No to jest Blog.

Obrazek użytkownika Gawrion
Blog

Wypadałoby się przywitać z czytelnikami - chociaż chciałbym pisać także dla siebie - Witam serdecznie!!

Dla siebie ponieważ późniejsza analiza wpisów może być doskonałym materiałem pomagającym w analizie ewolucji własnej osobowości, światopoglądu - tego głównie politycznego - z niczym innym nie będe się wynurzał. Gdy nie znamy siebie to w jaki sposób chcemy poznawać świat, który "czujemy" sobą. Poznanie siebie jest kluczem do poznania świata.

Dlaczego teraz? Dlaczego polityka? Dlatego, że teraz postanowiłem wykrzyczeć całemu "polskiemu" światu jak bardzo nie zgadzam sie z jego sztuczną poprawnością polityczną i jak bardzo przeciwstawiam się kaleczeniu (eufemizm, czasami przeklnę ;) jak mnie coś wyprowadzi z równowagi) zawodu dziennikarza...Dlatego polityka, że zjawisko profanacji dotyczy głównie, a nawet tylko dziennikarzy, publicystów, redaktorów politycznych. Trzeba jakoś pomóc uzdrowić ten chory świat..

Postaram się przedstawiać swoje zdanie tak obiektywnie jak tylko potrafię i pozwalają moje poglądy..Pragnę by było w jak najlepszej zgodzie ze zdrowym rozsądkiem, logiką, z posiadaną przeze mnie wiedzą. Za moje wypowiedzi będę ponosił odpowiezialność moralną przed samym sobą i przed innymi. Spójność moich wypowiedzi będzie jedynym świadectwem mojej prawdziwości i wiarygodności...

Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów, jakkolwiek jak już wspomniałem wcale na to nie liczę i nie uważam za konieczne....Traktuję tą całą zabawę raczej jako swoisty pamiętnik polityczny. Źródło informacji o świecie dla samego siebie, a może także dla bliżej nieokreślonej wielkości zbioru amatorów historii ;)

Tymczasem położę się już spać bo troszkę późno..

Dobrej nocy! Zostawiłem komórkę w samochodzie a zimno na dworzu;/

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)