Penis w III RP

Obrazek użytkownika grzechg
Idee

Do tego tematu nie można inaczej podejść, jak właśnie takim tytułem. Rozpętuje się bowiem niebywałą burzę wokół JEDNEGO PROMILA księży podejrzewanych o pedofilię, a jednocześnie bezkrytycznie, i wręcz z ciekawością i zainteresowaniem (może intencjonalnym) obserwuje się zachowania pedofilskie w tak zwanym świecie artystycznym, w tak zwanym Salonie. Przykład dawnego buntownika 68` Daniela Cohn – Bendita, dziś ważnego polityka Zielonych, posła PE, jest tego namacalnym przykładem. On się nawet nie krył swego czasu, że kontakt z dziećmi dostarczał mu wielu ciekawych przeżyć erotycznych. Jako Ojciec ośmioletniej ślicznej córki, aż drżę, by nie trafiła w ręce takiego zwyrodnialca jak Daniel Cohn – Bendit. Cała ta filozofia eksperymentowania z seksualnością dzieci i młodzieży, te wszystkie książeczki dla nich, w przedszkolach i w klasach I-III, co zrobić można z siusiakiem, co z cipeczką, to jest nie tylko diabelskie działanie ale również debilne działanie środowisk, które prą ja taran by filozofia gender, wolnej miłości, zamiany płci, dziecięcego orgazmu, trafiła w końcu pod strzechy. Rzadko używam mocnych słów, ale tych kretynów należy izolować i zamykać w ciężkich więzieniach, gdzie w celi doświadczą na pewno wszystkiego: zamiany płci, seksu z każdym, gwałtów i paru innych rzeczy. Po prostu koniec tego draństwa, które niszczy dziecięcość naszych kochanych dzieci. Dziecięcość to nie seks, to poznawanie otaczającego je świata , to małe i duże emocje , które rozbudzają wyobraźnię dziecka, chyba wszyscy Rodzice wiedzą, o czym tu piszę..

Penis III RP, to jak sądzę właściwy tytuł dla okrutnych , niezgodnych z prawem i zdrowym ludzkim rozsądkiem działań. Oto okazało się, że Centrum Kopernik w Warszawie, nie zajmuje się tylko kosmosem i fizyką, ale także bardzo zapragnęło przybliżyć dzieciom penisa i jego rolę w życiu mężczyzny. Jakie to rewolucyjne zadanie nauki, jakie wręcz genialne wyjście świata nauki do naszych dzieci. Polska znowu w awangardzie seksualnych debili. Cytuję za portalem Niezależna.pl o czym informowano dzieci podczas szkolnych wycieczek pod hasłem „Strefy Erogenne” czyli krócej mówiąc w sprawie penisa:

"Pieszczoty penisa i jego okolic powodują niezwykle intensywne doznania, chociaż fałszywe jest rozpowszechnione przekonanie, że to jedyne wrażliwe seksualnie miejsce na ciele mężczyzny. Często pieszczoty te traktuje się tylko jako drogę do uzyskania wzwodu. Tymczasem są one przyjemne same w sobie. Dotykanie i uciskanie penisa, moszny, w której spoczywają jądra, obszaru otaczającego genitalia, całowanie ich, jak też głaskanie i pocieranie dłonią, ustami, piersiami i włosami jest niezwykle podniecające".

albo

"Silnie unerwiony szczyt penisa trzeba pieścić z wyczuciem, gdyż zbyt mocne dotykanie bywa bolesne".

