Lud miast pracujących zaczyna się wkurzać.

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj
Czyżby ludzie zaczęli się niecierpliwić? Niedługo roczek Rządów cudotwórcy, a cudów jak nie widać i nie słychać, tak nie słychać i nie widać.

Platforma obywatelska by odwrócić uwagę od poważnych pytań puściła zasłone dymną z kastrowaniem pedofili. Politycy gdy chcą skutecznie odwrócić uwagę to zawsze skupiają sie albo na aborcji albo na problemie tolerancji wobec homoseksualistów..Chodzi o to by podzielić skutecznie prawicę..Tusk wymyślił nam pedofili. Jeden jedyny raz wspominam o tym w moim wpisie - jeden raz skomentowałem i więcej nie zamierzam się wypowiadać. Posłusznie być prowokowanym to troszkę głupio..


Mam dla was lepszą informację. Dostałem od anonimowego internauty zdjęcia..
Zdjęcia które są najwyraźniej wyrazem niezadowolenia zwykłych ludzi..
Najprawdopodobniej jest to billboard któregoś miasta Polski. Miłego oglądania.

Pierwsza piękna fotka:


Druga piękna fotka:

Trzecia piękna fotka:


Czwarta mniej piękna fotka:


I co o tym myślicie ;) ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To wszystko mało, pierwsze jaskółki.
Z upływem czasu będzie tego pewnie więcej.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#4048

Mam znajomych którzy pracują w Irlandii, dlaczego? Bo nie dali sobie rady w Polsce! Nie chciało im się podjąc wyzwania wstawania rano i pracy za "grosze" przecież skończyli dobre studia! Pracujątam w barach, wstyd im zalogować się na słynnym portalu Nasza Klasa bo cytuję: nie mają się czym pochwalić... To nie jest wina rządów czy prezydentów tylko nas samych. Głupie te napisy na zdjęciach.
Pozdrawiam
m.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#6508

Ja mam znajomych, którzy także pracują w Irlandii czy Anglii - pojechali tam za kasą to i mają kasę (czy dużą i czy świadczenia są wzajemne to wątpliwe - tak samo jak u nas - wyzysk jeszcze większy). Można zapytać tylko co jest tu czego nie ma tam? - a jest sporo rzeczy. Nie wszystkie da się wyrazić w funtach. Co przypadek to inna historia.

Nie rozumiem za bardzo konkluzji o winie? Kto wybiera Rządy? Prezydentów? Wybieramy my i to na nas spoczywa ta odpowiedzialność za decyzje dokonywane w bezpośrednich wyborach..

Napisy ani mądre ani głupie. Po prostu są..

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#6516