Kolonko&Putin

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

W momencie kryzysu wiary w to co mówią dziennikarze TVN itp pojawił się Kolonko, były dziennikarz TVN. Mówi przez internet, przedstawia się jako przeciwnik elity polskich dziennikarzy, nadaje przez socjal media, one budzą zaufanie. Dlaczego? Ot tak działalność społeczna? Chce głościć prawdę?
Max ma cienką stronę sprzedająca dywany, z których 10% dochodu idzie na weteranów. Patrząc na nią mam wątpliwości czy w ogóle jakiś dywan sprzedała. Miał wykład w Fundacji Goethego w Berlinie o USA, coś tam w Fundacji Kościuszkowskiej. W informacji sobie, w języku angielskim, jako dorobek, jest w stanie podać jedynie współpracę z telewizją polską. Max - zrób może jakiś odcinek o tym z czego żyjesz?
„Putin czasem mówi jak jest” mówił w jednym z odcinków. Dziś Putin jest człowiekiem roku Max TV. http://max.salon24.pl/559160,putin-czlowiekiem-roku-maxtv-max-kolonko

W innym widoczny jest atak na Kościół - robiony nie wprost, dlatego przyswajalny, jak cała jego propaganda. Odcinek o Banku Watykańskim, sugerowanie kościołowi nieciekawych rzeczy. Historia owszem, ciekawa, ale poza jednym zdaniem brak kontekstu mafii i masonerii, za to wszystko pokazane w kontekście Kościoła. Poszukiwanie teorii spiskowych jest dość wybiórcze, jakoś kompletnie nie dotyczy Rosji.

Podgrzewanie antyislamizmu. Jednak choć mówi bzdury, i wie o tym, bo mieszka też wśród tych ludzi, to jednak trafia do ludzi w Polsce. Zwłaszcza do tych, co „wiedzą, że dzwoni, ale nie widzą w jakim kościele”.
Ukraiński incydent z jajkiem na ramieniu Komorowskiego - przedstawionym w kontekście ludobójstwa, choć akurat sprawca pochodził ze wschodniej Ukrainy i był związany z prorosyjską organizacją. Nacjonalistyczna Swoboda zapowiedziała wcześniej, że nie będzie prowadzić żadnych akcji protestu. Tu Kolonko napuszczał Polaków na Ukraińców, chronił autorytet Komora (WSI), robił z igły widły, gdy cała sieć się z tego śmiała. Metoda intoksykacji – większość informacji jest prawdziwa, oprócz tych kluczowych. Sprawnie to robi. Gdyby naprawdę coś wiedział o 1943-4 na Wołyniu, to nie umieszczałby zdjęcia z 1923 roku, dzieci - ofiar psychicznie chorej cyganki, jako ilustracji do tego materiału.

Gdy na Ukrainie rozpoczęły się protesty i oczywiste jest, że naszym interesem narodowym jest ich wsparcie, Kolonko robi materiał, w którym proponuje rewizje granic na wschodzie, plebiscyty. Czy może być coś bardziej podrywającego zaufanie między nami a nimi? To zaufanie, które zbudowało wystąpienie Kaczyńskiego.

A krytykowanie lewactwa – cóż. Palikot krytykuje przecież i premiera, i Millera. Pojawiło się ostatnio sporo osób podobnego typu na prawicy i w polityce i na froncie medialnym. W jednym czasie, w podobnym, nieco fałszywym brzmieniu. Gowin, Zychowicz, skręcił w tym kierunku Ziemkiewicz, liderzy Ruchu Narodowego. Wykuwają się kadry do nowego okrągłego stołu, nowego Kominternu? Choć w tym sezonie czerwony nie będzie modny, jeśli już, to jego ciemniejsze odcienie.

