Obywatelu! Pomóż policji- pobij się sam.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zresztą czy myśmy w ogóle, kiedyś, choć na chwile opuścili PRL ? Teraz jak czytam polscy kierowcy będą musieli wozić w aucie alkomat. A może też pałkę i kajdanki?

To że polski parlament zbiera się ( bo przecież nie pracuje) w budynku cyrkowym , to już przywykliśmy.  Premier jako Pierwszy Błazen RP już kiedyś przeprowadzał się z biurkiem do tego cyrku.... Co ?   Już nie pamiętacie ?

Teraz mamy już cyrk na całego. najpierw dla jaj , w kraju w którym przy kamuflażu statystyki i po wypędzaniu setek tysięcy ludzi za chlebem bezrobocie jest dwa razy wyższe niż w USA nakazano schorowanym dziadkom pracować 2 lata dłużej do emerytury . A co ? Może pracować prof. Bydłoszewski, może tyrać i bydło. Tyle tylko że "bydłu" odebrano na dokładkę odłożone na emeryturę ( której i tak spora część po przedłużeniu nie dożyje) zaskórniaki. Ubaw był co nie miara. Uśmiała się z naiwnych i koalicja i opozycja.

Zbliżają się Unijne żniwa  więc nadszedł czas POPiSów przed społeczeństwem. Wszyscy prześcigają  się udając troskę o obywateli. Nikt nikomu nie chce się narazić.

Pan Premier troszczy się o praworządność na Tamizą pouczając tamtejszego matoła jak należy rządzić się groszem publicznym. Wszystko w trosce o polskie dzieci porzucone przez zdesperowanych rodziców, którzy po uzyskaniu polskich tytułów naukowych (lekarzy, inżynierów i magistrów)  łowiących tyrając na zmywakach dumają czy choć ich dzieci stać będzie na takie jedzenia. Otóż w trosce o to porzucone potomstwo przedstawiciele rządu dali wszystkim do zrozumienia że nie będą ich dokarmiać z pieniędzy polskich podatników bo może ich nie starczyć dla nic samych i ich totumfackich.

 

Kiedyś już był taki wódz  narodu który zniszczył miasto - państwo , zrzucając winę na Bogu ducha winnych obywateli. Teraz wygląda na to że wszystko co w Polsce złe zawdzięczamy pijanym kierowcom , których trzeba wyplenić z korzeniami. Dlatego profilaktycznie ukarze się wszystkich posiadających jeszcze oszczędności na benzynę. Mówi się nawet o tym że represje dotyczą też rowerzystów, woźniców a jeśli opozycja się zmobilizuje i będzie chciała wyprzedzić koalicję, także piesi ( uczestniczą przecież w ruchu drogowym i powodują nie mniej wypadków niż kierowcy) będą musieli mieć na wyposażeniu alkomat. Ciekawe czy zagraniczni kierowcy będą także poddani takim samym szykanom jak Polacy?

 " Wieszanie, sadzanie na krześle elektrycznym, obcinanie rąk i inne zachęty, skończyły się wielkim projektem pod tytułem ”kastrowanie pijaków”. Ledwie trzymałem oczy na zapałkach i podpierałem szczękę, gdy przyszło mi słuchać przez godzinę, czym się zajmowała Rada Ministrów i czym będzie zajmował się z największym wysiłkiem rząd Donalda Tuska. Chcieliście? To macie. Pijak za kierownicą będzie problemem numer jeden,.....Tuska dwa razy zachęcać nie trzeba –  dostał prezent od pożytecznych idiotów (opozycja) . Tak pisze Matka Kurka ; http://kontrowersje.net/tuska_dwa_razy_zach_ca_nie_trzeba_prezent_od_po_ytecznych_idiot_w

Może więc faktycznie nie powinno się ograniczać do alkomatu. Kierowca powinien sam sfotografować licznik po przekroczeniu dozwolonej prędkości. Powinien mieć na wyposażeniu palkę i za karę dokładnie się wypałować, napisać na siebie doniesienie o popełnieniu przestępstwa, zakuć się w prywatne kajdanki i doprowadzić siebie na komisariat.

Rząd się ucieszy, opozycja przyklaśnie i pozbędziemy się bydlakówzagrażających spokojnym obywatelom.

Myślicie ze to żarty? No to gratuluję poczucia humoru. Chcę zobaczyć wasze miny jak będziecie się prowadzić   za kołnierz do aresztu. Tylko, kurdę , jakim trzeba być akrobatą, aby kopnąć się w twarz?

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

cyt " ...Uśmiała się z naiwnych i koalicja i opozycja. ..."

Co takiego rozbawiło opozycję ? Czy ta opozycja to Pis ?

PS

Poproszę o podanie materiału źródłowego z którego jednoznacznie wynika, że przedstawiciel Pis-u żąda kary śmierci dla pijanych kierowców.
maciej

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#399843

I tak się to toczy kolejne ćwierć wieku. Od wyborów do wyborow.

Jednyne zmartwienie etosów to abt załapać się na kolejny immunitet.

PS. Prosze czytac ze zrozumieniem i pytania kierować do właściwych adresatów.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#399848

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika maciej nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... ?!
Może lepiej nie wklejać cudzych publikacji bez przeczytania całego materiału.
W przeciwnym razie staje się to kłopotliwe.

PS

Wg mnie użyto manipulacji, stawiając bezpodstawnie znak równości między PO, a Pis.
To ostatnio takie modne. Przecież wybory tuż tuż.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#399859

Pan Bog dał kazdemu mózg i zezwolił go używać. Organ nie używany zanika.
To trudne do uwierzenia jak wielkie zniszczenia dokonał TVN i politycy w Polsce.

Ludzie nie potrafia mysleć samodzielnie.

Trzeba im wszystko wyłozyć wytłumaczyć, najlepiej nie zmieniając niczego w ich mysleniowym ( jesli jeszcz mozna nazwać to mysleniem) stereoytpie.

Tak. Polacy mają władzę na jaką zasługują. Zero samodzielnego myślenia. Tylko czerwona książeczka Mao.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#399868