Za tymi tekstami nie kryje się jakiś maniak seksualny, zboczeniec, pedofil, tylko sam prof. Zbigniew Izdebski. Tu naprawdę brakuje już tylko tego, by w tekście uświadomić dzieci, że ten penis (zgodnie z filozofia gender) to jeszcze nic nie znaczy. Może Ty jesteś naprawdę dziewczynką? Może Tobie ten penis w ogóle przeszkadza, może się nim brzydzisz, jak jedna osoba z obecnego Sejmu? Ten niebywały skandal nagłośnił prof. Ryszard Legutko, były wiceminister edukacji. W ogóle, tu trzeba zadać sobie pytanie, dlaczego my na to pozwalamy. Dlaczego nie zamykamy w zakładach dla seksualnie chorych takich ludzi. Właśnie, zakłady dla chorych seksualnie by się nam bardzo przydały do takiej, powiedzmy, półrocznej reedukacji. I niech nikt tu nie rzuca hasłami o demokracji, albo o powrocie do totalitaryzmu, czy braku wolności słowa. Jeśli bowiem, co roku, grupa kobiet zwołuje w Warszawie konferencję, by dyskutować przez kilka dni o swoich waginach, to mimo wszystko, dlaczego nie? Jak chcą, niech dyskutują o swoich orgazmach takich czy innych.

Jeśli jednak moje dziecko, czy Twoje dziecko, jest od wczesnych lat deprawowane, zmuszane do myślenia typu, po co właściwie jest chłopcem, zmuszone jest do czytania kretyńskich książeczek o penisach i cipkach, o ich masowaniu, dotykaniu, pieszczeniu (żeby tylko), to ja się pytam, jakim prawem się to dzieje. Nie można zamykać oczu na sprawy seksualne, ale one, wbrew lewackim zboczeńcom, dzieją się jednak dość naturalnie, to proces, czasami wymagają naszego dorosłego wsparcia, rady.

Słuchajcie lewaccy zboczeńcy od Penisa III RP z Centrum Kopernika. Nawet Sigmund Freud był dużo delikatniejszy od was , a przecież widział tylko dwa żywioły, dwie siły: pęd do śmierci i pęd do seksu. Nawet on dużo delikatniej opisywał seksualne emocje dzieci, ich zachowania, nieuświadomione, choć pojawiające się u nich, zdaniem tego austriackiego psychoanalityka. A wy seksualnym młotem i genderowskim sierpem pchacie swe łapy do dzieci i pragniecie zrobić z chłopca dziewczynkę, a z dziewczynki chłopca. Chcecie skłonić te niewinne dzieci do tego, by od wczesnych lat nie myślały o pięknie otaczającego ich świata, przyrodzie, o ich wspaniałych koleżankach i kolegach z klasy, tylko żeby myślały o ich siusiakach i cipeczkach. Wy jesteście wszyscy po prostu porąbani, macie zwichrowane mózgi i powinniście się leczyć, leczyć i jeszcze raz leczyć. A jak już coś chcecie masować, to masujcie się sami, albo nawzajem w grupie - po lewacku oczywiście. Czyli do bólu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mi się w żołądku przelewa jak słyszę o tych zboczeńcach genderowych, biedroniach , grodzkich i innych pedałotranwestytach oraz innych sodomitach. Ich nie do psychiatryka tylko wp...ol spuścić, do pręgierza na rynku przywiązać golusich i batem ich. Nie ma jak ból i strach. Oni muszą się bać bo rozlezą się jak zaraza. Cała filozofia ich opiera się na kopulacji, jej rodzajach, narządach rozrodczych. To jest ZŁE i chore. I tym chcą zarazić nasze niewinne dzieci! Dzieci, które nie interesują się seksem. Po prostu. Chcą się bawić zabawkami , poznawać świat i piękno natury. Chcą mieć mamę i tatę i prawdziwe dzieciństwo wolne od chorych urojeń zboczeńców. Dzieci chcą być kochane prawdziwą rodzicielską miłością. A te zboczone gady będą zabierać nam dzieci jeśli nie pozwolimy naszym pociechom uczestniczyć w ich bezecnej edukacji. Przepraszam za dosadny język. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#388950

zdążymy pozbyć się z publicznego życia vaginosceptycznych pseudo-mężczyzn i penisosceptycznych para-kobiet czy zrobi to za nas nadciągający Islam? Genderactwo ma jeszcze chwilę na opamiętanie. Tak czy inaczej zapamiętujmy kto kim jest w tym bagnie, kto z para-normalnych bezmózgów im pomaga i jakie ma "zasługi". Wszak przyjdzie czas aby zbokom odpowiednio "podziękować".