Wracając do ostatniego odcinka, tego o Putinie. Zbiega się on zresztą, jak inne z kierunkami rosyjskiej, czytaj KGBowskiej propagandy. Ta tworzy z Putina lidera światowej prawicy. Kolonko podkreśla jego religijność, chodzenie do cerkwi. Konstantin Prebrażeński, pułkownik specsłużb, który uciekł z Rosji w 2003 roku twierdzi, że Putin jest niewierzący, a tylko gra. Zresztą Rosyjska Cerkiew Prawosławna jest w pełni kontrolowana przez specsłużby, używana przez nie. Gdy wybierano kilka lat temu patriarchę, wszyscy trzej kandydaci byli TW. Jak zresztą wszyscy biskupi tego Kościoła za czasów sowieckich i większość popów, pisze Preobrażeński. Czołówka była też członkami partii komunistycznej.
Kolonko pokazuje też tabelki ilustrujące sukcesy Putina. Ja mogę pokazać inne http://niepoprawni.pl/blog/2334/rosja-w-liczbach

Nie dooglądałem tego do końca, niedobrze mi się robi, gdy patrzę na tę twarz. Ale jestem pewien, że nie było tam nic o morderstwach dziennikarzy, zwłaszcza Politkowskiej - w dniu urodzin Putina, wysadzaniu budynków z własnymi obywatelami, zagazowaniu teatru na Dubrowce, wojnie w Czeczeni, w której procentowo zabito więcej mieszkańców tej republiki, niż Hitler i Stalin zabili mieszkańców Polski. Odpowiedzialności za Smoleńsk.

No cóż Max – wybrałeś, co wybrałeś

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

polactwa, lykaja jego teksty bezkrytycznie on jest lepszy od Lisa bardziej zwanie uzywa socjotechnikiaby zmanipulowac lemingow.
Nawet znam PISowcow co go podziwiaja za trafnosc jezyka,i sie dziwia ze im to to (kolonko)wybijam z glowy.
Po owocach ich poznacie otoz Kolonko wypowiedzial sie dla mnie otwarcie ze dla niego Smolensk to katastrofa,jezeli ktos majuz chociaz cwierc mozgu to wie ze to byl zamach.
Tak ze Kolonko jest niezlym agentem kacapskich sluzb.

PS.Na Michalkiewicza tez sie ludzie nabieraja,ze to taki polski patryjota,a ma dokladnie takie samo zadanie jak Kolonko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#399268

Lis się już zużył, tak jak PO. A on jest chyba elementem tej nowej ofensywy, o której pisałem w ostatnich notkach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#399358

Kolonko - określę wyjątkowo łagodnie - agent wpływu. Czerwonego wpływu ! Ot i wszystko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#399312

Ale on tak ładnie opowiada, tak po "hamerykańsku" ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#399360

Pytanie: Czy Putin służy dobru swojego kraju Rosji?
Czy robi to metodami z KGB, a może socjalistycznymi? a może chce ale nie bardzo mu wychodzi bo ma kolesi takich jak my z WSI? Czy człowiek sowiecki jest w stanie używać rozumu i logiki? W drodze do potęgi potknie i wywróci razem z całą Rosją tak jak jego towarzysze ze związku rad bo obrał podobną drogę i metody.

JANzOKOPU

Walka sie rozpoczeła. Walka o wolność, szacunek i pieniądze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JANzOKOPU

Walka sie rozpoczeła. Walka o wolność, szacunek i pieniądze.
Pierwszy i najtrudniejszy etap to - Piramida Finansowa zwana "ZUS"-następny w kolei to system kopertowo-kolejkowy
http://www.facebook.com/pages/Piramida-Finansowa-zwana-Zus-Etap-

#399433

Raczej obrona przed dezinformacją.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#399492

Był mi obojętny, ale od czasu audycji o zamordowaniu i dekapitacji żołnierza angielskiego wiem na czyich skrzypcach i jaką melodię gra. Nie jest to moja melodia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#399499

Dla mnie polega tylko i wyłącznie na graniu pod publikę, a ściślej pod młodzież. Temu służą tezy o zagrożeniu islamskim czy brednie o "odbijaniu" Wilna czy Lwowa(czemu nie Rygi, co sobie mamy darować ;)).
To samo Michalkiewicz, ale on z kolei gra na patologicznym antysemityzmie. Nie mówiąc już, że wywodzi się z agentury Korwina.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#401509