasia/
Może ktoś się ocknie?
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#123216