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

HdeS

#388859

Dakowski, który napisał do onych i wyciągnął całą te listę nazwisk typów odpowiedzialnych za ten skandal. Nazwiska, nazwiska. Tylko prawda nas wyzwoli.

niepoprawni.pl/blog/3082/izdebski-lelujka-bienko-i-prusak-jezuita-finalnie-zaopiniowal-prof-lew-starowicz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#388861

z tych "nazwisk" był Jacek Prusak, jezuita, psycholog.
Jeśli Kościół nie reaguje na takie zachowania, niech się później nie dziwi...
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#388863

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak sobie myślę, co bym zrobił jako 10-co latek po przeczytaniu takiej książeczki wydanej przez Zibiego Izdebkę lub po jego wykładzie.
Z pewnością pierwszą rzeczą którą bym zrobił, byłoby sprawdzenie w realu, tego co mówi "pan prof".
Namówiłbym najlepszą szkolną lub podwórkową koleżankę do wspólnego czytania książeczki lub analizy wykładu (dostałaby za to cukierki - w wieku 10 lat trudno oprzeć się takiej pokusie), a następnie próbowałbym wprowadzić w czyn wzajemne głaskanie, uciskanie, całowanie - TO PEWNE - zawsze byłem ciekawy świata............. i ten zboczeniec to wie, że dzisiejsze dzieci też być może są ciekawe świata.

Co mogę zrobić jako ojciec ?
Pojechać do prof(esjonalnego) zboczeńca Zibiego Izdebki i podczas wykładu podejść do katedry, chwycić za mosznę i "kręcić wora" aż do urwania włącznie.

To jedyna, skuteczna możliwość.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#388883

dziwią się, a nawet udają oburzenie, że czternastoletni chłopak po zapoznaniu się z wiedzą teoretyczna poszedł na "warsztaty" do nauczycielki, żeby popraktykować opisane i wtłaczane do mózgu przyjemności. W końcu kto lepiej nauczy chłoptasia niż nauczycielka, skoro seks znajduje się w programie szkolnym? Kto powinien ponosić odpowiedzialność za takie zachowania dzieci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Anka1

 

#388934

Z jednej strony zgadzam się co do tego jednego promilla, tej prasowej histerii itd.
Z drugiej jednak, zastanawiam się skąd biorą się ci wszyscy księża-idioci, co tak jak Ireneusz Bochyński:

http://www.epiotrkow.pl/news/Odwaznie-i-kontrowersyjnie-o-pedofilii-w-Kosciele,16498

Przecież tu ani śladu Urbana, Michnika czy jakiegoś tvn nie widać!

...sorry, nie mogę dokończyć komentarza...po raz kolejny przeredagowuję...usuwam "bydlę"...piszę chwilę i wchodzi mi "kanalia"...

Można pisać o ideologii gender, manipulacjach itd. itp., ale wielokrotnie więcej dla sprawy kojarzenia słowa "ksiądz" ze słowem "pedofil" zrobiła ta obleśna kreatura swoimi o pomstę do nieba wołającymi słowami.

Widzisz duże różnice między tym panem w sutannie, a Cohn-Benditem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388885

Tak to jest, gdy syn nie słucha ojca.
Ojciec Ireneusza mówił :
Tyłek nie szklanka i się nie potłucze.
a Irek zrozumiał :
Tyłek nie mydło i się nie wymydli.

Inna sprawa, że :
Pedofil zawsze kręci się koło dzieci
a
Diabeł koło kościoła.

W tym wypadku, kręci się jeden i ten sam.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#388888

ZWID ŁAMIe ... kręcących się koło „urzędów rządowych” ?

Pozdrawiam +10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388918